Intro

Co to jest podwójny kurs w 1xBet?

Ставка двойной шанс 1хБет
Doświadczeni gracze preferują 1xBet od innych firm także przez dużą liczbę selekcji. Jeśli przejdziesz ze strony „Linia” lub „Live”, gdzie pokazane są wydarzenia i główne opcje zakładów, do konkretnego meczu, możesz znaleźć wiele dodatkowych zakładów. Między innymi gracze zobaczą podwójne kursy na 1xbet. Czym jest taki zakład na wynik meczu? Jakie są jego cechy i kiedy warto korzystać z takich zakładów – opiszemy w nowym artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

1xBet Podwójna Szansa: Czym jest ten zakład?

W artykule „Rodzaje zakładów w 1xBet” przyjrzeliśmy się głównym opcjom zakładów, z których gracze mogą korzystać na stronie. Nie wzięliśmy jednak pod uwagę opcji zakładów opartych na wyniku meczu. Na przykład, gracze, którzy wybiorą zakłady pojedyncze, mogą obstawiać zakłady na pojedynczy i podwójny wynik (podwójne kursy), handicapy, sumy i oba wyniki. To znacznie rozszerza możliwości gracza przy wyborze takich przewidywań na mecz, aby oczekiwać maksymalnych wygranych lub zminimalizować potencjalne straty.

Nowi gracze często pytają o podwójnykurs na1xBet. Jest to zakład, w którym obstawia się 2 wyniki z 3 możliwych. W przypadku pojedynczego wyniku użytkownik wybiera drużynę 1 (P1), drużynę 2 (P2) lub remis. W przypadku podwójnego wyniku w zakładzie 1xBet (1X), zakładem może być wygrana pierwszej drużyny i remis (1X), wygrana drugiej drużyny (2X) lub remis lub wygrana którejkolwiek z drużyn, z wyjątkiem remisu (12). Zakłady te są podane w nawiasach na stronie bukmachera.

Выбор ставки двойной шанс 1хБет

Jak obstawiać zakłady na podwójny wynik w 1xBet?

Zakłady na podwójny wynik w 1xBet cieszą się dużą popularnością. Dlatego też bukmacher umieszcza je na głównym ekranie z listą wydarzeń sportowych. Zakłady na podwójny wynik można również znaleźć na stronie danego meczu. Tutaj wyświetlone zostaną wszystkie możliwe selekcje dla zakładu, w tym podwójny wynik.

Tak więc, aby postawić zakład z podwójnym kursem w 1xBet, gracz musi:

  1. Przejdź na stronę „Line” lub „Live”. Tutaj należy zapoznać się z dyscyplinami sportowymi, w których możliwe jest obstawianie zakładów z podwójnym wynikiem, np. piłka nożna.
  2. Dodaj zakład z podwójnym wynikiem na stronie przeglądu meczów lub przejdź „do środka” danego wydarzenia.
  3. Określ kwotę zakładu.
  4. Zakończ stawianie zakładu klikając na przycisk „Postaw zakład”.

Warto zaznaczyć, że zakłady typu double odds mogą być wykorzystane do złożenia ekspresów w 1xbet oraz innych zakładów kombinacyjnych. Można je znaleźć w osobnych artykułach na naszej stronie.

Ставка двойной итог 1хБет

Czym charakteryzują się zakłady z podwójnymi kursami w 1xBet?

Nowicjusze często gubią się w natłoku informacji, gdy już zapoznają się z różnorodnością zakładów i wyników meczów. Dotyczy to również zakładów z podwójnymi kursami w 1xBet. W rzeczywistości, ta opcja zakładów ma dość prosty schemat obliczania. Co więcej, jest ona polecana początkującym graczom dzięki większej szansie, że zakład zostanie rozegrany. Użytkownicy powinni jednak zwrócić uwagę na kilka cech 1xbet double odds, które zebraliśmy poniżej:

  1. Obniżenie kursów na zakłady. Kursy na każdą z selekcji w zakładzie „podwójna szansa” są o rząd wielkości niższe (często 2 razy niższe) niż w przypadku zakładu pojedynczej szansy. Wynika to z wysokiego prawdopodobieństwa wygranej.
  2. Większa szansa na wygraną w zakładzie. Gracz stawia zakład na 2 wyniki z 3 jednocześnie.
  3. Podwójna szansa przy 1xbet jest dostępna tylko dla tych sportów, w których możliwy jest remis. Na przykład, zakład ten jest odpowiedni dla piłki nożnej, a nie jest możliwy dla siatkówki.
  4. Zakład z podwójnym wynikiem ma następujące skróty: 1X (pierwsza drużyna wygrywa lub remisuje), 2X (druga drużyna wygrywa lub remisuje) i 12 (pierwsza lub druga drużyna wygrywa).
  5. W 1xBet możesz mieszać i łączyć typy zawierające podwójny wynik.

Pojawia się logiczne pytanie: „Czy warto postawić zakład typu double odds w 1xBet?” To zależy od umiejętności użytkownika i zdolności do prawidłowego przewidzenia wyniku meczu. Jednak sam format zakładów jest dość interesujący i odpowiada zarówno początkującym, jak i profesjonalistom.

Istotne wiadomości