Intro

Usuwanie konta 1xBet: dostępne opcje

Удаление аккаунта 1хБет
Po założeniu konta i zapoznaniu się z udogodnieniami bukmachera, niektórzy gracze mogą chcieć usunąć swoje konto 1xBet. Taka decyzja często pojawia się u użytkowników, którzy przegrali sporą sumę i chcą przerwać passę porażek. W każdym razie, pytanie „jak usunąć konto na 1xbet?” pozostaje aktualne. Odpowiemy na nie w tym artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Sposoby na usunięcie konta 1xBet

„Zamrożenie” profilu hazardowego w 1xbet

Jeśli uważnie przeczytamy gabinet osobisty 1xbet, gracze mogą zauważyć, że nie ma tam przycisku do usunięcia konta. Zgodnie z regulaminem biura bukmachera, profilu gracza nie można usunąć, a jedynie „zamrozić”. W przypadku kontaktu z supportem poprzez któryś z opisanych kanałów, obstawiający otrzyma jedną odpowiedź: „Konto 1xbet nie może zostać usunięte. Po 3 miesiącach, bez żadnych przelewów, zostaje ono zdegradowane do statusu „nieaktywne”. Dane użytkownika nie są jednak usuwane z bazy danych”. Gracze mogą więc przywrócić swój profil, o czym poniżej. Mamy więc do czynienia z sytuacją, w której dane osobowe graczy, jak również konto 1xbet, nie zostają usunięte. Jeśli użytkownik nie obawia się o dane paszportowe bukmachera, wystarczy, że przez 90 dni (3 miesiące) nie będzie się logował na konto osobiste, a konto zostanie „zamrożone”. Należy pamiętać, że profil 1xBet nie zawsze będzie nieaktywny po wygaśnięciu powyższego ciągu znaków. Na forach hazardowych można znaleźć informacje, że logowanie do konta osobistego zostało przeprowadzone i po 4 miesiącach. Dlatego ta metoda nie daje 100% gwarancji.

Jak sprowokować blokadę konta 1xbet

Zgodnie z tym samym regulaminem bukmachera, profil gracza może zostać usunięty za złamanie warunków biura. Jeśli obstawiający chce się uciec do tak radykalnej metody, to warto:

  • Zakładanie się o ustawianie meczów.
  • Stosowanie schematów, np. obstawianie zakładów na „widełki”.
  • Uczestniczenie w meczu i wpływanie na jego wynik (dotyczy trenerów i sędziów).
  • Zakładanie kilku kont na stronie bukmachera.

Przed zastosowaniem powyższych zajawek warto wycofać wszystkie pieniądze z konta. W przeciwnym razie zostaną one zablokowane. Trzeba też pamiętać, że zablokowanie konta w 1xbet oznacza, że gracz nie będzie mógł już korzystać z usług biura. Dodatkowo, może on trafić na czarną listę wszystkich bukmacherów. To położy gruby kres jego działalności bukmacherskiej Личный кабинет 1хбет

Powody, dla których nie można usunąć konta 1xBet

Gdy gracze dowiadują się, że nie mogą usunąć swojego konta w 1xbet, są tym oburzeni. Bukmacher ma jednak powody, dla których taka zasada została zapisana w warunkach korzystania z biura. Po pierwsze, wielu graczy nie ma nic przeciwko założeniu nowego konta z wykorzystaniem swojego linku polecającego. W tym samym czasie stare konto jest usuwane. Kiedyś to działało dobrze. Dziś jest to powód do zablokowania konta w 1xbet. Po zablokowaniu, wszystkie kolejne próby założenia konta będą kończyły się niepowodzeniem. Po drugie, gracze są podatni na emocje. Jak już wspominaliśmy we wstępie, po dużej przegranej obstawiający nie mają nic przeciwko usunięciu konta. W ten sposób bukmacher zabezpiecza graczy przed podejmowaniem pochopnych decyzji. Po trzecie, bukmacherzy są zobowiązani do przechowywania danych osobowych użytkowników przez pewien okres czasu, aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy i innym oszustwom. Firmy bukmacherskie mogą wymieniać się informacjami na temat osób naruszających przepisy i blokować ich konta (jeśli dane są dostępne).

Przywrócenie konta 1xbet

Jeśli gracz nie odwiedzał swojego osobistego konta przez ponad 90 dni i zostało ono „zamrożone”, może je łatwo reaktywować. Aby przywrócić swoje konto 1xBet, należy skontaktować się z jednym z kanałów wsparcia, np. czatem lub e-mailem security@1xbet-team.com. Po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań lub podaniu dodatkowych szczegółów, konto gracza zostanie przywrócone. Należy pamiętać, że konto 1xBet usunięte przez bukmachera nie może zostać przywrócone.

Istotne wiadomości