Intro

Wirtualne turnieje i gry w 22Bet

Киберспортивные ставки 22Бет
We współczesnych zakładach bukmacherskich coraz większą uwagę zwraca się na cybersport. Rozumiemy przez to drużynową lub indywidualną rywalizację w przestrzeni wirtualnej za pośrednictwem gier wideo lub komputerowych. Ponieważ wiele krajów na świecie, w tym Ukraina, uznaje eSport za oficjalną dyscyplinę sportową, bukmacherzy chętnie dodają takie wydarzenia do swoich serwisów. 22Bet również poświęca dużo uwagi zakładom na cybersport. Strona biura oferuje szeroki wachlarz zakładów na wydarzenia cybersportowe. W tym artykule opowiemy więc, jakie wirtualne turnieje i gry są dostępne w 22Bet i jak obstawiać cybersport.

Popularność turniejów eSportowych od 22bet

W 2020 roku ponad 5,8 miliona unikalnych widzów oglądało wydarzenia cybersportowe w krajach WNP. Wzrost w tym sektorze wynosi 277% w porównaniu do 2019 roku. Taką informację podaje serwis eSports Charts, który analizuje rozwój rodzimego rynku eSportu.

Wzrostowi liczby widzów w sektorze gier komputerowych sprzyja popularyzacja i uznanie turniejów komputerowych za sport. Ponadto, coraz większa liczba entuzjastów gier wideo lubi oglądać mecze innych i próbować uczyć się ich umiejętności. Co więcej, pod względem widowiskowości cybersport przewyższa każdą dyscyplinę sportową. Każde zawody zachwycają spektakularnymi efektami specjalnymi, a pula nagród rośnie lawinowo. Nic więc dziwnego, że liczba obstawiających w tej niszy rośnie skokowo. A zakłady na eSport stały się niezwykle popularne wśród entuzjastów gier komputerowych.

Firma bukmacherska 22Bet jest na bieżąco i stale aktualizuje listę dostępnych dyscyplin eSportowych. Szeroka oferta daje Ci wiele możliwości wyboru i zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Dostępność dyscyplin i meczów eSportowych w 22Bet zależy od aktywności turniejowej na świecie. Łączna liczba wydarzeń w ciągu dnia może wynosić do 100. Liczba zakładów postawionych przez użytkowników na eSporty jest mierzona w dziesiątkach tysięcy dziennie.

Ставки на киберспорт 22Бет

oferta zakładów na e-Sport od 22Bet

22bet oferuje szeroki wachlarz zakładów na mecze e-sportowe. Zakłady można obstawiać przed meczem – w przedmeczu lub w trybie Live (przeczytaj także o zakładach sportowych na żywo w 22Bet na naszej stronie). Szeroka lista zdarzeń pozwala na obstawianie w następujących formatach: zwycięzca, podwójny kurs, handicap, suma, dokładny wynik i inne. Możesz obstawiać zarówno poszczególne rundy, jak i cały turniej. Zakłady na wynik pojedynczej gry lub meczu, znane jako zakłady pojedyncze lub zakłady wielokrotne, są prognozą na kilka wydarzeń. Jedną z zalet eSportów są wysokie kursy. Portal posiada również loterie z ofertą odgadnięcia wyniku zdarzeń, a nawet wygrania jackpota.

Najpopularniejsze gry komputerowe wśród użytkowników 22Bet to CS:GO, Dota 2 i LoL. Turnieje odbywają się niemal każdego dnia, przyciągając wielomilionową publiczność. To przyciąga sponsorów, którzy chcą wypromować swoją markę wśród widzów mistrzostw. Dlatego pule nagród w każdym z turniejów w ostatnich latach zwielokrotniły się.

Na stronie 22Bet można jednak znaleźć zakłady na inne gry eSportowe:

  • Global Offensive.
  • Ward of Tank.
  • Star Craft 2.
  • FIFA.
  • Call of Duty.
  • Warcraft 3 etc.

Cyber Football, Handball, Volleyball, Hockey, Cricket itp. można wymienić jako osobny obszar. Ponadto użytkownicy 22bet mogą grać w hazardowe gry karciane, walki morskie, kości i inne, które odbywają się w czasie rzeczywistym pomiędzy graczami cybersportowymi.

Łączna liczba zakładów na cybersporty 22bet sięga setek i zależy od dnia tygodnia. Ofertę można sprawdzić na stronie sportów cybernetycznych i w odpowiednich podsekcjach „Line” lub „Live”.

Ставка на киберспорт 22Бет

Stawianie zakładów na eSporty w 22Bet

Aby poprawnie postawić zakład na eSporty w 22bet, musisz najpierw zrozumieć grę, podstawowe zasady i proces. Na przykład CS:GO to strzelanka, w której wygrywa najsilniejsza drużyna; Dota 2 to gra strategiczna; League of Legends to gra fabularna z elementami strategii czasu rzeczywistego.

Po zapoznaniu się z cechami każdej z gier, można zapoznać się z funkcjonalnością strony 22Bet. Dla graczy dostępne są szczegółowe statystyki dotyczące wydarzeń sportowych w cyberprzestrzeni. Pomaga to graczowi dokonać analizy i postawić zakład. Dodatkowo, 22Bet oferuje użytkownikom darmowe transmisje wszystkich meczów, na które przyjmowane są zakłady.

Cyber zakłady sportowe są dostępne 24 godziny na dobę i odbywają się w taki sam sposób, jak zakłady sportowe w 22Bet. Aby zawrzeć zakład, należy wejść na stronę bukmachera w zakładkę „Cybersport” i znaleźć interesujący nas mecz. Jak wspomniano wcześniej, może to być wydarzenie przedmeczowe lub wydarzenie w czasie rzeczywistym. Następnie wybieramy odpowiednie wydarzenie (mecz, turniej), otwieramy spis treści wydarzenia cybersportowego, znajdujemy kurs, na który należy postawić zakład. Następnie dodajemy zdarzenie do kuponu zakładu klikając na kurs. Następnie podajemy sumę na kuponie i potwierdzamy zakład na cybersport w 22Bet.

Wyniki swojego kuponu można śledzić w osobistej szafce – historia zakładów. Po zakończeniu konkursu, obliczenie wygranej nastąpi automatycznie w ciągu 5-8 minut, a w trybie „Live” – w ciągu 10 minut.

Na koniec chcielibyśmy zaznaczyć, że w eSporcie musisz mieć dobrą strategię i przemyślaną taktykę. Jeśli nie masz własnej strategii, możesz skorzystać z systemów i wskazówek od profesjonalistów. Możesz na przykład zapoznać się z materiałami naszej „Szkoły Obstawiania”, do której link znajdziesz w górnym menu strony.

Istotne wiadomości