Intro

rejestracja 1xBet dla nowych graczy

Регистрация 1хБет

Opcje jak założyć konto w 1xBet

Biuro bukmacherskie 1xBet może pochwalić się wieloma opcjami zakładania konta. Podczas gdy konkurencja oferuje jedynie możliwość rejestracji poprzez e-mail lub numer telefonu, firma oferuje jeszcze dwie opcje: poprzez sieci społecznościowe oraz „1-click”. Dzięki temu ostatniemu rozwiązaniu, gracz będzie miał swoje konto w mniej niż minutę.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Nowicjusze często zadają pytanie „Jak najlepiej zarejestrować się w 1xBet?”. Odpowiedzieliśmy na to pytanie w sekcji „Pytania dotyczące 1xBet” na naszej stronie. Nie chcąc się powtarzać, chcielibyśmy tylko zaznaczyć, że wybór najlepszej opcji zależy od gracza. Proponowane sposoby rejestracji w 1xBet mają swoje własne cechy szczególne, o których opowiemy poniżej.

Rejestracja w 1xBet przez email

Standardowa i najbardziej popularna opcja zakładania konta. Bukmacher od razu proponuje nowicjuszowi wprowadzenie kluczowych informacji o sobie. Dlatego po zalogowaniu się do gabinetu na stronie 1xBet, będziesz musiał podać tylko kilka swoich danych osobowych, aby zweryfikować swój profil.

Регистрация по электронной почте 1хБет

Aby wypełnić formularz, wybierz swój kraj zamieszkania, region (oblast), osadę, walutę konta, podaj swój e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko oraz wymyśl bezpieczne hasło. Możesz również podać kod promocyjny, aby otrzymać zwiększony bonus powitalny. Po wykonaniu tych czynności, gracz zostanie przekierowany do swojego osobistego gabinetu, a na maila przyjdzie informacja o rejestracji na stronie 1xBet wraz z linkiem aktywacyjnym.

rejestracja 1xBet przez telefon

Ten i kolejne warianty zakładania konta do gry nie wymagają podawania danych osobowych w początkowej fazie. Obstawiający nadal jednak będzie musiał wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć kopię paszportu w celu weryfikacji tożsamości w biurze obsługi klienta.

Регистрация по телефону 1хБет

Formularz rejestracyjny 1xBet przez numer telefonu jest dość prosty. Należy podać swój numer personalny, wybrać walutę konta oraz wpisać kod promocyjny (jeśli jest dostępny). Po wpisaniu kodu otrzymanego na wskazany numer telefonu, gracz wejdzie do swojego profilu na stronie biura.

1xBet rejestracja przez portale społecznościowe

Jeśli obstawiający posiada konto w serwisach VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru lub Telegram, może szybko założyć konto na stronie 1xBet. Wystarczy tylko wybrać walutę i kraj zamieszkania. Część danych zostanie wprowadzona do profilu w osobistej szafce gracza. Należy jednak pamiętać, że w tym przypadku użytkownik nie będzie mógł skorzystać z istniejącego kodu promocyjnego.

Регистрация через соцсети 1хБет

1xBet 1-Click Sign Up

Bukmacher 1xBet daje nowym graczom możliwość szybkiej rejestracji na stronie. Metoda ta nazywa się „in 1 click” i tak naprawdę wymaga od gracza tylko kilku operacji: wybrania waluty konta i kraju zamieszkania, podania dostępnego kodu promocyjnego. Następnie gracz otrzyma wygenerowany przez system login i hasło.

Регистрация в 1 клик

Pełna rejestracja w 1xBet i weryfikacja gracza

Po zapoznaniu się z oferowanymi opcjami tworzenia profilu, nowicjusze mogą pomyśleć, że tylko w przypadku rejestracji przez e-mail warto podawać dane osobowe. W rzeczywistości rejestracja na oficjalnej stronie lub w lustrze 1xBet obejmuje 2 kroki:

  • Utworzenie konta (szafki użytkownika). Od tej chwili gracz ma dostęp do wielu opcji analizy zakładów, może dokonywać wpłat i obstawiać zakłady itp.
  • Weryfikacja konta. Aby móc wypłacić pieniądze z konta, gracz musi wypełnić kartę z danymi osobowymi, a następnie wysłać prośbę o weryfikację. Przedstawiciele firmy bukmacherskiej 1xBet zdecydują, jaki dokument jest potrzebny: kopia paszportu (skan lub zdjęcie), zdjęcie obstawiającego trzymającego paszport, czy kopia paszportu potwierdzona notarialnie.

Dlatego też, niezależnie od tego, jaki sposób rejestracji w 1xBet wybierze gracz, weryfikacja tożsamości za pomocą dokumentów jest nieunikniona. Więcej szczegółów na temat przebiegu procesu weryfikacji znajdziesz w artykule na naszej stronie internetowej.

Po utworzeniu konta, gracz może skorzystać z wybranej metody logowania się na stronie 1xBet.

Istotne wiadomości