Zulabet

Zulabet_logo
Bonus

100€

Podczas rejestracji na Zulabet, użyj kodu promocyjnego, aby otrzymać indywidualny bonus do 100€/$! Wpłaty i wypłaty wygranych na Zulabet mogą być dokonywane za pomocą najpopularniejszych metod płatności na całym świecie.

Nowa strona Zulabet

Zmiana adresu nie jest jedyną zmianą. Procedury rejestracji i weryfikacji również zostały uproszczone. Ponieważ procedury te zajmują bardzo mało czasu, nowi gracze mogą szybko zarejestrować się i zweryfikować swoją tożsamość, a następnie rozpocząć grę. Zespół wsparcia jest również bardziej wydajny i uważny na pytania klientów. Wygląd strony i sekcji nie zmienił się zbytnio.

Rejestracja w Zulabet

Zulabet to biuro bukmacherskie, które oferuje rejestrację poprzez aplikacje mobilne dla iOS i Android, mobilną wersję zasobów lub oficjalną stronę internetową. Otwarcie konta odbywa się w 3 krokach: wypełnienie informacji o użytkowniku; potwierdzenie akcji; identyfikacja.

Krok 1. Określenie danych osobowych

Po kliknięciu na bordowy przycisk „Rejestracja”, gracz widzi formularz do wypełnienia: imię; nazwisko;;; adres e-mail; hasło; numer telefonu komórkowego; data urodzenia; kod promocyjny (jeśli istnieje). Przy zakładaniu konta pojawia się prośba o wybranie przycisku „Nie jestem robotem”, aby przejść captcha. Klient zaznacza również pole, aby zgodzić się z regulaminem i polityką prywatności. Po kliknięciu na „Zarejestruj się”, system wyświetla powiadomienie z instrukcją, co robić dalej.

Krok #2. Potwierdzenie rejestracji przez numer telefonu komórkowego lub adres e-mail

Na podane przez klienta dane wysyłane są: sms-kod z potwierdzeniem (do wpisania w pole podczas rejestracji); email z linkiem (link do aktywacji profilu). Gdy konto zostało już potwierdzone, pozostaje trzeci etap – weryfikacja tożsamości. Bez weryfikacji nie jest możliwe dokonywanie wpłat i zakładów u bukmachera Zulabet. Rejestracja jest możliwa tylko dla obywateli Federacji Rosyjskiej (i tylko z rosyjskim paszportem).

Krok 3. Identyfikacja

Po pierwszym zalogowaniu się na konto, użytkownik widzi w prawym górnym rogu czerwony przycisk „Kontynuuj identyfikację”. Po kliknięciu na niego, system oferuje formularz z 3 opcjami: uproszczona identyfikacja; pełna; poprzez „Służby państwowe”. Formaty procedury różnią się między sobą, co wpływa na limity i wysokość premii. Nowicjuszom proponuje się uproszczoną identyfikację, ponieważ nie ma potrzeby nigdzie chodzić. Gracze, którzy zamierzają pracować z dużymi sumami pieniędzy, lepiej poradzą sobie z pełną weryfikacją.

Uproszczona identyfikacja na stronie

W sekcji danych osobowych, użytkownik wypełnia pola: numer i seria paszportu; data urodzenia organ wydający; płeć;; data wydania paszportu; miejsce urodzenia; TIN; rejestracja pobytu (adres stałego zamieszkania); SNILS. Informacje te są potwierdzane poprzez przesłanie zdjęć paszportu (rozkładówka, strona z propiskiem). Po kliknięciu na „Identyfikuj” informacje są wysyłane do służby bezpieczeństwa. Po weryfikacji wysyłane jest powiadomienie.

Bonus rejestracyjny do 100 EUR

Rejestracja w ZulabetRejestracja w Zulabet

Identyfikacja przez GosServices

Niby uproszczone, ale w Zulabet.ru jest to wyróżnione w specjalnej kolumnie. Aby zidentyfikować swoje konto bukmacherskie poprzez Gosuslugi.ru, musisz mieć potwierdzony profil na GU. Po kliknięciu na „Potwierdź identyfikację” użytkownik zostanie przekierowany ze swojego konta osobistego do autoryzacji w GU. Po zalogowaniu się do swojego profilu należy uzupełnić swoje dane i potwierdzić.

Pełne uwierzytelnienie za pośrednictwem biur naziemnych

Przeprowadzana jest w centrach: „Svyaznoy”; „Kontakt”. Należy zabrać ze sobą paszport. Cena identyfikacji w FIRST CUPIS – Mobile Card przez Svyaznoy wynosi 300 rubli. W biurach systemu „Kontakt” koszt usługi wynosi 150 rubli. Jeśli masz już potwierdzone i zidentyfikowane konto w Pierwszym UUPIS (rejestracja w 1xStavka lub Parimatch), nie musisz robić nic ponownie. Przy zakładaniu konta wystarczy podać numer telefonu komórkowego, z którego korzystałeś wcześniej. Za rejestrację konta biuro bukmachera oferuje freebet w wysokości do 15 000 rubli (a z kodem promocyjnym – 1 500). Na konto bonusowe wpływa 10% strat w postaci cashback.

Gabinet osobisty

Aby zalogować się na stronie Zulabet, klient klika na przycisk „Zaloguj się”, znajdujący się w prawym górnym rogu. Strona Zulabet RU wyświetla formularz, w którym należy podać: login (lub adres e-mail); hasło. Na górnym pasku użytkownik widzi informacje: aktualny stan konta (w rublach rzeczywistych i bonusowych); przycisk przejścia do sekcji „Doładuj”; ustawienia kursów, języka, formatu czasu. Po kliknięciu na menu „Moje konto”, system pokazuje rozwijaną listę z sekcjami: „Historia przelewów”; „Dane osobowe”; „Historia zakładów”; „Wypłata z konta”; „Prośba do administratora”; „Wyjście”. Aplikacje mobilne dla Android lub iOS są dostępne, aby uzyskać dostęp do osobistego gabinetu dostawcy zakładów.

Uzupełnianie konta Zulabet

Sposoby wpłat i wypłat z Zulabet.ru dla graczy są przedstawione w sekcji „Płatności” (i są dostępne w strefie osobistej po identyfikacji konta). Za pośrednictwem kart bankowych można wpłacić od 100 do 595 000 rubli. Nie ma żadnych prowizji, czas kredytowania – od 1 minuty. Dostępne: „Visa”; „MIR”; „Mastercard”. Do 595 000 rubli można zdeponować za pośrednictwem usługi bankowości internetowej Alfa Banku bez opłat. Portfele elektroniczne są również wykorzystywane do dokonywania wpłat (bez opłat): TSUPIS – od 100 do 595 000 rubli; „Kiwi – od 100 do 15 000; JuMoney – od 100 do 15 000 rubli; Webmoney – od 100 do 15 000. „Mobile commerce” oferuje wpłatę pieniędzy w ciągu kilku sekund, ale z ograniczeniami: „Megafon” – do 15 000 rubli, prowizja 13,5%; „Beeline” — do 5 000 rubli, 11,99% + 10 rubli; MTS – do 15 000 rubli przy 11%; „Tele2” – do 15 000 rubli przy 8,5%.

Linia przedmeczowa

Biuro bukmacherskie Zulabet.ru oferuje 20+ dyscyplin sportowych, wśród których można znaleźć oprócz tych najbardziej popularnych: wyścigi motocyklowe; kolarstwo; siatkówka plażowa; rzutki; softball; baseball. Sekcja 7 zasad prezentuje 30+ wyników wydarzeń sportowych: prowadzenie; czas trwania remisu; suma od … do … minuty; pierwsza bramka własna; porównanie wyników zawodników na koniec turnieju; mecz do połowy; handicap; podwójna szansa; sumy i inne. Aby zobaczyć spread, kliknij na nazwę wydarzenia i przejdź do strony z wyszczególnieniem markera i kursów. Oferują zakłady na sporty cybernetyczne: Counter-Strike; Dota 2; League of Legends oraz mniej popularne dyscypliny. W spisie wydarzeń cybersportowych znajdują się wydarzenia marquee: Karta zakończy dzień; Pierwsza krew; handicap; suma; czas trwania mapy według minut; suma frakcji; zwycięzca mapy; Double Kill, Triple Kill, Ultra Kill i Rampage lub inne serie zabójstw. Zakłady dostępne są w systemach, ordynariach i ekspresach. Dostępne są zakłady typu 1-click. Kursy zależą od konkretnego zdarzenia, daty i godziny zgłoszenia. Na mecze rozgrywek europejskich obowiązuje marża na poziomie 2,5%. W przypadku drugich lig z czołowych krajów (np. Hiszpania) wartość ta wzrasta do 6%. Dla meczów KHL marża jest ustalona na poziomie 2,3%.

Live

Dostępna po kliknięciu na przycisk „LIVE” w górnym poziomym menu. System pokazuje listę wydarzeń na żywo na nowej stronie. Po lewej stronie znajduje się kolumna do sortowania dyscyplin sportowych. Pod nią znajduje się menu do filtrowania po godzinie rozpoczęcia wydarzenia. Dostępna jest opcja Mel-Zone do graficznego wyświetlania wydarzeń odbywających się na boisku. Wyniki w momencie złożenia zapytania (ograniczone do wyniku, bez podawania szczegółowych statystyk).

Wypłata środków Zulabet

Dokonaj wypłaty klikając na przycisk „Mój Profil -> Wypłać z konta”. Bukmacher Zulabet oferuje graczom kilka sposobów na otrzymanie wygranej: karty bankowe „Visa”, „MIR”, „MasterCard” – od 1000,00 RUB bez prowizji (czas przelewu – od 15 minut do 3 dni roboczych); elektroniczne portmonetki UCPIS, Webmoney, UMoneu, QIWI – od 100 rubli za 15 min bez prowizji; przelewy bankowe – od 100 do 595.000 RUB bez prowizji. Wypłata jest możliwa, jeśli nie ma aktywowanych ofert bonusowych, „wiszących” wniosków o weryfikację konta.

Wsparcie

Wsparcie online Zulabet znajduje się w prawym dolnym rogu. Aby zadzwonić do menedżera firmy bukmacherskiej Zulabet, kliknij „Zadaj pytanie” i wprowadź problem. Odpowiedzą w ciągu 5 minut. Podobnie jak w innych biurach, często pytają: „Przeczytaj sam…”, „Sprawdź w regulaminie…”, „Znajdź to w swojej szafce…”. Dla szybkiej komunikacji z operatorem zakładów online oferują całodobowy numer infolinii – +7(800) 707-05-43. Połączenie jest bezpłatne z telefonu stacjonarnego. Istnieje sieć adresów e-mail, na które należy pisać: info@Zulabet.ru – ogólne pytania dotyczące współpracy z bukmacherem; support@Zulabet.ru – pomoc techniczna (ściąganie aplikacji mobilnych, problemy z dostępem lub wyświetlaniem kursów); security@Zulabet.ru – bezpieczeństwo konta osobistego, wpłaty, problemy przy próbie wypłaty pieniędzy, weryfikacja i identyfikacja konta; marketing@Zulabet.ru – działania marketingowe (informacje prasowe, PR, public relations i reklama); partners@Zulabet.com – program partnerski dla osób chcących zarabiać na zakładach sportowych i bukmacherskich. W sekcji „Kontakt” znajduje się formularz kontaktowy, za pomocą którego można skontaktować się z Zulabetem. Prosi o podanie adresu e-mail, tematu zapytania i problemu. Odpowiedzą w ciągu 3 godzin na podany adres e-mail.

Recenzje

Istnieją dobre i złe opinie na temat pracy z Zulabet. W pozytywnych komentarzach zauważają: kursy są wysokie; identyfikacja jest możliwa zdalnie (poprzez stronę internetową lub GosServices); zapewnia bonus powitalny; cashback – do 10% utraconej kwoty; aplikacje na urządzenia mobilne oparte na Androidzie lub iOS; licencja RF FTS, status prawny w Rosji. Negatywne recenzje mówią: transmisje wideo nie są dostępne dla wszystkich wydarzeń; Nie ma bloga z ogłoszeniami o wydarzeniach i prognozami nadchodzących meczów; firma nie ma PPS (sieć biur naziemnych); zespół wsparcia technicznego często prosi, aby „rozwiązać to sam”.