Intro

1xbet Kenia

Jeśli spojrzymy na kontynent afrykański z perspektywy zakładów, to Kenijczycy należą do największych hazardzistów, którzy codziennie szukają różnych gier i zakładów sportowych. Dlatego też można tu znaleźć dużych bukmacherów, którzy oferują różne możliwości wszystkim nowym i obecnym graczom. W dzisiejszym artykule opowiemy więcej o jednym z nich, a także dorzucimy kilka informacji, które mogą się przydać dzięki nowym ustawom na 2019 rok.

Opcje gier w 1xbet

Naszą preferowaną firmą jest 1xbet, która plasuje się w czołówce profesjonalnych bukmacherów z jednymi z najwyższych kursów, jakie kiedykolwiek można uzyskać online. Ponadto, istnieją ciągłe bonusy dla graczy, którzy pozostają z 1xbet na inne zakłady i gry. Wszystko zaczyna się od rejestracji, która zajmuje tylko kilka kliknięć myszką lub palcem, a dzięki niej można otrzymać do 100 € bonusu. W ofercie znajdują się klasyczne gry kasynowe, takie jak poker, ruletka czy blackjack, a także zakłady sportowe z najbardziej lukratywnymi kursami na rynku online. Dla obstawiających i entuzjastów hazardu, oprócz zabawnej strony internetowej, dostępna jest również aplikacja mobilna, dzięki której wszystkie zakłady i wygrane są zawsze pod kontrolą.

Gry hazardowe online w Kenii

Zakłady online są w Kenii bardzo popularną rozrywką, po którą codziennie sięgają niezliczone rzesze obstawiających. Rynek jest regulowany przez rząd, a dzięki nowym przepisom w 2019 roku, niektórym firmom udało się go zablokować. W rezultacie miejscowi stracili niektóre z kont, z których korzystali. Wiemy jednak, że dzięki porgramom takim jak NordVPN czy Windscribe, istnieją opcje, które ułatwiają łączenie się z zablokowanymi stronami. Programy te potrafią zmienić adres IP i punkty połączenia, dzięki czemu pozostajemy anonimowi dla operatorów internetowych, których zadaniem jest blokowanie i zgłaszanie tych stron. Dodatkowo, programy te są świetnym rozwiązaniem w przypadku łączenia się z publicznymi sieciami WIFI, które mogą być w większym stopniu blokowane przez rząd.

Wpłaty i wypłaty w 1xbet Kenya

Najprostszą metodą są przelewy za pomocą kart kredytowych takich jak Visa, MasterCard, a także Maestro. Jeśli jednak chcesz zachować wyższy poziom anonimowości w stosunku do swojego banku, zalecamy korzystanie z portfeli elektronicznych. Są one również używane do zakupów online i dlatego są świetną metodą na szybki i bezpieczny sposób przekazywania środków. Przykładem mogą być portfele B-Pay lub E-Pay, ale w sieci jest ich znacznie więcej. Jednak kryptowaluty są również alternatywną opcją i 1xbet akceptuje więcej z nich. Przykładem jest chyba najsłynniejszy Bitcoin, którego z dnia na dzień zna coraz więcej osób. Dziękujemy za przeczytanie do tego momentu. Życzymy Ci powodzenia nie tylko przy pierwszych zakładach, które postawisz w 1xbet.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Istotne wiadomości