Intro

20Bet: Jak mogę się zarejestrować na stronie?

Регистрация на 20бет
20bet to młody bukmacher, który rozpoczął świadczenie swoich usług w 2020 roku. Już w ciągu kilku lat biuro zdobyło popularność wśród graczy w Europie, a obecnie poszerza swoją geografię, przyjmując użytkowników z innych części świata. W związku z tym zainteresują się nim obstawiający z krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. Nowi gracze będą zaskoczeni szeroką gamą wydarzeń sportowych, wysokimi kursami i najlepszymi slotami od najbardziej znanych międzynarodowych dostawców kasyn online. Ponieważ zainteresowanie biurem rośnie, postanowiliśmy opowiedzieć nowym graczom, jak zarejestrować się w 20Bet.

Jak założyć konto w 20Bet?

Bukmacher chwali się przystępnym i łatwym procesem rejestracji na 20bet. Rekompensuje to fakt, że istnieje tylko jeden sposób na założenie konta. Jest to formularz rejestracyjny 20Bet, który należy wypełnić na oficjalnej stronie bukmachera.

Cały proces zakładania profilu gracza można podzielić na kilka kroków

  • Pierwszym krokiem jest wybranie kraju zamieszkania, wybranie swojego e-maila i wymyślenie hasła do logowania się na swoje konto.
  • Drugim krokiem jest wybór dogodnej waluty do dokonywania operacji finansowych. Należy również podać swoje dane osobowe: imię, nazwisko, płeć i rok urodzenia. Potwierdź swój wybór bonusu powitalnego 20Bet lub go odrzuć.
  • Trzeci krok to podanie adresu zamieszkania i numeru telefonu obstawiającego. Dodatkowo gracz musi zgodzić się z regulaminem korzystania z portalu bukmachera. W przypadku złamania tych ostatnich, profil może zostać zamrożony lub usunięty.

Prosimy zwrócić uwagę na formularz, który należy wypełnić. Aby uniknąć problemów z wypłatą wygranych w przyszłości, dane osobowe muszą być prawdziwe. E-mail również musi być ważny. Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem do dokończenia zakładania konta. Jeśli gracze obawiają się o bezpieczeństwo swoich danych, możemy ich od razu uspokoić. Platforma gier wykorzystuje 128-bitową technologię szyfrowania SSL, która gwarantuje bezpieczne przechowywanie danych osobowych na serwerach biura. Ponadto wśród opinii graczy nie ma informacji o tym, że dane osobowe wyciekły do osób trzecich w wyniku włamania na stronę bukmachera.

Создание учетной записи 20Bet

Nie próbuj zakładać kilku kont w 20Bet. Algorytmy portalu hazardowego dobrze radzą sobie z ujawnianiem rejestracji z jednego urządzenia o adresie IP i MAC. Dodatkowo, aby wypłacić pieniądze, będziesz musiał dostarczyć dokumenty weryfikujące Twój profil (o czym będzie mowa w dalszej części artykułu). Pamiętaj, że gracze są narażeni na ryzyko zablokowania ich profilu bez możliwości wypłaty pieniędzy za takie działania.

Jak mogę zarejestrować się w aplikacji mobilnej 20Bet?

Aplikacja mobilna 20bet została uruchomiona dla użytkowników bukmachera w 2021 roku. Jest to bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy lubią obstawiać i grać z telefonu. O zaletach i wadach aplikacji na smartfony można przeczytać w osobnym artykule na naszej stronie.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji ze strony bukmachera (wszystkie informacje znajdują się na stronie „Aplikacja mobilna”), gracz może przystąpić do rejestracji w serwisie 20bet. Aby założyć konto, należy wykonać wszystkie te same kroki, co na stronie internetowej. Obstawiający powinien wypełnić informacje o sobie bezpośrednio przed rejestracją, a nie w gabinecie osobistym. Kroki do stworzenia profilu znajdują się w sekcji powyżej. Należy zauważyć, że różnica pomiędzy rejestracją na stronie internetowej a w aplikacji mobilnej polega jedynie na wyglądzie formularza.

Jak mogę sprawdzić, czy zarejestrowałem się w 20bet?

Proces rejestracji w 20Bet nie różni się zbytnio od innych bukmacherów: po założeniu konta należy zweryfikować swój profil. Lepiej jest zweryfikować swoje konto od razu po jego założeniu, dzięki temu będziesz mógł wypłacać swoje wygrane z 20Bet. W celu weryfikacji gracz musi zalogować się do naszego osobistego gabinetu i pobrać kopię swojego paszportu. Musisz również dostarczyć dowód posiadania konta bankowego lub innego serwisu płatniczego (podczas prośby o otrzymanie pieniędzy z platformy).

Możesz również zweryfikować swoje konto w 20Bet za pośrednictwem zespołu wsparcia. Wystarczy, że napiszesz do czatu online, który jest dostępny po zalogowaniu się na stronie. Operator poprosi o dostarczenie dokumentów do weryfikacji. Zostaną one przekazane do odpowiedniego działu w zakładzie bukmacherskim w celu weryfikacji.

Generalnie, weryfikacja danych osobowych gracza i potwierdzenie profilu przebiega bardzo szybko. W ciągu kilku godzin na pocztę zostanie wysłana odpowiedź z wynikiem. Jednak w niektórych przypadkach w celu weryfikacji konta w 20Bet konieczne jest podanie dodatkowych danych, o które poproszą przedstawiciele firmy. Taka wiadomość również zostanie wysłana na maila wskazanego podczas rejestracji w 20Bet.

Заполнение формы регистрации 20Бет

Po zweryfikowaniu danych, wszystkie usługi 20Bet będą dla Ciebie dostępne: wypłaty, promocje i oferty specjalne.

20Bet: jak się zalogować?

Po utworzeniu konta, gracze mogą zalogować się do portalu. Wejście do osobistego gabinetu następuje poprzez przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w górnej części strony. Gracz będzie musiał jedynie podać swój login (e-mail) i hasło.

Dopiero po zalogowaniu się do gabinetu osobistego użytkownicy 20bet mogą dokonywać dowolnych zakładów na wydarzenia sportowe oraz gry w kasynie online. W gabinecie prywatnym możliwe jest dokonywanie przelewów, analizowanie zakładów, zarządzanie wydarzeniami i wiele innych. Gracz ma również możliwość napisania do supportu bezpośrednio przez czat. Jest on zawinięty w prawym dolnym rogu strony.

W przypadku utraty danych logowania do osobistego gabinetu, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej bukmachera. Szczegółowe informacje na temat przywrócenia dostępu do portalu zakładów bukmacherskich 20Bet znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Istotne wiadomości