Intro

Rodzaje zakładów w 1xBet i ich właściwości

Виды ставок 1хБет
Rynek gier hazardowych przeżywa rozkwit na całym świecie. Konkurencja wśród bukmacherów oraz nowe technologie, które pozwalają na zdalne obstawianie zakładów przyczyniają się do jego szybkiego rozwoju. Nie dziwi więc fakt, że 1xBet, walcząc o prymat na rynku, stara się urozmaicać swoją ofertę. Dotyczy to również pojawienia się nowych typów zakładów 1xBet. Jakie rodzaje zakładów są dostępne dla użytkowników biura i jakie są między nimi różnice? Odpowiedzmy na te pytania w artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Dostępne rodzaje zakładów 1xBet

Początkujący gracze znają zazwyczaj zakłady pojedyncze (ordery) i zakłady ekspresowe 1xBet (zakłady złożone). Bukmacher oferuje jednak graczom o wiele więcej rodzajów zakładów. Oprócz klasycznych zakładów (pojedynczych i kombi), użytkownicy mogą na stronie obstawiać wariacje tych zakładów: tworzenie łańcuchów, systemów, zakładów zaufania itp.

Bukmacher stale pracuje nad poszerzaniem swojej oferty. Na przykład w 2019 roku do dyspozycji użytkowników stały się antyekstra, laki i patenty. Dlatego zalecamy zapoznanie się z aktualnymi typami zakładów 1xBet opisanymi w regulaminie. Aby to zrobić, należy przejść na stronę „Zasady” w sekcji „Informacje” (menu znajduje się na dole strony). Punkt 4 dotyczy rodzajów zakładów na stronie bukmachera. W momencie pisania tego punktu było ich 11.

Charakterystyka typów zakładów w 1xBet

Jak wspomniano powyżej, oprócz zakładów pojedynczych i ekspresowych, w 1xbet obstawiający mogą skorzystać z kolejnych 9 rodzajów zakładów. Obecnie bukmacher oferuje obstawiającym następujące rodzaje zakładów:

 • Zakłady pojedyncze (single bets) to zakłady, które zawierają jeden wynik na jedno wydarzenie sportowe. W przypadku wygranej użytkownik otrzymuje wygraną, która jest równa sumie zakładu pomnożonej przez kurs.
 • Zakłady ekspresowe (ekspresy) to zakłady na 2 lub więcej niezależnych* wyników meczów. Wysokość wygranej zależy od liczby selekcji (można zastosować dodatkowe kursy) oraz specyfiki obliczania wygranej dla zakładu (w kombinacji nie można dopuścić wyników przegrywających). Wygrana Parlay jest obliczana przez pomnożenie stawki przez kursy wyników.
 • System jest kombinacją ekspresów o określonej wielkości i wstępnie wybranej liczbie zdarzeń. Tak więc, możliwe jest włączenie do systemu zakładów ekspresowych, które zawierają tylko wydarzenia przedmeczowe. Maksymalna liczba wariantów w systemie wynosi 184756, a liczba zdarzeń 20. Obliczanie wygranych odbywa się według schematu opisanego w regulaminie.
 • Łańcuch to zbiór rzędów na niezależne* zdarzenia. Użytkownik sam ustala kolejność zakładów w kombinacji oraz kwotę za pierwszy zakład (jest to suma początkowa łańcucha). Po rozegraniu zdarzenia ustalana jest kwota dla kolejnego zakładu w kombinacji. Jeśli po obliczeniu wyniku suma łańcucha jest równa zero, zakład uważa się za przegrany.
 • Zakładufundowany – zakład, który użytkownik zawiera za środki przekazane przez bukmachera w formie zaliczki. Wysokość zaliczki jest obliczana przez 1xBet na podstawie niewykorzystanych zakładów gracza. Zaufane zakłady są dostępne dla stałych użytkowników, którzy nie naruszyli regulaminu bukmachera. Nowicjusze, aby skorzystać z tego typu zakładów, powinni zbudować wiarygodność w serwisie.
 • Zakłady zkodem promocyjnym – zakład, za który gracz nic nie płaci. Bukmacher udostępnia graczowi specjalny kod, dzięki któremu może on zawrzeć zakład pojedynczy lub ekspresowy. Wygrana nie zostanie jednak zaksięgowana na koncie głównym, lecz na koncie bonusowym i musi zostać obstawiona. Warunki obrotu zależą od promocji.
 • Zakład amulti to zakład, który składa się z zakładów pojedynczych i/lub ekspresowych. Użytkownik może skorzystać z lobby (wynik, który będzie miał wpływ na wygraną całego zakładu). W takim przypadku powodzenie całego zakładu multi zależy od wybranego warunku. Jeśli nie zostanie wybrane lobby, kombinacja jest obliczana jako system. Wysokość wygranej zależy od zastosowania lobby.
 • Zakład warunkowy – zakład składający się z zakładów pojedynczych i wielozakładowych na niezależne* zdarzenia. Kolejność selekcji w zakładzie warunkowym zależy od użytkownika. Wygrana jest również obliczana w kolejności wybranej przez obstawiającego.
 • Anty-mecz to kombinacja więcej niż 2 wyników. Jak można zrozumieć z nazwy, zakład zostanie zagrany, jeśli wszystkie mecze zostaną przegrane. Szansa na wygraną w Anti-Match jest liczona przez przeciwne prawdopodobieństwo niż w Parlay. Na stronie z zasadami jest kilka opcji do szczegółowych obliczeń.
 • Lucky – zakład obejmujący od 2 do 8 zakładów pojedynczych lub ekspresowych. Mogą one być elastycznie połączone razem, aby uzyskać pokaźną wygraną. Wielkość wygranej zależy od rodzajów zakładów, liczby selekcji w zakładach ekspresowych i kursów.
 • Parlay to kombinacja od 3 do 8 selekcji z różną liczbą wyników. Schemat obliczania wygranej znajdziesz na stronie z zasadami 1xBet.

*Wynik jednego zakładu nie ma wpływu na drugi.

Доверительная ставка 1хБет

Cechy typów zakładów w 1xBet

Po przeczytaniu krótkich opisów typów zakładów w 1xBet może się wydawać, że są one do siebie podobne. Rzeczywiście, różnice między zakładami pojedynczymi i ekspresowymi są łatwe do zauważenia. Jaka jest jednak różnica między zakładem systemowym a parlay? Aby podkreślić cechy każdego z typów zakładów, przygotowaliśmy tabelę:

Typ zakładu w 1xBet Cecha charakterystyczna
Pojedynczy Pojedyncze zdarzenie, dokładne rozstrzygnięcie
Zakład ekspresowy Zakład składa się z więcej niż 2 selekcji. Przegrana jednego zdarzenia powoduje przegraną Parlay.
System Kombinacja selekcji parlay. Wygrane są liczone indywidualnie dla każdego zakładu, a następnie dodawane razem. Niektóre z naszych selekcji Parlay mogą być przegrane.
Łańcuch Kombinacja wielu zdarzeń. Jeśli pierwsza selekcja jest przegrana lub cała kwota jest przegrana w łańcuchu, zakład jest przegrany.
Confidenza Otrzymanie zaliczki na zakład od bukmachera.
Zakład z kodem promocyjnym Darmowy zakład. Wygrana musi zostać zwrócona.
Zakład Multi Zakłady na 3 wydarzenia. Wygrana jest obliczana w taki sam sposób jak w systemie.
Zakład warunkowy Następna stawka w kombinacji nie może być wyższa niż w poprzedniej kombinacji.
Antiexpress Zdarzenia na kuponie muszą być przegrane.
Lucky Jeśli przynajmniej jedna selekcja jest udana, zakład jest wygrany.
Patent Przynajmniej 2 zdarzenia z kombinacji muszą zostać zagrane.

Różnorodność zakładów na stronie 1xBet pozwala obstawiającym na stworzenie najlepszej kombinacji zakładów, aby uzyskać maksymalną wygraną. Początkujący gracze powinni jednak pamiętać, że aby odnieść sukces, ważne jest zrozumienie warunków każdego typu zakładu. Wyczerpujące informacje na ten temat można znaleźć na portalu bukmachera, w dziale „Zasady”.

Istotne wiadomości