Intro

zakłady warunkowe 1xBet: cechy zakładu

Условная ставка 1хБет
Bukmacher 1xBet nie tylko zwiększa liczbę wydarzeń sportowych, ale także dodaje nowe opcje zakładów. Wśród nich jest zakład warunkowy 1xBet, który pojawił się w 2019 roku. Niektórzy użytkownicy, po staremu, mylą go z zakładem zaliczkowym lub zaufanym. Pomimo tego, że niektóre zasoby internetowe zrównują te pojęcia, nie są one tożsame. W tym artykule opiszmy, czym charakteryzuje się zakład warunkowy 1xbet i jak go postawić w serwisie.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Definicja zakładu warunkowego 1xbet

Zakłady warunkowe pojawiły się w ofercie bukmachera nie tak dawno, bo w 2019 roku. Oprócz zwykłych zakładów pojedynczych i ekspresów, 1xbet antyekstra bet s i systemów, użytkownicy mają teraz możliwość tworzenia nowych wariantów kombinacji. Dzięki zakładom warunkowym 1xBet, gracze mogą tworzyć łańcuchy powiązanych ze sobą zdarzeń. Jednocześnie można uwzględniać różne rodzaje zakładów. I tak, zakład warunkowy 1xBet to zakład, który zawiera zarówno single, jak i spready, które nie zawierają tych samych wyników. Wysokość wygranej zależy od liczby udanych zdarzeń w kombinacji. Dlatego tak ważne jest, aby obstawiający prawidłowo obstawiał zakłady, aby osiągnąć maksymalny zysk. Zalecamy rozpoczęcie od zakładów pojedynczych na faworytów, a zakończenie na zakładach ekspresowych zawierających zdarzenia, w których uczestnicy mają równe szanse na wygraną.

Cechy zakładów warunkowych w 1xBet

Chociaż zakład warunkowy w 1xBet jest kombinacją różnych typów zakładów, nie jest on wcale tak trudny do utworzenia. Ma on również szereg zalet w porównaniu z klasycznymi zakładami kombinacyjnymi. Условная ставка в 1хБет Przedstawiamy najważniejsze zalety zakładu warunkowego w 1xBet:

  • Większe szanse na wygraną. Dość często wystarczy zagrać tylko pierwsze zdarzenie, aby osiągnąć zysk. Jeśli jednak drugi zakład będzie nietrafiony, kombinacja może się nie udać.
  • Mniejszy wybór zdarzeń do obstawienia. Aby utworzyć zakład warunkowy 1xbet, gracz musi uwzględnić tylko 3 zdarzenia w kombinacji.

Mimo to, zakłady warunkowe mają kilka wad:

  • Umiejętność kalkulacji ryzyka. Aby osiągnąć zysk z zakładu, warto wziąć pod uwagę wielkość wygranej z poprzedniego zdarzenia w kombinacji. Jeśli jest to trzecie i kolejne zdarzenie, należy wziąć pod uwagę przegraną drugiego zdarzenia.
  • Skomplikowane wzory do obliczania wygranych. Dla początkujących graczy samodzielne obliczanie wygranych będzie trudne. Jednak, gdy osoba obstawiająca zrozumie, jak działają takie zakłady, wszystkie obliczenia pójdą szybko. Można je wpisać do dziennika zakładów, o którym pisaliśmy w Szkole Obstawiania.

Pomimo tych wad, zakłady warunkowe są całkiem ciekawym narzędziem do zwiększania zysków obstawiającego Блоки в условной ставке 1хБет

Zawieranie zakładu warunkowego w 1xbet

Aby postawić zakład warunkowy w 1xbet, użytkownik musi wykonać następujące kroki:

  1. Autoryzuj się na stronie.
  2. Przejdź do działu z wydarzeniami sportowymi lub cybersportowymi i znajdź co najmniej 3 mecze.
  3. Dodaj wybrane mecze do kuponu.
  4. Na liście z typami zakładów znajdź zakład warunkowy.
  5. Dla każdego zdarzenia określ kwotę zakładu i kolejność (zmieniając numerację bloków).
  6. Po wypełnieniu pól postawić zakład.

Użytkownik może następnie przeglądać informacje o zakładach warunkowych poprzez swoje konto osobiste (sekcja Historia zakładów). W tym miejscu wyświetlone zostaną zestawienia zwycięskich wyników oraz otrzymany zysk. Istnieje również możliwość sprawdzenia przyczyny przegranej zakładu.

Istotne wiadomości