Intro

1xbet Irlandia

Od 2015 roku Irlandia może w pełni i legalnie korzystać z zakładów online. Od tego roku firmy otrzymały licencję na legalne prowadzenie zakładów sportowych i gier hazardowych. Wspomniana zmiana w prawie przyczyniła się do wzrostu liczby zagranicznych operatorów, którzy chcą zagarnąć dla siebie kawałek wyimaginowanego tortu. Jednym z nich jest 1xbet Ireland, który jest klasyfikowany jako profesjonalny gracz, dlatego też w tym artykule przedstawiamy więcej informacji na jego temat.

Opcje gier w 1xbet

Pierwszym krokiem jest prosta i szybka rejestracja, która nagradza aż do 100€ przy pierwszym depozycie. Jednak ten bonus to dopiero początek w 1xbet, ponieważ będą oni płacić Ci więcej.i podczas kolejnych zakładów. Oczywiście jest tu kasyno, w którym nie brakuje na przykład pokera czy ruletki, ale możesz też liczyć na zakłady sportowe z całego świata. Kursy, które znajdziesz w 1xbet należą do jednych z najwyższych na rynku zakładów online. Strona ma nowoczesny i prosty wygląd, który jest doskonale uzupełniony przez aplikację mobilną pełną gadżetów i możliwości śledzenia zakładów i wygranych.

Zakłady online w Irlandii

Aby uzyskać linecnce w Irlandii, należy przejść przez dokładny i wymagający proces, ale nawet ten fakt nie odstrasza zagranicznych operatorów. Rząd zalegalizował Gambling Act w 2011 roku, a następnie wydał wspomniane licencje i przepisy w 2015 roku. Dlatego warto skontaktować się ze sprawdzonym, profesjonalnym bukmacherem 1xbet Irlandia, który potrafi doskonale zadbać o swoich obstawiających.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Ireland

Najłatwiej jest to zrobić za pomocą karty kredytowej Visa, MasterCard lub Maestro. Inną opcją są e-portfele, które zyskują coraz większą popularność i zapewniają szybki i bezproblemowy sposób transferu środków. Przykładami takich portfeli są E-Pay, B-Pay lub FastPay, a także wiele innych wymienionych na stronie. Najnowszą, ale coraz częściej stosowaną metodą jest przelew za pomocą kryptowalut. W 1xbet znajdziemy najbardziej znany Bitcion oraz wiele innych, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa i anonimowości. Dziękujemy wszystkim, którzy skończyli czytać te słowa i życzymy powodzenia nie tylko przy pierwszej wypłacie z 1xbet Ireland.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości