Intro

1xbet USA

Dobre wieści czekały na obstawiających w 2018 roku, gdy Sąd Najwyższy uderzył w ustawę federalną z 1992 roku, która całkowicie zakazywała zakładów sportowych. Do tego czasu amerykańscy gracze obstawiali nielegalnie u zagranicznych bukmacherów. Ponieważ jednak chodzi o duże pieniądze, które mogą wspomóc kasę państwową, Sąd Najwyższy zdecydował się zalegalizować tę formę rozrywki. W związku z tym spodziewany jest duży wzrost tej branży, a my przedstawiamy Wam informacje o jednym z najlepiej ocenianych bukmacherów na świecie. Obecnie nie akceptuje on jeszcze graczy z tego kraju, ale wierzymy, że sytuacja ta zmieni się w każdej chwili dzięki zmianie prawa i będziesz wiedział u kogo obstawiać.

Opcje gier w 1xbet

Naszą preferowaną firmą jest bukmacher 1xbet, który działa globalnie i dzięki temu zebrał już spore doświadczenie. Na samym początku otrzymujesz bonus, który może wynosić nawet do 100 EUR/USD. Jest on wypłacany przy pierwszej wpłacie, a po nim następują stałe bonusy, którymi 1xbet wynagrodzi Cię za zaufanie w kolejnych zakładach i grach. Możesz wybrać spośród kilku gier w kasynie online, w tym pokera lub ruletki na żywo, ale także obstawiać tutaj zakłady z jednymi z najwyższych kursów oferowanych przez bukmacherów online. Chociaż obecnie nie akceptuje graczy z USA, wierzymy, że ta sytuacja wkrótce się zmieni dzięki nowym przepisom, które obowiązują od 2018 roku.

Zakłady bukmacherskie online w USA

w 2018 roku nastąpiło kluczowe odwrócenie, gdy Sąd Najwyższy uderzył w prawo federalne zakazujące zakładów sportowych w całych Stanach Zjednoczonych. Do tego czasu obstawiający musieli korzystać z usług zagranicznych bukmacherów, którzy nielegalnie przyjmowali graczy z USA. Szacuje się, że w 2018 roku miejscowi uprawiali hazard na ponad 150 miliardów dolarów, dlatego też skarb państwa odnotuje nowe, wysokie wpływy z tego sektora. W związku z tym bukmacherzy i obstawiający przygotowują się obecnie na nowy wiatr, który legalizacja przyniesie krajowi.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet USA

Najszybszą drogą jest MasterCard, Visa, a także Maestro. Oprócz tego, szeroko stosowane są również portfele elektroniczne, które są ciekawym sposobem pracy z pieniędzmi w Internecie. Przykładami takich portfeli są E-Pay lub B-Pay, ale wiele innych jest wymienionych w warunkach płatności 1xbet. Jednak miłośnicy kryptowalut również znajdą coś dla siebie, gdyż 1xbet akceptuje kilka innych walut oprócz najbardziej znanego Bitcoina. Dziękujemy za przeczytanie i poświęcenie czasu na zapoznanie się z naszym artykułem i życzymy powodzenia!

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości