Intro

Wypłacanie pieniędzy z 22Bet: metody i funkcje

Вывод денег 22Бет
22Bet jest jednym z niewielu zakładów bukmacherskich, które mogą zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz metod płatności. W naszym artykule o tym, jak dokonać depozytu w 22Bet, opisaliśmy najważniejsze opcje wpłaty środków na konto zakładów. Mówiliśmy również o dużym wyborze metod płatności, ponad 70 dla wszystkich rynków. Jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy z 22Bet, liczba dostępnych usług przekracza 40. O tym, w jaki sposób dokonywane są płatności i jak otrzymać zarobione pieniądze na swoje konto osobiste, opowiemy w nowym artykule.

Metody wypłat z 22Bet

Jak już zostało wspomniane we wstępie, gracze mają ponad 40 sposobów na wypłatę pieniędzy z 22Bet. W związku z tym bukmacher ma ogromną przewagę nad swoimi konkurentami. Jeśli gracz dokonał wpłaty za pomocą kilku metod, takich jak karta bankowa czy portfel kryptowalutowy, to może wypłacić środki na dane któregokolwiek z tych narzędzi. Na innych portalach pieniądze mogą być wypłacone tylko na konto, z którego zostały zdeponowane. Więcej szczegółów na temat zasad wypłat w 22Bet zostanie omówionych w następnej części.

Metody wypłat z 22Bet są umownie podzielone na:

 • Karty bankowe. Możesz dokonywać przelewów na karty Visa i MasterCard.
 • Portfele elektroniczne. Strona obsługuje Skrill, Perfect Money, Jeton Wallet, iWallet, itp.
 • Systemy płatności. Przelewów można dokonywać za pośrednictwem Payeer i Neteller.
 • Przelewy bankowe. Pieniądze można otrzymać za pomocą danych konta bankowego.
 • Kryptowaluty. Bukmacher obsługuje przelewy na kryptowaluty takie jak Bitcoin, Litecoin Dogecoin, Dash itp.

Więcej o metodach płatności możesz przeczytać na stronie „Wypłata środków” w swoim gabinecie osobistym. Należy zauważyć, że liczba metod i usług płatniczych może się różnić w zależności od kraju zamieszkania gracza.

Procedura wypłaty środków z 22Bet

Bukmacher bardzo poważnie podszedł do kwestii finansowych, opracowując jasne zasady wypłacania pieniędzy. Zasady te można przeczytać na oficjalnej stronie bukmachera, w dziale „Instrukcje”. Zalecamy zapoznanie się z tymi informacjami, aby dowiedzieć się, które naruszenia zasad spowodują problemy z wypłatą pieniędzy z 22bet, a nawet zablokowanie konta. Niestety, nie zawsze jest możliwe przywrócenie dostępu do profilu 22Bet po naruszeniach.

Вывод средств 22Бет

Cały proces wypłacania pieniędzy z 22Bet jest dość prosty. Można go opisać w następujących krokach:

 1. Zaloguj się do swojego osobistego gabinetu i przejdź na stronę „Wypłać środki”.
 2. Wybór metody płatności spośród tych dostępnych dla kraju zamieszkania obstawiającego.
 3. Wypełnienie formularza: kwota do wypłaty i dane gracza.
 4. Potwierdzenie wypłaty i dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów.

Należy pamiętać, że aby przelać środki z konta hazardowego na konto osobiste, użytkownik musi zostać zweryfikowany. Ta i inne cechy zostaną omówione w następnej części.

Cechy wypłaty pieniędzy z 22bet

Biuro bukmacherskie 22Bet zadbało o to, aby procedura wypłaty środków z konta hazardowego na konto osobiste była jak najprostsza. Wcześniej opisaliśmy proces, który składa się z czterech punktów. Jednak nowicjusze powinni zwrócić uwagę na następujące cechy, bez których wypłata pieniędzy z 22Bet nie będzie możliwa:

 • Aby wypłacić środki profil musi zostać zweryfikowany. Aby przejść pozytywnie weryfikację tożsamości na stronie bukmachera, gracz musi wypełnić kartę z informacjami o sobie (w sekcji „Dane osobowe”). Należy również dostarczyć skan dokumentu lub zdjęcie z paszportem przy twarzy.
 • Zdeponowane pieniądze muszą uczestniczyć w zakładach. Dopiero po osiągnięciu 100% obrotu mogą zostać wypłacone.
 • Na koncie musi znajdować się suma pieniędzy niezbędna do zawarcia zakładu. Minimalna kwota pieniędzy do wypłaty to 1,5$ lub jej równowartość.
 • Pieniądze mogą być wypłacone z 22Bet tylko na te same dane konta, które zostały użyte do wpłaty (niekoniecznie tym razem).
 • Jeśli masz jakieś niewykorzystane bonusy, to przepadną one.

Вывод денег с 22Бет

Gracze powinni również zwrócić uwagę na takie cechy przelewów pieniężnych ze strony 22Bet:

 • Bukmacher nie pobiera opłaty przy wypłacie pieniędzy na Twoje konto. Mogą być jednak naliczane przez systemy płatności, które przekazują środki. Wysokość opłat można znaleźć na stronie internetowej wybranego serwisu.
 • Wypłata środków jest realizowana 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wniosek o wypłatę tworzy się w Państwa osobistym gabinecie, w sekcji „Wypłata z konta”.
 • Dla posiadaczy smartfonów i tabletów przelewy elektroniczne są dostępne za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Na naszej stronie internetowej można znaleźć krótki artykuł na temat aplikacji dla systemów Android i iOS.

Zazwyczaj wypłata środków przebiega bez problemów. W przypadku opóźnień w transferze pieniędzy, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej firmy bukmacherskiej. Aby to zrobić, wystarczy napisać na live-chacie lub wysłać e-mail do serwisu.

Istotne wiadomości