Intro

Stara wersja 1xBet: cechy i różnice

1хБет старая версия
Pierwsza wersja lite strony 1xBet została uruchomiona w 2012 roku, kiedy firma rozwiązała problem licencyjny. Nad stworzeniem platformy pracowało wiodące studio webowe na rynku hazardowym. Dzięki temu strona jest z jednej strony prosta i nieskomplikowana, a z drugiej funkcjonalna i wielozadaniowa. Dzięki temu strona szybko zyskała tysiące fanów na całym świecie. Jednak wraz z rozwojem projektu, rozrastała się również strona bukmachera. To jednak nie przypadło do gustu wielu graczom. Dlatego też szukają oni starej wersji 1xBet. Jakie są jej cechy i czym stary portal różni się od nowego?

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Przegląd starej wersji strony 1xbet

Ostatnia duża aktualizacja strony 1xBet miała miejsce w 2019 roku. W chwili pisania tego tekstu, 2021, istnieją już opracowania nowego portalu, który jest aktywnie oferowany użytkownikom. Jeśli przejdziesz na oficjalną stronę 1xBet, możesz zobaczyć słowo „New” obok logo i wskazówkę o pojawieniu się szybszej i wygodniejszej wersji portalu.

Dlatego na dzień dzisiejszy starą wersją strony 1xBet jest ta, która została wydana w 2019 roku. Jeśli gracz szuka wcześniejszej wersji, może jedynie sprawdzić wygląd na blogach i forach lub wejść na serwis archiwizacji stron internetowych (archive.org) i zobaczyć zdjęcia witryny z przeszłości.

Смена версии сайта 1хБет

Stara wersja 1xbet wyróżnia się obecnością kilku poziomów menu w nagłówku strony. Na pierwszym poziomie można przejść do pobierania aplikacji, metod płatności, statystyk czy też zalogować się lub założyć konto. Drugi poziom prowadzi do sekcji z zakładami i grami. Łączna liczba pozycji w menu wynosi 14, w porównaniu do 9 w poprzedniej wersji.

Ekran roboczy podzielony jest na 3 części: w centrum znajduje się obszar z informacjami o zakładach i grach, po prawej stronie widżet logowania, bonusy i ważne gry, a po lewej stronie filtr wydarzeń lub gier oraz dodatkowe informacje o meczach.

Do mocnych stron starej strony 1xBet należy zaliczyć łatwą nawigację (dzięki menu i widgetom można szybko przejść do wybranej sekcji), intuicyjny interfejs, responsywny design i cross-browser (strony są wyświetlane poprawnie na różnych urządzeniach użytkownika). Jednocześnie wolne tempo ładowania przez dużą ilość skryptów, zapchanie ekranu zdarzeniami – to kluczowe wady starej wersji 1xbet. W nowej wersji portalu udało się rozwiązać jeden z tych mankamentów, a mianowicie zwiększyć szybkość działania strony. Choć zespół powinien dalej pracować nad optymalizacją platformy.

stara wersja 1xbet: logowanie do portalu

Jak wspomniano w artykule „Jak zalogować się do 1xBet”, dziś do dyspozycji użytkowników są dwie wersje strony – nowa i stara wersja 1xbet. Zaktualizowany wygląd i funkcjonalność portalu jest jeszcze w fazie testów. Dlatego też bukmacher oferuje graczom samodzielne przejście na nową wersję i na razie nie narzuca tego kroku. Obstawiający mogą więc zalogować się na starą stronę biura pod oficjalnym adresem 1xbet.com.

Na forach i stronach internetowych można znaleźć materiały o rzekomo alternatywnym dostępie do strony 1xbet poprzez mirror. W tym przypadku wygląd strony pozostał po staremu, tak aby graczom wygodnie było korzystać z portalu. W rzeczywistości tak nie jest. Wszystkie oficjalne mirrory bukmacherów mają taki sam design jak główna wersja. Może to być w starej lub nowej wersji. Dlatego firma nie pozostawia stron lustrzanych 1xbet ze starą wersją szaty graficznej.

1хБет новый сайт

Aktualizacja z starej do nowej wersji 1xBet

Nowa wersja strony 1xbet ma kilka zalet w porównaniu do starej wersji. Po pierwsze, działa szybciej na wszystkich typach urządzeń, o czym pisaliśmy wcześniej. Po drugie, ilość funkcji bukmacherskich w nowej wersji jest znacznie większa. Po trzecie, pojawiły się nowe działy z odpowiedziami na popularne pytania. Wszystko to sprawia, że korzystanie z nowej wersji serwisu jest komfortowe.

Jeśli gracz zdecyduje się na przejście ze starej wersji 1xBet na nową, to warto:

  • Kliknij na słowo „New” znajdujące się obok logo firmy i kliknij na link, który pojawi się w wyskakującym okienku.
  • Wpisz lite.1xbet.com w pasku adresu przeglądarki.

Możliwe, że z czasem nowa wersja zastąpi starą stronę 1xbet. Jednak od 2021 roku zmiana interfejsu wygląda następująco.

Istotne wiadomości