Intro

Ubezpieczenie zakładów w 1xBet: jak korzystać z usługi?

1хБет - Стаховка ставок
Biuro bukmacherskie 1xBet udostępnia graczom poręczne narzędzia do minimalizowania strat z tytułu źle obstawionych zakładów. Gracze mogą sprzedać zakład 1xBet i otrzymać część pieniędzy z powrotem na swoje główne konto. Dodatkowo, istnieje możliwość ubezpieczenia zakładu 1xBet i otrzymania 100% pieniędzy wpłaconych na konto. Jakie są zalety tej opcji i czym różni się ona od zwrotu zakładu? Przeczytaj artykuł.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co to jest ubezpieczenie zakładów 1xBet?

Ubezpieczenie zakładów to dość powszechna usługa oferowana przez bukmacherów. Ubezpieczenie zakładów 1xBet należy rozumieć jako osiągnięcie zysku nawet wtedy, gdy zakład okaże się przegrany. Warto zaznaczyć, że ubezpieczenie może być pełne lub częściowe. W pierwszym przypadku gracz otrzymuje całą kwotę na swoje konto osobiste, w drugim pewną jej część. Koszt ubezpieczenia zależy od jego rodzaju. Im wyższa kwota zakładu i suma ubezpieczenia (w procentach), tym wyższą opłatę bukmacher zapłaci firmie bukmacherskiej. Koszt ubezpieczenia jest jednak z nawiązką rekompensowany przez wygrane. A w przypadku przegranej użytkownik nie traci całej kwoty, a jedynie ustaloną prowizję, którą należy wpłacić do biura bukmachera.

Co to znaczy ubezpieczyć zakład w 1xBet?

Jedna z lekcji naszej „Szkoły zakładów” na temat skutecznego obstawiania zawiera informacje o wpływie teorii prawdopodobieństwa na zakłady bukmacherskie. Wśród podanych wskazówek, chcielibyśmy zwrócić uwagę na ważną kwestię: „Nikt nie zna prawdopodobieństwa zdarzeń”. Tak więc żaden obstawiający nie może znać w 100% wyniku meczu. Nawet najbardziej trafne przewidywania mogą mieć wpadki. A co z tymi meczami, w których prawdopodobieństwo wygranej którejś ze stron jest wysokie? Możesz skorzystać z usługi ubezpieczenia zakładów 1xBet. Wielu graczy zastanawia się: „Co to znaczy ubezpieczyć zakład w 1xBet?” Odpowiedzi na to pytanie może być kilka. Po pierwsze, można posłużyć się definicją: ubezpieczenie zakładów to pełny lub częściowy zwrot kwoty przegranych pieniędzy. Po drugie, należy opisać proces ubezpieczania zakładów i mechanizm odzyskiwania pieniędzy w przypadku przegranej. Jeśli przyjrzymy się temu procesowi, gracz może ubezpieczyć niemal każde* zdarzenie przedmeczowe lub in-play. Zakład może być pojedynczy lub parlay. Jeśli chodzi o pieniądze, odszkodowanie od 1xBet zależy od sumy ubezpieczenia. Jeśli wybrano pełne ubezpieczenie, wówczas wszystkie środki zostaną przelane na konto gracza. Warto jednak pamiętać, że im wyższy procent odszkodowania, tym wyższa opłata za usługę. *Nie wszystkie zakłady mogą być objęte ubezpieczeniem. Zostanie to omówione w następnej części Страховка ставки 1хБет

Jakie są warunki ubezpieczenia zakładów w 1xBet?

Bukmacher 1xBet oferuje jedne z najlepszych warunków ubezpieczenia zakładów dla swoich użytkowników. Gracze mogą korzystać z serwisu na wiele wydarzeń, wybierając najciekawsze mecze z dobrymi kursami. Istnieje jednak kilka ograniczeń, na które warto zwrócić uwagę:

 1. Ubezpieczenie zakładów w 1xBet jest usługą płatną. Wysokość opłaty zależy od kursów i maksymalnej kwoty ubezpieczenia. Koszt ubezpieczenia nie przekracza jednak wygranej użytkownika.
 2. Gracz może ubezpieczyć zakłady pojedyncze oraz zakłady ekspresowe.
 3. Użytkownik może wykupić kilka ubezpieczeń dla tego samego zakładu. Na przykład, najpierw ubezpieczyć 10% kwoty, a następnie 30%. Wszystkie wykupione zakłady nie mogą jednak przekroczyć 100%. Warto więc uważać, aby nie przepłacić za usługę.
 4. Depozyty, które są dokonywane za pomocą kryptowaluty nie są objęte ubezpieczeniem.
 5. ubezpieczenie zakładów 1xBet nie jest dostępne dla meczów, w których kursy różnią się o maksymalnie 17 punktów.
 6. Zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo mogą być ubezpieczone.

Oprócz podstawowych warunków opisanych powyżej, należy zwrócić uwagę na dodatkowe zasady ze strony serwisu 1xBet:

 • Bukmacher nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy usługa ubezpieczenia zakładów jest niedostępna z powodu awarii technicznej.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do zakończenia świadczenia usługi ubezpieczenia zakładów w dowolnym czasie i w odniesieniu do dowolnych zdarzeń bez podania przyczyny.
 • Operacja ubezpieczenia zakładów może zostać przerwana w przypadku wystąpienia problemów technicznych na jakimkolwiek etapie realizacji usługi.

Zakłady we wszystkich powyższych przypadkach są obliczane na ogólnych zasadach w zależności od wyników gry. Praktyka pokazuje jednak, że bukmacher rzadko stosuje te punkty z regulaminu do zakładów. Dlatego ubezpieczenie zakładów w 1xBet to dość ciekawa oferta, z której warto skorzystać w ryzykownych meczach.

Jak zawrzeć ubezpieczenie zakładów w 1xBet?

Aby skorzystać z usługi Ubezpieczenie zakładów, użytkownik musi najpierw postawić zakład przedmeczowy (pojedynczy lub ekspresowy). Następnie należy przejść do profilu osobistego – „Historia zakładów”. Odszukujemy na liście interesujący nas zakład i klikamy na „Ubezpiecz” (nie jest to opcja dostępna dla wszystkich zakładów, o czym wspominaliśmy wcześniej). W nowym oknie gracz zobaczy wysokość prowizji i wybierze kwotę, którą chciałby ubezpieczyć. Jak wspomniano powyżej, może to być część zakładu lub cały zakład. 1хБет - продажа ставки Na przykład, dla zakładu na piłkę nożną o wartości 100$* i kursie 1.8, suma ubezpieczenia wynosi: 10% – 6$*, 100% – 47$*. W przypadku wygranej, użytkownik otrzymuje 80*$, z czego zysk netto wynosi 36*$. *Lub równowartość w lokalnej walucie

Od czego zależy koszt ubezpieczenia w 1xBet?

Usługa ubezpieczenia zakładów w 1xBet jest płatna i jest obliczana indywidualnie dla każdego zakładu. Formuła obliczania ubezpieczenia uwzględnia rodzaj zdarzenia, kursy, kwotę zakładu oraz procent ubezpieczenia. Ponieważ bukmacher nie podaje dokładnego wzoru na określenie opłaty za tę usługę, nie jest możliwe podanie dokładnej kalkulacji. Aby zrozumieć, jaki może być koszt ubezpieczenia zakładów, poniżej podajemy kilka przykładów:

 1. Użytkownik postawił pojedynczy zakład przedmeczowy o wartości 100$* na mecz piłki nożnej (kurs 2.00). Po kilku minutach zdecydował się ubezpieczyć 50% zakładu. Firma bukmacherska oferuje graczowi wykonanie tej operacji za 22$*.
 2. Użytkownik zawarł pojedynczy zakład na żywo o wartości 100$* na mecz piłki nożnej (kurs 1.20). Dziesięć minut później, po zdobyciu bramki, postanowił zabezpieczyć zakład o 50%. Bukmacher pobiera opłatę w wysokości 30$* za tę operację.

Jak widać na przykładzie, kursy w meczu są różne, ale ze względu na prawdopodobieństwo przegranej w drugim przypadku, koszt ubezpieczenia wzrasta. Warto więc dokładnie przeliczyć zasadność skorzystania z tej usługi, aby nie stracić więcej pieniędzy w przypadku przegrania zakładu. *Lub równowartości tej kwoty w innej walucie

Jaka jest różnica między ubezpieczeniem a sprzedażą zakładów w 1xBet?

Wielu początkujących zastanawia się, „Jaka jest różnica między ubezpieczeniem a sprzedażą zakładu?” Usługi te są podobne (można z nich korzystać przy zakładach przedmeczowych, pomagają odzyskać pieniądze itp.), ale mają szereg różnic:

 • Przy ubezpieczaniu zakładu gracz płaci prowizję od razu, a przy sprzedaży płaci ją od ręki (otrzymuje mniejszą kwotę na konto).
 • Można ubezpieczyć część zakładu i sprzedać cały zakład.
 • Przy ubezpieczaniu zakładów strata pieniędzy jest mniejsza niż przy sprzedaży zakładów.

Użytkownicy mogą więc korzystać z tych dwóch narzędzi równolegle, w zależności od wybranej strategii. Страховка ставки на 1xBet Podsumowując, chcielibyśmy powiedzieć, że nie zawsze dobrym pomysłem jest ubezpieczanie zakładu. Zamiast płacić prowizje za dodatkowe usługi, lepiej jest nauczyć się, jak dokładnie przewidywać wynik zdarzeń i czerpać maksymalne zyski z biura. Dlatego dla nowych obstawiających polecamy naszą Szkołę Zakładów, w której dowiesz się wielu wskazówek, jak zostać skutecznym obstawiającym.

Więcej pytań na temat ubezpieczenia zakładów 1xBet:

⏱️ Ubezpieczenie zakładów 1xBet: co to jest?

„Ubezpieczenie zakładów” to dodatkowa usługa oferowana użytkownikom serwisu 1xBet. Po postawieniu zakładu przedmeczowego lub zakładu na żywo, gracze mogą ubezpieczyć swój zakład, aby odzyskać część pieniędzy. Bukmacher umożliwia obstawiającym dokonanie pełnego lub częściowego ubezpieczenia 1xBet. Alternatywnie, gracz może skorzystać z kilku ubezpieczeń jednocześnie, o ile łączna kwota ubezpieczenia wynosi 100% początkowego depozytu. Koszt kilku transakcji będzie jednak wyższy niż zastosowanie jednego ubezpieczenia na całą kwotę zakładu.

✅ Jak działa ubezpieczenie w 1xBet?

Z ubezpieczenia w 1xBet można skorzystać natychmiast po zawarciu zakładu. Gracz musi przejść do swojej osobistej szafki i historii zakładów, aby znaleźć zakład, który ma zostać ubezpieczony. Na karcie zakładu pojawi się przycisk „Ubezpieczenie”, który przeniesie gracza do ekranu ustawień. Użytkownik będzie mógł wybrać kwotę do ubezpieczenia oraz zobaczyć wysokość prowizji za wykonanie usługi.

💵 Ile kosztuje ubezpieczenie zakładów bukmacherskich 1xBet?

Koszt ubezpieczenia zakładów bukmacherskich 1xBet jest obliczany indywidualnie. Biuro bukmacherskie analizuje mecz, bierze pod uwagę wielkość zakładu użytkownika, moment, w którym gracz zdecydował się na skorzystanie z usługi oraz kwotę do ubezpieczenia. Algorytm wylicza prowizję obstawiającego. Jeśli gracz zgadza się na podaną kwotę, może „wykupić” ubezpieczenie. Użytkownik może też odmówić i wrócić do sprawy po jakimś czasie. Wtedy jednak wysokość prowizji również ulegnie zmianie i to nie zawsze na korzyść obstawiającego.

Istotne wiadomości