Intro

Jak mogę usunąć moje konto 22Bet?

Личные данные 22Бет
Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć swoje konto bukmacherskie w 22Bet, to albo przegrałeś dużą kwotę i chcesz zakończyć obstawianie, albo postanowiłeś zagrać bezpiecznie i sprawdzić wszystkie możliwe drogi ucieczki, zanim zacząłeś grać w 22Bet. Nie są to jednak jedyne przypadki, w których warto zadbać o dane osobowe. Gracz powinien upewnić się, że wszystkie jego dane osobowe nie zostaną przekazane osobom trzecim i wykorzystane bez jego wiedzy. W tym artykule dowiesz się więc, jak usunąć konto 22Bet.

Jakie są sposoby na usunięcie konta 22Bet?

Reasumując oklepany żart, mamy 2 wiadomości (ale obie niezbyt pozytywne): nie da się usunąć konta 22Bet całkowicie ze wszystkimi danymi. Biuro działa na podstawie rejestracji offshore. Międzynarodowa licencja w Curacao została wydana 18.11.2018 i jest ważna przez 5 lat, czyli do 2023 roku. Biuro nie posiada innych licencji, nie jest regulowane na Ukrainie i w Rosji. W związku z tym strona internetowa 22Bet jest zablokowana na terytorium Federacji Rosyjskiej. W związku z tym, nie możemy być w 100% pewni, że Twoje dane są w bezpiecznym miejscu. Ale jest też dobra wiadomość: przez cały czas działania bukmachera nie było ani jednego precedensu z ujawnieniem danych graczy, nawet po zablokowaniu ich za naruszenie regulaminu.

Tak więc niestety nie jest możliwe usunięcie profilu 22Bet wraz z wszystkimi danymi osobowymi gracza i historią zakładów. Bez względu na to, jak bardzo będziesz szukał, nie znajdziesz tej funkcji w ustawieniach swojego profilu. Ona po prostu nie istnieje. Jeśli zwrócisz się z prośbą do działu wsparcia technicznego 22Bet, prawdopodobnie otrzymasz następującą odpowiedź: „Nie możemy usunąć Twojego konta, ale możesz przestać z niego korzystać”.

Настройки профиля 22Бет

Zgodnie z naszym Regulaminem, brak aktywności na Twoim profilu przez okres 90 dni spowoduje dezaktywację Twojego konta. Czyli jeśli nic nie zrobisz i nie zalogujesz się na swój profil przez 3 miesiące, Twoje konto zostanie zamrożone. To jest właśnie „zamrożone”, ponieważ nadal możesz przywrócić dostęp, jeśli chcesz. W ten sposób biuro daje graczowi swego rodzaju ubezpieczenie na wypadek pochopnego działania (np. dużej straty i chęci natychmiastowego zaprzestania działalności hazardowej). Ponadto niektórzy obstawiający na forach tematycznych podzielili się informacją, że nawet po 4 miesiącach mogli bez problemu zalogować się na swoje konto. Innymi słowy, nie ma żadnego potwierdzenia, że konto zostanie automatycznie „zamrożone”.

Poza brakiem aktywności, są też szybsze sposoby na zablokowanie konta. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla graczy, dla których obstawianie stało się złym nawykiem i chcą z tym skończyć, ale nie są pewni swojej wytrzymałości. Możesz sprowokować zablokowanie profilu 22Bet poprzez złamanie wewnętrznych zasad użytkowania. Należą do nich:

  • Obstawianie zakładów na ustawianie meczów.
  • Stosowanie różnych oszukańczych schematów, obstawianie zakładów na „widełki”.
  • Bezpośrednie uczestniczenie w grze lub meczu i wpływanie na jego wynik (dotyczy to trenerów i sędziów).
  • Próby tworzenia wielu profili.

Są to metody bardziej radykalne i nie ma po nich odwrotu. Jeśli konto zostanie zablokowane przez urząd, to najczęściej jest to blokada permanentna. Co więcej, bukmacherzy mogą wymieniać się informacjami na temat kont oszustów i przestępców, a świat zakładów będzie dla Ciebie zamknięty nie tylko na 22Bet, ale także w innych punktach bukmacherskich.

Запрос администратору 22Бет

Jak mogę usunąć swoje dane z 22Bet?

Jak już pisaliśmy powyżej, nie ma żadnej gwarancji prawnej dla obywateli Ukrainy, Rosji i innych krajów, że ich dane zostaną trwale i nieodwołalnie usunięte. Co więcej, bukmacherzy mają taką tendencję, że przechowują dane osobowe użytkowników przez co najmniej 10 lat. W ten sposób przede wszystkim zabezpieczają się przed tworzeniem multikont (gdy jeden gracz zakłada kilka profili). Jest to zabronione przez regulamin firmy bukmacherskiej 22Bet i takie konta będą natychmiast blokowane. Po drugie, zakłady mogą wzajemnie wymieniać się informacjami o oszustach i przestępcach, aby zawczasu zabezpieczyć się przed ich machinacjami.

Jedyne co możesz zrobić, to skasować wszystkie możliwe informacje kontaktowe (numery telefonów, e-mail, itp.) w swojej osobistej szafce, zanim zdecydujesz się skończyć ze światem hazardu. Ale nie wszystkie informacje mogą być usunięte z Twojego profilu. Niektóre pola są zablokowane. Powinieneś również wysłać prośbę do wsparcia technicznego, aby zamrozić konto po 3 miesiącach. Niestety nie ma innego skutecznego sposobu na usunięcie swoich danych z 22Bet.

Istotne wiadomości