Intro

1xbet Mołdawia

Od 2016 roku Mołdawianie mogą bez ograniczeń korzystać z hazardu i sportu. Dzieje się tak za sprawą ustawy 291, która zezwala na tę formę rozrywki lokalnie. Jednak, ponieważ nie ma lokalnych kasyn online, miejscowi zwracają się do zagranicznych dostawców, gdzie mogą grać bez żadnych problemów. I właśnie po to jest dzisiejszy artykuł, w którym dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o bukmacherze, który obok klasycznych zakładów oferuje wspomniane gry kasynowe.

Opcje gier w 1xbet

Zaraz po zakończeniu rejestracji otrzymasz od 1xbet Moldova bonus do 100 EUR/USD przy pierwszej wpłacie. Do tego dochodzą jeszcze bieżące bonusy, które otrzymasz podczas kolejnych zakładów i gier. Możesz tu nie tylko obstawiać zakłady z jednymi z najwyższych kursów, ale także zagrać w niezliczoną ilość gier w gotowym kasynie. Oczywiście jest też aplikacja mobilna, która pilnuje Twoich zakładów, dzięki czemu możesz dowiedzieć się o swoich wygranych natychmiast i z każdego miejsca. Mamy nadzieję, że nie musimy o tym wspominać, ale jeśli będziesz potrzebował pomocy, możesz liczyć na wsparcie 24/7, które pomoże Ci we wszystkim.

Zakłady online w Mołdawii

Zarówno hazard, jak i zakłady sportowe są legalnymi rozrywkami w Mołdawii, których codziennie poszukuje kilka tysięcy miejscowych. Dlatego też w 2016 roku rząd zdecydował się zalegalizować wszystkie formy hazardu w kraju. Wszystko zostało szczegółowo opisane w ustawie nr 291, która uwzględnia ten sektor. W Mołdawii nie znajdziesz jednak lokalnych kasyn online, dlatego działa tu kilku zagranicznych dostawców, wśród których znajduje się polecany przez nas 1xbet Moldova.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Moldova

Wpłaty i wypłaty działają na kilka sposobów. Pierwszym z nich są karty kredytowe Visa, MasterCard, ale także Maestro. Drugim są portfele elektroniczne, które mogą być również wykorzystywane do zakupów online. Przykładami takich portfeli są E-Pay czy B-Pay, ale na stronie 1xbet jest ich znacznie więcej. Nie możemy jednak zapomnieć o kryptowalutach, które 1xbet Mołdawia akceptuje kilka innych oprócz Bitcoina. Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu. Życzymy Ci powodzenia we wszystkich zakładach, które stawiasz w 1xbet.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości