Intro

Jak mogę obstawiać zakłady w 1xBet, jeśli nie mam ukończonych 18 lat?

Сайт 1хбет вход по СМС
Bukmacher 1xbet chętnie przyjmuje użytkowników z różnych krajów, nie ograniczając dostępu do zakładów i gier poprzez narodowość. Jednak firma, korzystając z licencji rejestratora z Curacao, zobowiązuje się do przestrzegania ogólnie przyjętych zasad Fair Play. Dotyczą one prawidłowego obliczania wygranych, ich wypłaty oraz obsługi osób niepełnoletnich. Dlatego nie dziwi fakt, że wśród młodych graczy często pojawia się pytanie „Jak obstawiać w 1xbet, jeśli nie masz ukończonych 18 lat?” Poniżej przedstawiamy odpowiedź.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak mogę obstawiać w 1xbet bez paszportu?

Bukmacherzy mogą zarejestrować się w 1xbet bez paszportu. Nie jest to zabronione przez regulamin biura bukmachera. Wręcz przeciwnie, w ten sposób firma stara się przyciągnąć nowych użytkowników, upraszczając procedurę zakładania konta. Gdy gracz zarejestruje się w 1xBet bez paszportu, może wpłacić pieniądze na swoje konto. Często na tym etapie bukmacher nie weryfikuje tożsamości użytkownika. Dlatego niepełnoletni gracze mogą bez problemu dokonać wpłaty i przystąpić do obstawiania zakładów.

Tak więc obstawianie na 1xbet bez paszportu jest możliwe. Wystarczy tylko założyć konto i dokonać depozytu, co nie wymaga dostarczenia kopii paszportu. Można również obstawiać różne zakłady i próbować swoich sił w hazardzie. Problem pojawi się jednak na etapie wypłaty środków. Po otrzymaniu wniosku o wypłatę ze strony 1xbet obowiązkowo należy poprosić o weryfikację profilu. W tym przypadku konieczne jest wypełnienie karty z informacjami o sobie oraz dostarczenie kopii paszportu krajowego, prawa jazdy lub paszportu zagranicznego.

Jeśli gracz nie posiada paszportu (jest niepełnoletni) lub dane podczas rejestracji różnią się od danych paszportowych (profil innego gracza został zamrożony), wypłata pieniędzy nie będzie możliwa. Ponadto, biuro może zamrozić lub całkowicie usunąć konto gracza. Decyzja zależy od wagi „przestępstwa”. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, zalecamy kontakt z działem obsługi klienta 1xBet.

Правила БК 1xBet

Jak mogę obstawiać w 1xBet, jeśli nie mam ukończonych 18 lat?

W poprzedniej części zajmowaliśmy się tym, kiedy bukmacher wymaga od obstawiających podania danych paszportowych. Z reguły dzieje się to na etapie wypłaty środków z konta gry na konto osobiste. Firma ma jednak prawo w każdej chwili zażądać sprawdzenia tożsamości. I to nie tylko poprzez przesłanie kopii paszportu, ale również poprzez zrobienie zdjęcia z dokumentem przy twarzy.

Jeśli pominąć rzadkie sytuacje, w których osoba niepełnoletnia nie może dokonać wpłaty, to każdy nowy gracz może obstawiać na 1xbet, jeśli nie ukończył 18 lat. Ponadto, gracz może uzyskać dużą wygraną z zakładów sportowych lub gier. Największym problemem jest jednak jej wypłacenie. W artykule „Jak wypłacić pieniądze z 1xbet bez paszportu” znajduje się opis tego problemu i możliwe sposoby jego rozwiązania. Choć istnieją opcje oszukania bukmachera, to nie zawsze pomogą. Dlatego, jeśli zostanie wykryte, że gracz nie ma ukończonych 18 lat, bukmacher 1xBet zablokuje konto. W najlepszym przypadku zostanie ono zamrożone do czasu osiągnięcia pełnoletności, w najgorszym zostanie zablokowane.

W przypadku, gdy gracz ma mniej niż 18 lat, a zdecyduje się spróbować gry na stronie 1xbet i nawet uda mu się wygrać, zaleca się „zgłoszenie się”. Po skontaktowaniu się z supportem można załatwić zamrożenie konta. Jeśli bukmacher sam wykryje naruszenia regulaminu portalu ze strony obstawiającego, może nie być możliwe utrzymanie profilu do 18 roku życia. Zostanie on trwale usunięty.

Jak obstawiać zakłady bez paszportu?

Jeśli gracz od najmłodszych lat interesuje się zakładami sportowymi, najlepiej skorzystać z emulatorów zakładów. Takie strony można znaleźć w sieci (niestety 1xbet nie udostępnia konta gościa dla początkujących). Korzystając z emulatorów, użytkownik może nauczyć się, jak poprawnie typować wyniki zdarzeń, zdobyć reputację i doświadczenie od bardziej utytułowanych graczy. I co najważniejsze – nie ma potrzeby wpłacania na konto żadnych środków. Wszystkie zakłady bez paszportu są dokonywane kosztem wirtualnej waluty. Jednak przy obstawianiu takich zakładów również nie ma wygranych.

Dla miłośników hazardu, w 1xBet można skorzystać z demo. W przeciwieństwie do zakładów bukmacherskich, bukmacher posiada wiele slotów z wersją demo. Dzięki temu nowicjusze mogą wypróbować gry i zrozumieć, która z nich jest najbardziej odpowiednia do obstawiania w przyszłości. Ponadto bukmacher nie wymaga paszportu, aby móc obstawiać zakłady w trybie demo.

Istotne wiadomości