Intro

Pobierz 1xBet: aplikacja do obstawiania zakładów

Скачать 1хБет приложения для ставок
Strona firmy bukmacherskiej 1xbet, mimo przyjaznego interfejsu i wielu funkcji, ma kilka wad. Wśród nich jest niska prędkość pobierania. Zespół programistów stale pracuje nad optymalizacją strony. Jednak pod względem szybkości ładowania przegrywa ona z konkurencją. Aby rozwiązać ten problem, możesz pobrać 1xBet na swój komputer lub telefon. O tym, gdzie zdobyć oprogramowanie i jak je zainstalować, opowiemy w tym artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Pobierz aplikację 1xbet

Jak już wcześniej wspomniano, bukmacher udostępnia aplikację bukmacherską na komputery i telefony. Po zalogowaniu się na stronie 1xBet, gracze mogą pobrać wybrany program, przechodząc do sekcji Aplikacje na komputery stacjonarne oraz Aplikacje na smartfony. W tej pierwszej znajduje się oprogramowanie 1xWin. Dzięki niemu można szybko i wygodnie obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe i pozasportowe na komputerach z systemem Windows. Druga sekcja zawiera aplikacje dla systemów Android i iOS. Ułatwiają one obstawianie zakładów sportowych z poziomu małych ekranów telefonów i tabletów.

Pobierz aplikację 1xBet na komputer i laptopa

Bukmacher 1xBet zadbał o to, aby użytkownicy nie mieli problemów z dostępem do portalu (przeczytaj „Jak ominąć blokadę strony 1xBet”). Takim rozwiązaniem do obstawiania przez komputer i laptopa jest program 1xWin. Niestety jest ono obsługiwane tylko na systemie Windows. Użytkownicy Mac OS mogą zainstalować przeglądarkę 1xBet, która ma wbudowaną funkcję VPN

Aplikację 1xBet można pobrać na swój komputer (PC lub laptop) z sekcji „Aplikacje na pulpit”. Aby przejść do tej sekcji, należy skorzystać z lewego górnego menu na stronie bukmachera. Oprogramowanie 1xWin jest obsługiwane przez wszystkie najnowsze wersje systemu Windows. Na stronie znajduje się również szczegółowy opis aplikacji oraz instrukcja jej instalacji.

Скачать приложение 1хБет на компьютер

Pobierz 1xBet na swój telefon

Na stronie bukmachera dostępne jest oprogramowanie do obstawiania zakładów na telefonach z systemem Android oraz iPhone’ach. Aplikacje mają taką samą funkcjonalność i są stale aktualizowane przez zespół programistów 1xBet. Dzięki temu gracze mogą korzystać z oprogramowania na nowych wersjach swoich systemów operacyjnych i uzyskać dodatkowe funkcje do wykorzystania.

Ponadto, aplikacje 1xBet na telefon mają szereg innych zalet:

  • Działa szybko na telefonach i nie marnuje tak dużo ruchu mobilnego jak strona internetowa.
  • Obsługuje większość funkcji oficjalnego portalu.
  • Dostępność VPN do omijania blokad (nie trzeba korzystać z mirrora 1xBet).
  • Zakłady można obstawiać w dowolnym miejscu.
  • Możliwość oglądania meczów na żywo.

Aplikacja 1xBet do obstawiania zakładów na telefon jest więc bardzo wygodnym rozwiązaniem do obstawiania.

Pobierz 1xBet na Androida

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą pobrać aplikację mobilną 1xBet z sekcji Aplikacje na smartfony. Na stronie znajduje się link do pobrania apk. Znajduje się tam również instrukcja instalacji aplikacji na Androida. Niestety, zakładający się będzie musiał sam dokonać instalacji, ponieważ aplikacje hazardowe nie są dozwolone w Google Play.

Pobierz 1xBet na iPhone’a

Dla tych graczy, którzy posiadają urządzenia z systemem iOS, dostępna jest również aplikacja mobilna. Podobnie jak w przypadku wersji na Androida, można ją znaleźć na stronie z aplikacjami na smartfony. Nie ma jednak potrzeby pobierania pliku instalacyjnego. Wystarczy udać się do AppStore, gdzie znajduje się najnowsza wersja aplikacji na iPhone’a. Można ją zainstalować z poziomu marketplace.

Вход в мобильную версию 1xBet

Najnowsza wersja 1xBet

Na stronie internetowej 1xBet można zawsze pobrać najnowszą wersję aplikacji. Zespół programistów stale aktualizuje oprogramowanie na komputery i telefony. Kiedy nowa wersja staje się dostępna, użytkownicy otrzymują powiadomienia, aby pobrać i zaktualizować swoją aplikację 1xBet. W najnowszych wersjach, można to zrobić automatycznie.

Pobieranie 1xBet z oficjalnej strony

Gracz może znaleźć aplikacje 1xBet nie tylko na oficjalnej stronie lub mirrorze, ale także na różnych forach, stronach z plikami instalacyjnymi itp. W większości przypadków, programy są pobierane z oficjalnej strony i przenoszone do innych źródeł bez żadnych zmian. Dlatego też gracz może z nich korzystać. Skąd jednak wiadomo, że aplikacja 1xBet nie została zmodyfikowana i nie zawiera złośliwego kodu? Jest to praktycznie niemożliwe.

Dlatego zalecamy, aby instalować oprogramowanie bukmacherskie tylko z oficjalnych źródeł. Jest to główny sposób na ochronę swojego konta i zabezpieczenie danych osobowych przed intruzami.

Pobierz 1xBet za darmo

Wielu graczy zastanawia się, „Czy oprogramowanie do zakładów 1xBet jest darmowe?” Tak, absolutnie. Bukmacherzy mogą pobrać aplikację 1xBet za darmo na swój komputer, laptop, telefon lub tablet. Bukmacher rozwija swoje produkty z myślą o graczach. Dlatego za korzystanie z oprogramowania 1xBet nie jest pobierana żadna prowizja.

Istotne wiadomości