Intro

System 1xBet: cechy zakładu

Система 1хБет
Doświadczeni gracze wybierają 1xBet ze względu na wygodny serwis do obstawiania zakładów oraz dostępność złożonych zakładów kombinacyjnych. Wybór tych ostatnich jest dość duży, o czym pisaliśmy w artykule o rodzajach zakładów. Jednak szczególną popularnością wśród graczy cieszą się ekspresy złożone, łańcuchy 1xBet oraz systemy. O tym, czym jest system 1xBet, jak go złożyć i jak go obstawiać, opowiemy w tym nowym artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Koncepcja systemu 1xbet

Wśród zakładów kombinacyjnych oferowanych przez bukmachera, system jest dość skomplikowanym zakładem. Aby się z nim oswoić, trzeba nabrać doświadczenia z prostszymi zakładami. Dlatego ten rodzaj zakładów polecamy wyłącznie profesjonalistom. Statystyki pokazują, że systemy robione przez początkujących często kończą się porażką.

I tak, system 1xbet to połączenie kilku ekspresów, które zagrają, jeśli wygrasz określoną liczbę selekcji . Tak więc w przeciwieństwie do klasycznego ekspresu 1xbet, gdzie wszystkie selekcje muszą zagrać, system ten dopuszcza negatywne wyniki zdarzeń.

Aby zrozumieć liczbę zakładów do rozegrania, należy spojrzeć na wymiar systemu. Jest on zapisany w postaci dwóch liczb, na przykład „2/3” lub „2 z 3”. W tym przypadku kombinacja składa się z 3 zakładów ekspresowych o 2 wynikach. Minimum 2 selekcje muszą być zwycięskie, aby system 1xBet był wygrywający. Ponieważ można grać różne zakłady parlay, istnieje skomplikowany system obliczania kursów i wygranych. Bukmacher udostępnia specjalny schemat (tabelę) do obliczania wysokości wygranej. Na stronie znajduje się również kalkulator do dokonywania obliczeń. Ta druga opcja będzie znacznie wygodniejsza dla graczy, którzy dopiero zaczynają korzystać z systemów.

Система в 1хБет

Obliczenia w systemie 1xbet

Jak już wspomnieliśmy w poprzedniej części, do obliczania wygranych w systemie 1xbet można użyć specjalnej tabeli lub kalkulatora. Oczywiście, atrakcyjną opcją jest automatyczna metoda obliczania zysków. Jednak korzystając z niej, gracz nie będzie w stanie w pełni zrozumieć zasady działania systemu. Lepiej jest nauczyć się obliczać ten kombinowany zakład ręcznie, a dopiero potem korzystać z innych automatycznych usług.

Podajmy przykład obliczeń systemowych w 1xbet, z wykorzystaniem opcji zakładów „2 z 3”. Załóżmy, że użytkownik postawił 900 rubli* na 3 mecze piłki nożnej:

  • „Wolfsburg pokona Red Bull po kursie 2.50 (zdarzenie #1).
  • „Manchester United na Atlantę po kursie 2.49 (zdarzenie #2).
  • „Sevilla na Lille po kursie 1.70 (zdarzenie #1).

Po postawieniu systemu zostaną utworzone 3 ekspresy po 2 zdarzenia w każdym. Kwota zostanie podzielona równo pomiędzy zakłady ekspresowe, po 300 rubli* na każdy z nich.

W przypadku, gdy zostanie rozegrany 2. parlay, składający się ze zdarzeń 2 i 3, wówczas wygrana użytkownika wyniesie: (1,7 * 2,49) * 300 = 1270 rubli*.

A jeśli wszystkie warianty zakładów w systemie 1xBet będą zwycięskie, to użytkownik może liczyć na następującą wygraną: (2,5 * 2,49) * 300 + (1,7 * 2,49) * 300 + (2,5 * 1,7) * 300 =1867,5 + 1769,9 + 1275 = 3637 rubli*.

Tak więc, stawiając system, gracze otrzymują mniejszą wygraną niż w przypadku tradycyjnych zakładów ekspresowych. Jednak ten rodzaj zakładu ma większe szanse na powodzenie, a wygrana będzie wyższa niż w przypadku zakładów pojedynczych. Dlatego systemy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród obstawiających.

*Lub kwotę stanowiącą równowartość innej waluty.

Таблица расчета системы 1хБет

Zakładanie systemu w serwisie 1xBet

Zakładanie systemu na stronie 1xBet jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię wyniki z dostępnych opcji w sekcjach „Line” lub „Live”. Następnie należy dodać co najmniej 3 typy do kuponu zakładów i znaleźć system w polu typów zakładów. Zostanie do niego dodany symbol liczbowy, który oznacza liczbę zakładów typu parlays w danej kombinacji. Jeśli wybierzesz 3 typy, bukmacher zaproponuje Ci system 2/3. Ostatnim krokiem jest podanie kwoty zakładu i postawienie zakładu.

Mimo, że postawienie zakładu w systemie 1xBet nie jest trudne, należy pamiętać o pewnych szczegółach:

  • Minimalna liczba wyników w systemie to 3.
  • Maksymalna liczba wyborów wynosi 20. Zatem maksymalna liczba możliwych wyników to 184 756.
  • Bukmacher nie określa minimalnej kwoty zakładu.

W ten sposób użytkownik może zdecydować o meczach w kolejce lub w grze i stworzyć swój własny system. Im więcej zdarzeń znajdzie się w kombinacji, tym większe wygrane czekają na graczy na stronie 1xbet.

Istotne wiadomości