Intro

1xbet Walia

Cała Walia jest administrowana przez Wielką Brytanię, dlatego też niewielu zagranicznych bukmacherów może prowadzić działalność w tym kraju. Istnieją jednak prawdziwe kasyna i bukmacherzy, którzy starają się zachęcić miejscowych do tej formy rozrywki. Dodatkowo rząd stara się blokować dużych graczy z zagranicy, dlatego też większość bukmacherów nie przyjmuje nawet graczy z tego kraju. Nie inaczej jest w przypadku 1xbet, ale i tak przyjrzymy się jego działalności w dzisiejszym artykule. Sytuacja może się zmienić w każdej chwili.

Opcje gry w 1xbet

Naszym preferowanym bukmacherem jest 1xbet, który został założony w 2007 roku i dlatego ma niezliczone doświadczenia z całego świata. Na samym początku otrzymasz od nich bonus do 100 EUR/USD, który jest wypłacany przy pierwszej wpłacie. Nie jest to jednak ostatnia rzecz, jaka czeka na Ciebie w 1xbet, ponieważ są tu również bonusy bieżące, które są podziękowaniem za zaufanie okazane przy kolejnych zakładach i grach. Klienci mogą również korzystać z aplikacji mobilnej 100%, dzięki której mają zawsze pod kontrolą swoje zakłady i wygrane w 1xbet.

Zakłady online w Walii

Walia, która należy do Wielkiej Brytanii, nie pozwala na rejestrację u większości bukmacherów z zagranicy. Miejscowi muszą więc zadowolić się krajowymi bukmacherami i kasynami, które zapewniają mieszkańcom tę rozrywkę. Mają oni jednak szeroki wybór opcji w całej Anglii, w tym National Lottery, która zarządza również bardzo słynną grą EuroMillions, która jest dostępna w dziewięciu krajach.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Wales

Najczęściej stosowaną metodą są przelewy przy użyciu kart kredytowych Visa, MasterCard, a także Maestro. Alternatywą są jednak również e-portfele, a 1xbet akceptuje kilka z nich. Przykładem mogą być portfele E-Pay lub B-Pay, ale pełna lista znajduje się na stronie w warunkach płatności. I wreszcie ostatnia opcja, o której tutaj wspomnimy, to kryptowaluty, wśród których na razie króluje Bitcoin, ale w 1xbet możesz wpłacać i wypłacać środki za pomocą kilku innych. Dziękujemy za przeczytanie dzisiejszego artykułu i życzymy powodzenia, jeśli będziesz miał okazję zarejestrować się i obstawiać u tego bukmachera!

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości