Intro

Współpraca z blogerami: ile 1xBet płaci za reklamę?

Сколько платит 1xBet (1хБет) за рекламу
Wśród bukmacherów współpracujących z graczami rosyjskojęzycznymi, 1xbet jest jednym z najpopularniejszych. Na sukces firmy składa się wiele czynników, w tym kompetentna strategia marketingowa. Bukmacher jest partnerem rozgrywek sportowych (m.in. włoskiej Serie A) oraz klubów sportowych (Barcelona, Liverpool, Chelsea). Ponadto, biuro zaprasza do współpracy influencerów. W związku z tym wielu blogerów jest zainteresowanych tym, ile 1xBet płaci za reklamę, m.in. na YouTube. W artykule znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak reklamować 1xbet?

Wielu graczy widziało reklamy bukmachera 1xbet w postaci banerów na stronach internetowych lub w filmach na YouTube. Nie są one jednak umieszczane za pośrednictwem Google Ads, ale bezpośrednio, po uzgodnieniu z blogerami. Nie dziwi więc fakt, że właściciele stron internetowych, blogów i kanałów YouTube chcieliby nawiązać współpracę z 1xBet. Nie jest to wcale takie trudne do zrobienia.

Przedstawiciele 1xbet samodzielnie kontaktują się ze znanymi ifluencerami w celu promowania marki. Jednak początkujący blogerzy i youtuberzy również mogą zarabiać na współpracy z bukmacherem. W tym celu warto wejść na stronę 1xpartners.com i zarejestrować się. W gabinecie osobistym użytkownik zobaczy możliwe oferty na reklamę w serwisie lub w serwisie YouTube. Jednak dla blogerów, którzy mają małą widownię, będą one mniej atrakcyjne niż dla dużych serwisów i kanałów. Dla tych ostatnich biuro jest gotowe zaproponować specjalne warunki współpracy. Aby poznać swoją indywidualną ofertę, należy skontaktować się z nami poprzez e-mail lub czat na Telegramie (sekcja Kontakt na stronie 1xpartners).

Ile 1xBet płaci za reklamę?

Bukmacher 1xbet oferuje kilka opcji współpracy dla partnerów. Może to być stała opłata za reklamę marki oraz płatności za każdego przyciągniętego gracza.

W przypadku stałej opłaty, biuro bukmachera ustala z blogerami wysokość wynagrodzenia. Afilianci otrzymują wynagrodzenie za pojedyncze posty i filmiki lub za tygodniową/miesięczną współpracę. Wynagrodzenie zależy od rangi blogera i pojemności jego kanałów.

Właściciel strony internetowej lub kanału video otrzymuje pieniądze za przyciągniętych użytkowników, którzy zarejestrują się w programie partnerskim. 1xbet wypłaca afiliantom pieniądze za straty obstawiających. Prowizja wynosi 15% od kwoty przegranych zakładów.

Każda forma współpracy ma swoją specyfikę. Stała wypłata jest dobra dla początkujących, a gdy już stworzysz swoją sieć afiliantów, możesz stale zarabiać na przyciągniętych graczach.

Кто рекламирует 1xBet

Dlaczego 1xBet promuje swoją markę na YouTube?

Według danych z 2020 roku, każdy użytkownik YouTube spędza średnio 11 minut i 24 sekundy na oglądaniu filmów. Nic więc dziwnego, że bukmacher 1xbet aktywnie promuje swoją markę na YouTube. Firma wydaje ogromne sumy pieniędzy zamawiając reklamy u znanych blogerów.

Jednak sama platforma nie przyjmuje reklam dla rozrywki hazardowej. Przynajmniej w Rosji i innych krajach WNP, gdzie hazard jest zakazany, filmy reklamujące 1xbet mogą zostać usunięte, a kanały zablokowane. Dotyczy to nawet znanych kanałów YouTube. Na przykład, kanał Versus został tymczasowo zablokowany za reklamowanie nielegalnych bukmacherów, którymi w Rosji jest 1xbet. Dobre opłaty zachęcają jednak do pojawiania się reklamy bukmachera w filmach i w podpisach publikowanych treści.

Więcej pytań na temat „Ile 1xbet płaci za reklamę blogerom”

⚽ Kto promuje 1xbet?

Marka 1xbet jest promowana przez znanych piłkarzy, ponieważ firma jest sponsorem Barcelony, Chelsea, Liverpoolu, włoskiej Serie A i Afrykańskiej Konfederacji Piłkarskiej. Dlatego na filmach i zdjęciach 1xbet można zobaczyć Antoine Griezmann, Sergio Busquets, Arturo Vidal, Samuel Umtiti, Jorba Alba, Andrea Pirlo itd.

🎙️ Kto podkłada głos w reklamach 1xBet?

W internecie można znaleźć wiele pytań dotyczących podkładu głosowego w filmach 1xbet. Niestety nie ma żadnych danych na temat osoby, której głos słychać w reklamach. Być może ta konspiracja ma związek z nielegalną działalnością bukmachera w Rosji.

💵 Jak zdobyć reklamę 1xbet?

Opłaca się mieć stronę internetową, bloga, reklamę na portalach społecznościowych lub kanał na YouTube. Im większa oglądalność Twojego kanału, tym ciekawszą ofertę 1xbet może zaproponować Twojemu partnerowi. Informacje na temat współpracy można uzyskać na stronie 1xpartners.com.

Istotne wiadomości