Intro

1xbet Włochy

Gry hazardowe i zakłady sportowe we Włoszech są codziennie poszukiwane przez miliony obstawiających. Dlatego też rząd postanowił rozpocząć regulację tego typu rozrywki i wydawać licencje firmom, które chcą prowadzić działalność w tym sektorze na swoim terytorium. Rok 2010 był kluczowym rokiem, w którym rozpoczęto wydawanie wspomnianych licencji. Uzyskanie jej nie jest wcale łatwe, ale mimo to możemy znaleźć dużą liczbę bukmacherów, którzy oferują często bardziej lukratywne kursy i bonusy dla swoich klientów w porównaniu do rynku krajowego. I właśnie o jednym z nich jest dzisiejszy artykuł.

Opcje gry w 1xbet

Na samym początku w 1sbet Italy czeka na Ciebie szybka rejestracja, za którą otrzymasz do 100 EUR bonusu od pierwszego depozytu. Istnieją również stałe bonusy, które otrzymasz również w trakcie kolejnych zakładów za lojalność po prostu dla zabawy. Znajdziesz tu nie tylko klasyczne kasyno z ruletką na żywo, pokerem i wieloma innymi grami, ale także zakłady na spiny z jednymi z najwyższych kursów, jakie można znaleźć w internecie. Oprócz przezabawnej i szybkiej do zrozumienia strony internetowej, dostępna jest również aplikacja mobilna na platformy Android i iOS. Dzięki niej możesz mieć swojego bukmachera zawsze pod kontrolą, siedząc wygodnie w kieszeni.

Zakłady online we Włoszech

Uzyskanie wspomnianej licencji dla firm wcale nie jest łatwe. Są one pod stałą kontrolą, dlatego też czasami możesz spotkać się z blokadą strony. Jeśli tak się stanie, możemy zaoferować proste rozwiązanie, aby znieść te blokady. Nasze preferowane programy, których sami używamy, to NordVPN i Windscribe, które mogą zmienić Twój adres IP i punkt połączenia. Możesz więc siedzieć we włoskiej kawiarni, ale Twój laptop udaje, że jesteś w innym stanie, gdzie firma jest licencjonowana i legalna. Dodatkowo rozwiązanie to jest świetną opcją dla publicznych sieci WIFI, które zmylisz tym sposobem, a potencjalny haker nie ma szans dostać się do Twoich prywatnych danych.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Italy

Istnieje kilka opcji, których możesz użyć do wpłaty i wypłaty. Prawdopodobnie najczęściej używanymi są Visa, MasterCard, ale także Maestro. Drugim sposobem są portfele elektroniczne, które sprawdzają się również przy zakupach online i dlatego nie rzucają się tak bardzo w oczy bankowi. W końcu nikt w banku nie musi wiedzieć, że chcesz spróbować swojego szczęścia i umiejętności w zakładach bukmacherskich. Przykładami poza portfelami wymienionymi na stronie są E-Pay lub B-Pay, które działają niezawodnie i szybko. Wszystkie opcje są wymienione na stronie internetowej, ale miłośnicy kryptowalut również znajdą ich wiele w 1xbet. Dziękujemy wszystkim, którzy doczytali do tego momentu i życzymy powodzenia nie tylko przy pierwszym zakładzie postawionym w 1xbet Italy!

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości