Intro

1xbet Burundi

Rok przełomowy, w którym zakazano wszelkiego hazardu w kraju to rok 2018, w którym zezwolono na działalność jedynie Narodowej Loterii Burundi, ale musi ona przekazywać zyski na cele charytatywne. Obecnie w kraju funkcjonuje tylko kilka kasyn prowadzonych przez loterię, które oferują bardzo niskie wygrane. Ale właśnie ten fakt ułatwia zagranicznym bukmacherom przyjmowanie nowych graczy z tego kraju. I ten artykuł jest właśnie o jednym z nich, a konkretnie o 1xbet Burundi, który działa na całym świecie.

Opcje gry w 1xbet

Po przejściu ostatniego kroku rejestracji i wpłaceniu pierwszych pieniędzy, otrzymamy do 100 EUR/USD bonusu, który jest jednym z najwyższych u bukmacherów online. Dodatkowo, istnieją również bonusy bieżące, którymi 1xbet odwdzięczy Ci się za okazaną życzliwość przy kolejnych zakładach. Możesz grać w każdą z gier w kasynie lub obstawiać jedne z najwyższych zakładów na house. Poker, blackjack, a także ruletka są przygotowane dla najbardziej wymagających graczy, ale także dla zupełnie początkujących. Możesz wybrać zarówno klasyczną stronę desktopową, jak i aplikacje mobilne na platformy Android i iOS.

Zakłady online w Burundi

Jak wspomnieliśmy na początku artykułu, wszystkie formy hazardu są nielegalne dzięki ustawie z 2018 roku. Z tego powodu możemy znaleźć jedynie Narodową Loterię Burundi, ale musi ona kierować zyski na cele charytatywne. Z tego powodu wygrane są bardzo niskie, a miejscowi szukają różnych zagranicznych bukmacherów, wśród których jest 1xbet. Na nich można polegać, a ponadto oferują wyższe wygrane i bonusy od samego początku.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Burundi

Według statystyk, najczęściej używanymi kartami kredytowymi są MasterCard, Visa, ale także Maestro. Alternatywą są e-portfele, które są powszechnie używane w Internecie i dlatego nie przyciągną uwagi Twojego banku, który może zablokować transakcje skierowane na hazard. Przykładem są portfele E-Pay nbeo B-Pay, które działają bezproblemowo i niezawodnie w kilku walutach. Jednak nawet fani kryptowalut nie muszą rozpaczać, gdyż 1xbet umożliwia korzystanie z kilku z nich. Wymienimy tutaj chyba najbardziej osławionego Bitcoina, ale cała lista jest gotowa w zakładce 1xbet Burundi metody płatności. Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy powodzenia we wszystkich zakładach zawieranych w 1xbet.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości