Intro

1xbet w Bhutanie

Zgodnie z artykułem 393 kodeksu karnego, wszelkie formy hazardu są nielegalne. Nie ma kasyn na żywo ani internetowych, to samo dotyczy zakładów sportowych. Hazardzistom, którzy zostaną przyłapani w miejscu publicznym, grożą wysokie grzywny, a w niektórych przypadkach nawet kara pozbawienia wolności. Dlatego też w dzisiejszym artykule przedstawimy Ci bezpieczniejszą metodę, z której korzystają niektórzy Bhutańczycy.

Opcje gry w 1xbet

Po ukończeniu ostatniego kroku rejestracji, 1xbet nagrodzi Cię aż do 100 EUR/USD za rejestrację, które wypłacane jest przy pierwszej wpłacie. Dodatkowo, dostępne są również bonusy bieżące, które zwiększają i tak już interesującą wygraną. Możesz zagrać w niezliczone gry kasynowe, do których zalicza się poker czy ruletka na żywo, ale możesz także obstawiać zakłady z jednymi z najwyższych kursów oferowanych przez bukmacherów. Oczywistością jest również aplikacja mobilna, która może w pełni zastąpić stronę internetową i gwarantuje natychmiastowy podgląd wygranych.

Zakłady online w Bhutanie

Ponieważ hazard jest w tym kraju nielegalny, nie ma tu lokalnych kasyn ani bukmacherów. Miejscowi znaleźli jednak sposób, dzięki któremu są w stanie obejść blokady operatorów internetowych i rządu. Konkretnie NordVPN i Windscribe to programy, które potrafią zmienić Twój adres IP i lokalne połączenie, dzięki czemu możesz pozostać maksymalnie anonimowy dla dostawców usług internetowych, a także przeglądać zablokowane strony w swoim kraju. W praktyce możesz siedzieć w zaciszu własnego domu w Bhutanie, ale Twój komputer jest praktycznie podłączony do Internetu w krajach, w których hazard jest legalny, więc możesz bez problemu przeglądać zablokowane strony.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Bhutan

Najpopularniejszą metodą jest korzystanie z kart kredytowych Visa, MasterCard, ale także Maestro. Dostępne są również portfele elektroniczne, które mają szerokie zastosowanie również w zakupach online i dlatego mogą być ciekawą metodą posługiwania się pieniędzmi online. Przykładami takich portfeli są E-Pay lub B-Pay, ale wiele innych można znaleźć w warunkach płatności 1xbet Bhutan. Jeśli jednak jesteś jednym z posiadaczy kryptowalut, nie musisz rozpaczać, ponieważ 1xbet akceptuje ich znacznie więcej poza Bitcoinem. Wszystko jest jasno opisane na dole strony w sekcji warunki płatności. Dziękujemy wszystkim za przeczytanie tego artykułu i życzymy powodzenia!

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości