Intro

1xbet Norwegia

Norwegia jest obecnie jednym z krajów, który mocno reguluje wszelkie formy hazardu i zakładów. Istnieją tylko dwaj bukmacherzy, którzy posiadają oficjalną licencję na przyjmowanie, prowadzenie i wypłacanie zakładów. Wyjaśnienie rządu opiera się na konieczności uregulowania ewentualnych nadmiernych wydatków z powodu dużych dochodów, które Norwegowie posiadają. Mimo tej rzeczywistości wiemy jednak, jak zwiększyć swoje szanse na wygraną poza norweskimi firmami, na przykład w 1xbet Norway, który rozdaje 100€ jako bonus przy pierwszej wpłacie.

Opcje gier w 1xbet

1xbet to jeden z profesjonalnych graczy w branży zakładów bukmacherskich online. Zarówno gracze klasycznego kasyna, jak i fani zakładów sportowych znajdą tu coś dla siebie, co w Norwegii jest dozwolone w dwóch licencjonowanych firmach wymienionych powyżej, ale z dużo gorszymi kursami niż te oferowane przez innych bez licencji. Dlatego też w Norwegii działa firma 1xbet Norway, która oferuje jedne z najwyższych kursów i bonusów nie tylko przy pierwszej wpłacie, ale także przy kolejnych zakładach.

Zakłady online w Norwegii

Tylko dwie firmy oficjalnie oferują zakłady online w Norwegii. Konkretnie Norst Tipping i Rikstoto, ale w tych firmach znajdziesz tylko zakłady sportowe. Programy te przeniosą Cię do innego punktu połączenia internetowego, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z 1xbet w pełni i bez ograniczeń. Są to NordVPN i Windscribe, które zostały przez nas przetestowane i możemy je gorąco polecić

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Norway

Popularne metody wpłat i wypłat obejmują portfele elektroniczne, takie jak B-Pay.i E-Pay, które są tylko niektórymi z wielu oferowanych przez 1xbet. Ze względu na rządowe rozporządzenie blokujące banki przed doładowywaniem opcji hazardowych, nie zalecamy korzystania z tradycyjnych przelewów bankowych lub kart. Jeśli jesteś fanem waluty Bitcoin, to 1xbet jest gotowy przyjąć Twój depozyt lub wypłacić Ci pieniądze w tej walucie. Rejestracja trwa kilka minut, więc zacznij już teraz i wykorzystaj do 100 EUR oraz inne bonusy podczas gry. Powodzenia!

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości