Intro

Rodzaje bonusów od 1xBet: popularne promocje dla graczy

Виды бонусов от 1хБет
W naszym artykule o koncie bonusowym 1xBet wspomnieliśmy, że bukmacher oferuje różne rodzaje nagród dla obstawiających. Wszystkim znany jest bonus sign-up, natomiast 1xbet zainteresuje użytkowników kilkunastoma innymi kuszącymi ofertami. Wśród nich są promocje, które działają cyklicznie i na stałe. Wśród różnorodności ofert są jednak takie, które cieszą się ogromną popularnością wśród graczy. To właśnie o nich będzie mowa w dzisiejszym artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

1xbet bonus sign up

Chyba najbardziej popularnym bonusem u wszystkich bukmacherów jest bonus powitalny. Otrzymują go obstawiający zaraz po założeniu konta lub wpłaceniu pieniędzy. Wielkość nagrody zależy od bukmachera. W przypadku 1xBet gracze wybierają bonus powitalny już na etapie zakładania konta. Może to być:

  • Bonus powitalny na zakłady sportowe. Jego wielkość wynosi do 100%* pierwszego depozytu, ale nie więcej niż 100$* lub równowartość w lokalnej walucie. Tak więc, na przykład, dla Rosjan 1xbet bonus od pierwszego depozytu wynosi 5000* rubli, a dla Ukraińców – 3000* UAH.
  • Pakiet powitalny w kasynie. Wysokość nagrody wynosi do 1500$ oraz 150 freespinów, które można wykorzystać w grach kasyna online lub w sekcji „Gry”. Aby otrzymać maksymalny bonus, należy zasilić swoje konto 5 razy według określonego schematu.
  • Gracz może również zrezygnować z otrzymywania bonusów podczas rejestracji na 1xbet.

1xBet (1хБет) бонус при регистрации

1xbet warunki otrzymania bonusu sign-up

Aby zaliczyć jeden z opisanych powyżej bonusów, gracz musi wybrać odpowiednią opcję podczas zakładania konta. Po dokonaniu rejestracji należy zapoznać się z warunkami otrzymania i obstawiania nagrody przechodząc do zakładki PROMO – Promocje. W przypadku bonusu rejestracyjnego 1xBet na sport, gracz musi obstawić 5-krotność tej kwoty, stawiając środki w ekspresach na 3 zdarzenia. Kursy zdarzeń muszą wynosić co najmniej 1.4. Gratyfikacja otrzymana w ramach pakietu powitalnego w kasynie musi zostać zdobyta 35 razy w ciągu 7 dni na określonych grach. Listę można znaleźć na stronie promocji. *bonus od pierwszego depozytu 1xBet w sporcie może zostać zwiększony. Używając kodu promocyjnego STAVKAWIN, gracz może zwiększyć kwotę bonusu o 30%, aż do 130$ lub równowartości tej kwoty. W tym przypadku schemat stawiania zakładów nie ulega zmianie.

bonus Happy Friday w 1xBet

Oprócz bonusu sign-up, gracze mogą również co tydzień otrzymać dodatkowe środki od bukmachera. W ramach promocji 1xbet Happy Friday, w każdy piątek istnieje możliwość zdobycia do 100$ na konto bonusowe. Oferta dostępna jest zarówno dla nowo zarejestrowanych użytkowników, jak i stałych klientów biura. Z promocji Happy Friday można skorzystać tylko raz w tygodniu Счастливая пятница 1xBet

warunki promocji 1xbet Happy Friday

Aby odebrać nagrodę, należy spełnić warunki Happy Friday: dokonać depozytu pomiędzy godziną 00:00 a 23:59 w piątek. Zgodnie z regulaminem, na konto użytkownika wpłynie 100% kwoty depozytu, jednak nie więcej niż 100$. Środki te zostaną przelane na konto bonusowe gracza. Aby obrócić bonusem 1xbet Happy Friday, użytkownik musi postawić zakład parlay 3x w ciągu 24 godzin. Minimalny kurs zakładu to 1.4. Zwracamy uwagę graczy, że 1xbet Black Friday bonus zmienił nazwę i jest teraz Happy Friday. Jeśli szukasz regulaminu promocji Black Friday, zalecamy zapoznanie się z informacjami powyżej.

promocja 1xbet Wednesday Multiply by 2

Kolejną ciekawą ofertą od 1xbet jest promocja „Środa – Pomnóż przez 2”. W ramach oferty, obstawiający może otrzymać bonus od depozytu w wysokości 100% kwoty depozytu lub do 100$. Bonus 1xBet „Środa – Mnożenie przez 2” jest dostępny dla gracza raz w tygodniu Среда – умножим на 2 1хБет

warunki bonusu 1xbet Wednesday Multiply by 2

W tym tygodniu mogą wziąć udział tylko obstawiający, którzy uczestniczyli w promocji Happy Friday w 1xBet w zeszłym tygodniu. W poniedziałek i wtorek (w tym tygodniu), należy postawić 5 dowolnych zakładów na wydarzenia sportowe z kursami nie niższymi niż 1.4. Suma zakładów musi być równa kwocie bonusu otrzymanego w piątek w ramach bonusu Happy Friday. W przypadku, gdy pieniądze zostały już obstawione i wypłacone przed środą, udział w promocji zostanie anulowany. Jeśli warunki opisane powyżej zostały spełnione, użytkownik może dokonać depozytu i otrzymać taką samą kwotę na konto bonusowe. Pieniądze muszą zostać obrócone w ciągu 24 godzin w wielokrotności 1,4.

Beats 1xBet Bonus

Biuro bukmacherskie 1xbet oferuje użytkownikom otwartą walkę o bonus w wysokości 100$. Oferta jest stała i dostępna dla graczy w poniedziałki. Jeśli jest to poniedziałek, masz szansę pokonać 1xBet w grze hazardowej Обыграй 1хБет

Warunki promocji „Pokonaj 1xbet Bonus”

Przystąpienie do promocji „Pokonaj 1xbet” jest bardzo proste. Wystarczy, że w gabinecie osobistym uzupełnisz swój profil: wypełnisz wszystkie pola i aktywujesz swój numer telefonu. Następnie warto zasilić swoje konto 1 dolarem i czekać na bonus. Wysokość nagrody jest równa kwocie depozytu, a czas na obstawianie wynosi 24 godziny. Obstawiający musi jedynie postawić pieniądze na określone gry z sekcji 1xGames (lista znajduje się w opisie promocji na stronie bukmachera) w wysokości 30-krotności kwoty.

1xBet Lucky Day Bonus

Jeśli gracz chce otrzymywać codzienne bonusy od bukmachera 1xBet, to warto zwrócić uwagę na promocję „Lucky of the Day”. Użytkownik ma okazję wziąć udział w codziennym losowaniu i powalczyć o 500 punktów promocyjnych, które trafią na konto bonusowe. Te następnie można wymienić na freespiny i freebies. Częściowo pisaliśmy o tym w artykule o 1xBet kody promocyjne i jak z nich korzystać Счастливчик дня 1xBet

Zasady i warunki bonusu Lucky of the Day w 1xBet

Użytkownicy chcący wziąć udział w promocji muszą odebrać los na losowanie punktów promocyjnych na stronie Lucky of the Day. Następnie należy potwierdzić swój zamiar, stawiając zakład o wartości 1,5$ i kursie 1,8 lub wyższym na dowolne wydarzenie sportowe. Po tym warto poczekać na losowanie. Jeśli obstawiony numer okaże się zwycięski (w sumie 100 dziennie), gracz w ciągu 24 godzin od losowania otrzyma 500 promobili na swoje konto bonusowe.

promocja 1xbet Express of the Day

Ostatnią promocją w dzisiejszym artykule jest promocja 1xbet Express of the Day. Bukmacherzy, którzy lubią obstawiać w zakładach kombinacyjnych, zwanych parlays, mogą zwiększyć swoje wygrane o 10%. I dotyczy to wszystkich ekspresowych zakładów użytkownika, o ile tylko zastosuje się on do warunków promocji. Nic więc dziwnego, że bonus Expression of the Day w 1xBet zbiera pozytywne opinie wśród obstawiających Экспресс дня 1xBet

Zasady i warunki bonusu 1xBet „Ekspresja Dnia”

Aby wziąć udział w promocji, gracz musi wybrać gotowy parlay z listy ponad 1000 sztuk. Wszystkie one oferowane są przez biuro bukmacherskie 1xbet. Jeśli ekspresowy zakład zostanie zagrany, obstawiający otrzyma bonus od wygranej. Nie ma żadnych innych ograniczeń co do otrzymania bonusu.

tabela podsumowująca bonusy 1xbet

Aby ułatwić czytelnikom znalezienie informacji o bonusach od 1xbet, przygotowaliśmy małą tabelkę z nazwami promocji i nagród:

Nazwa promocji Bonus
„Welcome Bonus 100% przy pierwszej wpłacie, do 100$*
„Happy Friday” (dawniej Black Friday) 100% od pierwszego depozytu, do 100$**
„Środa – Pomnóż przez 2” 100% na pierwszy depozyt, do 100$**
„Beat 1xBet” 100% na pierwszy depozyt, do 100$**
„Lucky Man of the Day Do 500 punktów promocyjnych
„Express of the Day +10% wygranych z parlay
Program bonusowy (wspomniany w artykule Konto Bonusowe 1xBet) Punkty promocyjne za depozyty

*Dzięki kodowi promocyjnemu STAVKAWIN gracze mogą zwiększyć kwotę bonusu aż do 130$** **lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie Sprawdź pozostałe oferty od 1xbet w dziale PROMO.

Istotne wiadomości