Intro

Zakłady sportowe od 20Bet

Ставки на спорт 20Бет
Podstawową działalnością 20Bet są zakłady sportowe i cybernetyczne. Do dyspozycji użytkowników jest ponad 1500 wyników, które można obstawiać na ponad 150 rynkach. Taka oferta nie mogła zostać niezauważona przez doświadczonych obstawiających. Dlatego zakłady sportowe od 20bet otrzymują wysokie recenzje od stałych bywalców biura. Jakie są ich cechy i jak obstawiać zakłady sportowe na stronie – opisane poniżej.

Zakłady sportowe w 20bet: przedmeczowe i in-play

Jak już zostało wspomniane we wstępie, 20Bet ma w swoim składzie ponad 30 dyscyplin sportowych z łącznie 150 rynkami. Bukmacher oferuje do obstawiania zarówno mecze tradycyjne, jak i eSportowe. W pierwszym przypadku gracz może obstawiać zarówno popularne dyscypliny (piłka nożna, hokej, tenis, koszykówka, boks itp.), jak i mniej popularne sporty (water polo, krykiet, rzutki i badminton). Jednak najpopularniejszą grą w serwisie, z dużą szansą na wygraną, jest piłka nożna. Rozgrywki i mistrzostwa w tym sporcie cieszą się największą popularnością. W drugim przypadku 20Bet oferuje graczom zakłady na wszystkie popularne gry komputerowe. O nich opowiemy bardziej szczegółowo w ostatniej części artykułu.

Na stronie 20Bet można obstawiać wszystkie popularne zakłady sportowe:

  • Single – zakłady na jeden sport i jeden wynik zdarzenia.
  • Zakłady ekspresowe to zakłady na kilka niezależnych wyników.
  • Zakłady systemowe to zakłady na kompletną kombinację meczów.
  • Łańcuchy – zakłady, które zawierają kilka zakładów pojedynczych na zdarzenia o niezależnym wyniku, itp.

Zakłady sportowe w 20bet dostępne są również na wydarzenia przedmeczowe i mecze na żywo. Ofertę zdarzeń można przejrzeć w sekcji „Zakłady sportowe” i „Zakłady na żywo” w portalu hazardowym.

Ставки в лайве 20Бет

Zaletą zakładów sportowych w 20Bet, oprócz miłego bonusu powitalnego, jaki posiada 20Bet, są dobre kursy. Są one średnie jak na bukmacherów, zarówno w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i zakładów na żywo. Będzie to niewątpliwy plus dla czytelników, którzy nie znają oferty biura.

Obstawianie zakładów sportowych w 20Bet

Zgodnie z regulaminem bukmachera, zakłady sportowe mogą zawierać tylko zarejestrowani, pełnoletni gracze 20Bet. O tym jak założyć konto i zweryfikować swoje dane pisaliśmy już w osobnym artykule.

Tak więc pierwszym krokiem do obstawiania zakładów w 20Bet jest rejestracja i/lub zalogowanie się do naszego gabinetu. Następnie musimy zdecydować, czy chcemy obstawiać w trybie przedmeczowym czy na żywo. Od tego zależy drugi krok – przejście na stronę „Zakłady sportowe” i „Zakłady na żywo” z ofertą wydarzeń sportowych i cybersportowych.

Kolejnym krokiem jest wybór przez gracza dyscypliny sportowej, mistrzostw i konkretnego meczu. Użytkownik musi zapoznać się z listą zdarzeń i wybrać wynik zdarzenia. Następnie należy kliknąć na kurs i dodać wybór do kuponu zakładów. Ostatnim krokiem jest wybór zakładów sportowych 20Bet w sposób opisany powyżej, wybór kwoty zakładu i postawienie zakładu.

Aby prawidłowo obstawiać zakłady sportowe, trzeba dużo wiedzieć o rodzaju zawodów, słabych i mocnych stronach drużyny lub zawodników. Trzeba poświęcić dużo czasu na analizę gry w przypadku zakładów przedmeczowych, a jeszcze więcej w przypadku zakładów in-play. Dla początkujących polecamy naszą Szkołę Zakładów, do której link znajdziesz w menu. Zawiera ona wskazówki dotyczące prawidłowego i skutecznego obstawiania.

Należy również pamiętać, że minimalny zakład na 20Bet to 10 centów amerykańskich lub jego równowartość w innej walucie. Przy tak niskim progu wejścia każdy gracz może obstawiać zakłady pojedyncze i kombinowane.

Спортивная ставка 20Бет

Zakłady na eSporty od 20Bet

W dzisiejszych czasach gry komputerowe stały się oficjalnym sportem, a odbywające się mecze i turnieje przyciągają widowiskiem i efektami specjalnymi. Nic więc dziwnego, że bukmacher 20Bet poświęca temu kierunkowi wiele uwagi. Na stronie bukmachera, w dziale „Cybersport”, można obstawiać takie gry przez całą dobę:

  • Dota 2.
  • StarCraft.
  • Counter Strike GO.
  • League of Legends.
  • King of Glory.
  • FIFA i wiele innych.

Dota 2, CS:GO i League of Legends – to najpopularniejsze turnieje cybersportowe, gromadzące milionową publiczność. Dlatego tych wydarzeń jest najwięcej na stronie 20Bet. Łączna liczba wszystkich gier do obstawiania to ponad sto.

Zakłady na cybersport w 20Bet tworzone są podobnie jak zakłady sportowe. Można obstawiać poszczególne rundy i cały turniej, zawierać pojedyncze zakłady lub ekspresy, obstawiać przedmeczowo lub w czasie rzeczywistym. Bukmacher oferuje dobre kursy i stale poszerza swoją ofertę. Dlatego doświadczeni gracze będą mogli znaleźć wszystkie popularne turnieje z gier komputerowych.

W przypadku zakładów eSportowych – podobnie jak w przypadku zwykłych sportów – należy dokładnie analizować mecze, stosować mądrą taktykę i korzystać ze skutecznej strategii. Wiedzę tę można zdobyć na naszej stronie, w dziale Szkoła zakładów.

Istotne wiadomości