Intro

1xBet adresy: stacjonarne zakłady bukmacherskie

Адреса 1хБет
Bukmacher 1xBet jest jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych na rynku zakładów sportowych w krajach WNP. W artykule „1xBet: czym jest ta firma bukmacherska” można znaleźć szczegółowe informacje na temat drogi, jaką przeszło biuro, aż do osiągnięcia uznania milionów użytkowników. Dziś jednak bukmacher kojarzony jest z zakładami online. Choć firma zaczynała od sieci stacjonarnych zakładów bukmacherskich. O tym, czy istnieją adresy 1xBet i gdzie znaleźć siedziby biura opowiemy w artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Firma bukmacherska 1xbet: adresy w Moskwie i reszcie Rosji

Pomimo tego, że firma bukmacherska 1xbet pochodzi z Rosji, jej działalność jest zakazana na terytorium tego kraju. Rosyjskie prawo wymaga, aby bukmacherzy mieli swoją główną siedzibę w kraju i odmówili świadczenia usług hazardowych. 1xBet nie zdecydował się na takie poświęcenie, aby uzyskać licencję, ponieważ hazard odgrywa ważną rolę w strukturze jego przychodów. Na samym 1xBet jest ponad 10 tysięcy slotów, a co drugi odwiedzający biuro obstawia zakłady w kasynach. Dlatego w Rosji nie ma adresów 1xBet.

Tak naprawdę w 2010 roku wszystkie biura bukmachera zostały przeniesione do 1xStavka (polecamy przeczytać szczegółową recenzję biura). Firma ta jest certyfikowana i działa legalnie w Rosji. I jeśli przyjrzeć się jej bliżej, to pod względem funkcjonalności strony, oferty zakładów sportowych jest ona w pewnym sensie równie dobra jak 1xBet. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ 1xStavka jest ściśle powiązana z 1xBet. Dlatego wszystkie adresy 1xBet w Moskwie, Sankt Petersburgu, Kazaniu i innych rosyjskich miastach działają teraz pod innym szyldem. Informacje o nich można znaleźć na stronie bukmachera 1xStavka.

Adresy 1xBet na Ukrainie

Od 2009 do 2021 roku ustawodawstwo Ukrainy zabraniało prowadzenia biur bukmacherskich i kasyn z wyjątkiem loterii. Dlatego firmy działały bez szyldu, pod inną marką lub świadczyły swoje usługi online. Biuro bukmacherskie 1xbet nie jest wyjątkiem. Przez długi czas firma działała w dużych miastach pod przykrywką kawiarenek internetowych. Jednak po zaostrzonych kontrolach i karach pieniężnych, do 2017 roku wszystkie biura biura zostały zamknięte. Dlatego użytkownicy nie znajdą aktualnych adresów 1xBet na Ukrainie.

Контакты 1хБет

Oczywiście, jeśli przeszukać Internet, można znaleźć strony z adresami biur bukmacherskich 1xbet w Kijowie, Charkowie, Odessie, Lwowie, Zaporożu i innych większych miastach. Jednak te informacje są nieaktualne. W podanej lokalizacji nie można znaleźć żadnego biura bukmacherskiego.

Pomimo faktu, że od 2021 roku bukmacherzy mogą uzyskać licencję na świadczenie usług na Ukrainie, 1xBet nie spieszy się z tym krokiem. Firma przyjmuje graczy poprzez swoją stronę internetową, która nie jest zablokowana w tym kraju. Dlatego też nie przewiduje się jeszcze otwarcia stacjonarnych punktów bukmacherskich.

lądowe zakłady bukmacherskie 1xbet w innych krajach

1xBet jest wyłącznie dostawcą zakładów online w większości krajów na świecie. Na platformie można obstawiać zakłady sportowe, cybersportowe lub grać w kasynie. Biura bukmacherskie można jednak znaleźć w Kazachstanie, Mołdawii i innych krajach. Dla graczy, którzy są przyzwyczajeni do odwiedzania salonów bukmacherskich, jest to istotna zaleta.

Niestety, firma nie podaje na stronie informacji o swoich adresach. Dlatego trzeba skorzystać z wyszukiwarek i samemu sprawdzić trafność danych. Można też napisać na czat lub zadzwonić pod numer telefonu, aby poznać adresy 1xbet. Jeśli są one dostępne w kraju zamieszkania obstawiającego, informacja ta zostanie przekazana przez dział obsługi klienta.

Istotne wiadomości