Intro

zakłady 1xBet: co to jest i jak z nich korzystać?

1хБет - продажа ставки
Chociaż doświadczeni obstawiający stale zyskują na swoich zakładach, popełniają również błędy w swoich przewidywaniach. Dlatego opcja ubezpieczenia zakładu lub jego sprzedaży przed meczem jest dobrym sposobem na to, aby nie stracić całej postawionej kwoty. O opcji 1xbet Sell Bet pisaliśmy już w jednym z poprzednich artykułów. Wciąż jednak pozostaje kilka pytań bez odpowiedzi, na które warto zwrócić uwagę w nowym dziele.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co to znaczy sprzedać zakład w 1xbet?

W sekcji wstępnej, znajduje się link do artykułu na stronie internetowej, który zawiera definicję opcji „Sprzedaj zakład” w 1xbet. Aby się nie powtarzać, napiszmy, że usługa ta nazywana jest również cashoutem. Jeśli dosłownie przetłumaczyć ten termin z języka angielskiego, to jest to opcja zwrotu pieniędzy (części pieniędzy). Zatem sprzedaż zakładu w 1xBet to operacja odzyskania części pieniędzy poprzez zwrot kuponu. Jednocześnie ważne jest, aby mecz nie został rozpoczęty. W przeciwnym razie gracz nie ma możliwości sprzedaży zakładu i musi polegać jedynie na szczęściu.

Gracze często pytają: „Czy sprzedaż zakładów jest dostępna dla wszystkich użytkowników biura?” Odpowiedź brzmi: tak. Wszyscy obstawiający w 1xBet mogą sprzedawać zakłady, o ile spełniony jest warunek: mecze nie mogą się rozpocząć. Co więcej, nie ma potrzeby dodatkowego aktywowania opcji sprzedaży zakładów. Jest ona dostępna domyślnie.

Kiedy mogę sprzedać zakład w 1xBet?

Po zawarciu zakładu na stronie bukmachera, użytkownik ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia zakładu w 1xbet lub sprzedaży zakładu. Jak ubezpieczyć zakład opisany jest w osobnym artykule. Zalecamy jego przeczytanie w celu zapoznania się z zasadami korzystania z usługi.

Jeśli chodzi o sprzedaż zakładu w 1xBet, obstawiający może skorzystać z usługi zarówno w przypadku zakładów pojedynczych, jak i kombinacyjnych (zakłady typu parlays, systemy, antyekstra itp.). Nie ma również znaczenia, ile wydarzeń znajdzie się na kuponie. Tak długo, jak żadne z nich nie rozpocznie się w momencie, kiedy użytkownik zdecyduje się sprzedać zakład.

Dlaczego nie mogę sprzedać zakładu w 1xBet?

Mimo, że zasady sprzedaży zakładu w 1xBet są bardzo proste, mogą wystąpić trudności w korzystaniu z tej usługi. Prosimy o zwrócenie uwagi na zasady, w których sprzedaż zakładu w 1xBet nie jest możliwa:

  • W przypadku zakładów pojedynczych: mecz już się rozpoczął lub zakład został już rozliczony.
  • W zakładzie kombinacyjnym istnieją wyniki, które zostały obliczone lub mecz jest na żywo.
  • Wykorzystana została opcja ubezpieczenia zakładu.

Продать ставки на 1хБет

Ponadto biuro bukmachera zastrzega sobie prawo do odmowy sprzedaży zakładu graczowi bez podania przyczyny. Choć zasada ta ogranicza użytkownikom możliwość korzystania z serwisu w krytycznych sytuacjach, to jest ona rzadko stosowana przez bukmachera. Dlatego większość graczy będzie mogła korzystać z opcji „Sprzedaj zakład” bez ograniczeń.

Jak sprzedać zakład w 1xBet?

Biuro bukmacherskie 1xbet zadbało o to, aby interfejs korzystania z usługi „Sprzedaj zakład” był prosty i nieskomplikowany. Aby skorzystać z cashoutu użytkownik musi zalogować się do swojego osobistego gabinetu. W sekcji Bets History znajdują się informacje o wszystkich rozegranych i nierozegranych zakładach. Użytkownik może wybrać jeden z niewymagalnych zakładów i kliknąć na przycisk „Sprzedaj”. Na nowym ekranie pojawi się informacja o maksymalnej kwocie, która może zostać zwrócona. Jeśli gracz jest zadowolony z oferty bukmachera 1xBet, może ponownie kliknąć „Sprzedaj”. Wówczas zakład zostanie anulowany, a określona kwota zostanie przelana na konto główne w ciągu 20 sekund.

Kiedy obstawiający otrzyma zwrot pieniędzy, może je natychmiast wykorzystać na nowe zakłady lub wypłacić z portalu hazardowego. Ważne: pieniądze nie muszą być obstawione.

Istotne wiadomości