Intro

1xbet Syria

Od 2011 roku wszelkie formy hazardu są w Syrii nielegalne. Nie ma tam kasyn ani firm bukmacherskich oferujących tę rozrywkę. Wynika to jednak nie tylko z prawa, ale także z islamu, który wszelki hazard określa jako dzieło szatana. Dlatego też śmiałkowie ze strony obstawiających zwracają się do zagranicznych bukmacherów, o czym jest dzisiejszy artykuł.

Opcje gry w 1xbet

Na początku dostaniesz do 100 EUR / USD za rejestrację, która trwa zaledwie kilka minut. Wypłacane jest to przy pierwszej wpłacie i uzupełniane jest przez bieżące bonusy, które są niezliczone dla wszystkich obstawiających i graczy. Możesz wybrać pomiędzy klasyczną stroną internetową a aplikacją mobilną, która zapewnia łatwy dostęp z każdego miejsca. 1bet oferuje nie tylko gry kasynowe, do których można zaliczyć pokera czy ruletkę, ale także zakłady sportowe z jednymi z najwyższych kursów w środowisku online.

Zakłady online w Syrii

Prawo i religia są głównymi powodami zakazu wszelkich gier hazardowych. Islam, który czczą miejscowi, nie pozwala na taką formę rozrywki, a ustawy z 2011 roku dodatkowo zakazują uprawiania tego przewrotu w kraju. Dlatego, jeśli znajdą się odważni, którzy będą chcieli obejść te ograniczenia, używają jednego z poniższych programów, które pozwalają na zmianę adresu IP i lokalizacji połączenia, aby móc oglądać zablokowane strony. Najczęściej używanymi programami są NordVPN i Windscribe, które możemy polecić z własnego doświadczenia. Programy te pozwalają na wyżej wymienione, ale także zapewniają anonimowość i bezpieczeństwo podczas obstawiania w Internecie.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Syria

Visa MasterCard czy Maestro to najpopularniejsze metody płatności, ale nie możemy ich polecić w 100% ze względu na przepisy prawa. Alternatywą, która nie będzie zwracała na siebie uwagi są portfele elektroniczne. Są one również używane do zakupów online i dlatego nie przyciągną tak dużej uwagi Twojego banku, który może zablokować te transakcje. E-Pay lub B-Pay to tylko przykłady, ale na stronie 1xbet Syria można znaleźć wiele innych. Najbezpieczniejszą metodą pozostają jednak kryptowaluty, które są coraz częściej używane, a do najbardziej znanych możemy zaliczyć na przykład Bitcoin. Życzymy powodzenia wszystkim obstawiającym i graczom, którzy skończyli czytać ten artykuł. Dziękujemy za czas, który poświęciliście na ten artykuł. PS: Nie zapomnijcie obstawiać!

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości