Intro

oprogramowanie 22Bet na PC: pobierz i używaj

Программа для ПК 22Бет
Pomimo tego, że 22bet nie jest długo na rynku zakładów sportowych, nie pozostaje w tyle za konkurencją pod względem jakości usług. Bukmacher nie tylko zapewnia duży wybór zakładów sportowych, ciekawe promocje i bonusy dla graczy, ale także przygotował poręczną stronę internetową do obstawiania. Dodatkowo użytkownicy mogą zainstalować aplikację mobilną 22Bet, która dostępna jest na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Gracze są jednak zainteresowani dostępnością 22Bet do obstawiania z komputera. Zostanie ona omówiona w nowym artykule.

Pobierz 22Bet na PC

Zespół programistów w 22Bet przygotował całkiem poręczną platformę do obstawiania zakładów i gier. Jednak coraz więcej użytkowników decyduje się na korzystanie z telefonów komórkowych, o czym pisaliśmy we wspomnianym artykule (we wstępie). Gracze szukają również alternatywnych sposobów na dostęp do portalu, jeśli strona 22Bet jest zablokowana. W takim przypadku możliwe jest skorzystanie ze specjalnego programu na komputer. Z reguły takie aplikacje od konkurencji posiadają własny VPN, który pozwala ominąć wszystkie blokady i szybko obstawiać zakłady.

Wszystkie dostępne aplikacje bukmacherskie od 22Bet są dostępne w zakładce Mobile App. Jak już można wywnioskować z nazwy, są to aplikacje na smartfony. Niestety, nie ma jeszcze osobnej aplikacji 22bet na komputery PC. Jeśli jednak wpiszecie to zapytanie w wyszukiwarkę, to prawdopodobnie znajdziecie strony z plikami instalacyjnymi rzekomo oficjalnej aplikacji dla komputerów. Nie należy wierzyć tym informacjom. Bukmacher 22Bet nie udostępnia programu do obstawiania z komputerów. Czy będzie on dostępny w przyszłości? Tego również nie wiadomo. Patrząc jednak na szybki rozwój serwisu, nie można wykluczyć takiej możliwości.

Программа ПК 22Бет

Instalacja oprogramowania 22Bet na komputery

W poprzedniej części pisaliśmy, że bukmacher nie udostępnia obecnie oprogramowania do obstawiania 22Bet, które można zainstalować na swoim komputerze. Mówimy tu konkretnie o osobnym pliku, który można zainstalować za pomocą standardowych narzędzi Windows lub MacOS. Jednak przedsiębiorczy użytkownicy nauczyli się, jak wybrnąć z tej sytuacji i obstawiać zakłady z komputera bez odwiedzania strony.

Aby zainstalować oprogramowanie 22Bet na swoim komputerze, można skorzystać z emulatora Androida. Gracz instaluje na komputerze oprogramowanie do korzystania z aplikacji mobilnych, instaluje oprogramowanie bukmachera i cieszy się z obstawiania. Wadą tego rozwiązania jest dodatkowy kłopot ze znalezieniem dogodnego emulatora oraz szybkość działania aplikacji na PC. Główną zaletą aplikacji 22Bet do obstawiania na komputerze jest możliwość ominięcia blokady stron internetowych bez korzystania z usług VPN.

Alternatywnie, możesz zainstalować wersję aplikacji 22Bet na iOS. Musisz jednak znaleźć darmowy i szybki emulator dla oprogramowania iPhone. Jest to trudniejsze do zrobienia niż w przypadku Androida.

Мобильное приложение 22Бет

Obstawianie zakładów poprzez oprogramowanie 22Bet

Po zainstalowaniu oprogramowania 22Bet na PC, użytkownik może zacząć obstawiać zakłady. Cały proces nie będzie się różnił od korzystania z aplikacji mobilnej. Jedyna różnica polega na konieczności uruchomienia emulatora i „wdrożenia” aplikacji na komputerze. Wszystkie inne operacje będą identyczne.

Aby postawić zakład poprzez oprogramowanie 22Bet, gracz musi:

  1. Wybierz interesujące Cię wydarzenie w sekcji „Line” lub „Live”. Mogą to być również zawody eSportowe, które można znaleźć na stronie „Cybersporty”.
  2. Zapoznaj się z możliwościami wyboru, kliknij na kursy danego wydarzenia (dodaj zakład do kuponu).
  3. Na stronie z kuponem ustaw wielkość zakładu i wybierz typ (jeśli dodano kilka możliwości).
  4. Postaw zakład klikając w odpowiedni przycisk.

Gracz może następnie śledzić wynik zakładu poprzez swoje konto osobiste lub stronę „Sprawdź kupon”.

Istotne wiadomości