Intro

Bezpieczeństwo strony internetowej: jak mogę przejść przez captcha w 1xBet?

Восстановление пароля 1хБет
Strona zakładów bukmacherskich 1xBet spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, które obowiązują w grach hazardowych. Dlatego gracze po zarejestrowaniu się w 1xBet nie mogą się martwić o utratę swoich danych osobowych. Są one bezpiecznie chronione na serwerach biura. Firma walczy również z automatyzacją na stronie: użycie makr i skryptów do powielania ludzkich działań jest wykrywane, a przestępcy są karani. Dlatego w tym artykule chcemy opowiedzieć o jednym ze sposobów ochrony na stronie, który jest często krytykowany przez graczy. Mowa o usłudze reCAPTCHA od 1xbet.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co to jest captcha w 1xBet?

Najpopularniejszym sposobem na powstrzymanie botów jest użycie captcha. W 1xBet używana jest najnowsza wersja reCAPTCHA, która sprawdza użytkowników za pomocą automatycznie generowanego polecenia obrazkowego. Zadaniem gracza jest odnalezienie w 1xbet wszystkich obrazków, które spełniają zapytanie captcha. Z reguły osoba rozwiązuje to zadanie w pierwszej próbie (rzadziej w drugiej, trzeciej itd.). Jeśli jednak takiego zabezpieczenia próbuje dokonać bot, szansa na sukces spada do zera. Mimo, że captcha tekstowe, które były stosowane na początku lat 2000, serwisy anty captcha nauczyły się je omijać z 90% skutecznością.

Na stronie bukmachera stosowana jest captcha z obrazkami (serwis reCAPTCHA). Jest ona zintegrowana z formularzami rejestracji, logowania do serwisu (logowanie do osobistego gabinetu 1xBet), odzyskiwania hasła i weryfikacji kuponów. Gracze mogą zauważyć, że nie zawsze w tych formularzach znajduje się captcha od 1xbet. Faktem jest, że algorytm sprawdza zachowanie danej osoby po adresie IP, kliknięciach, odsłonach i potrafi rozpoznać osobę bez przechodzenia dodatkowej weryfikacji.

Jak przejść captcha na 1xbet?

Pomimo tego, że proces przechodzenia przez kontrolę „botów” nie jest skomplikowany, niektórzy gracze mają problemy z captchą w 1xbet. Z reguły użytkownicy są zirytowani obecnością formularza weryfikacyjnego. Faktem jest, że zajmuje on dodatkowy czas, który obstawiający może wykorzystać na analizę zakładów i obstawianie. Nie ma jednak sposobu, aby obejść captcha z 1xBet. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  • Kliknij przycisk „I’m not a robot” w formularzu weryfikacyjnym. Często już na tym etapie skrypt pominie gracza dalej, nie pokazując żadnych obrazków.
  • Gdy formularz otworzy się z 9 obrazkami, musisz znaleźć odpowiednią liczbę wymaganych obrazków – kliknij na nie. Po sprawdzeniu działań gracza, może on przejść dalej.
  • Jeśli gracz pomyli się w odpowiedziach na pytanie, należy wykonać jeszcze jedno sprawdzenie. Warto być uważnym i nie spieszyć się.

Te zalecenia wystarczą, aby szybko i bezboleśnie przejść captcha w 1xbet.

Капча на 1xBet

Jak przejść captcha w 1xBet na telefonie?

Korzystając z telefonu, gracz może albo zainstalować aplikację 1xBet, albo obstawiać na mobilnej wersji strony. W pierwszym przypadku, po zalogowaniu się do aplikacji, gracz nie musi wpisywać żadnej captcha. Dodatkowa weryfikacja może jednak nastąpić na mobilnej wersji portalu.

Cały proces wpisywania captcha w 1xBet na telefonie nie różni się wiele od tego na komputerze. Gracz powinien również wpisać obrazki oferowane przez sprawdzającego. Należy jednak wziąć pod uwagę wielkość ekranu smartfona. Ponieważ nie zawsze jest wygodnie klikać na zdjęcia przez rozmiar, ponieważ szansa na przegapienie jest większa. Ponadto, nie wszyscy gracze będą rozumieć, co jest pokazane na zdjęciach poprzez ich wielkość. Dlatego też przejście captcha w 1xbet na telefonie może potrwać dłużej.

Istotne wiadomości