Intro

opcja sprzedaży zakładów w 1xBet: cechy i korzyści

История ставок 1хБет
Obstawianie zakładów sportowych zawsze wiąże się z ryzykiem. Nawet najbardziej doświadczeni użytkownicy popełniają błędy, a co dopiero początkujący. Dlatego możliwość odzyskania części pieniędzy w przypadku negatywnego wyniku wydarzenia sportowego jest bardzo przydatną opcją dla obstawiających. I jak można wywnioskować z tytułu, bukmacher 1xBet daje swoim użytkownikom możliwość „cashout”, czyli odkupienia lub sprzedaży zakładu. O tym jak to działa i kiedy gracze sprzedają zakłady w 1xBet opowiemy w dalszej części artykułu.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co to jest „sprzedaż zakładów” w 1xbet: pojęcie cashoutu

Jeśli chodzi o sprzedaż zakładów w 1xbet, należy rozumieć procedurę wymiany kuponu (zakładu, który nie został jeszcze zagrany), po wniesieniu zakładu, na określoną kwotę pieniędzy. Biuro bukmacherskie, poza niektórymi promocjami, nigdy nie zwraca graczowi wszystkich środków. Wysokość odszkodowania lub tzw. cashoutu zależy od meczu, przewidywań oraz czasu, jaki upłynął od postawienia zakładu. Jeśli nie bierzesz udziału w dodatkowych promocjach, środki są przelewane na Twoje konto główne i nie ma konieczności stawiania zakładów.

zakłady 1xbet są domyślnie włączone i są dostępne tylko dla wydarzeń przedmeczowych. Gracz nie musi go dodatkowo konfigurować i może z niego korzystać od razu za kupony postawione w historii zakładów. Należy pamiętać, że zarówno zakłady pojedyncze, jak i ekspresowe mogą zostać zwrócone.

Powody, dla których warto sprzedawać zakłady w 1xBet

Jak wspomniano we wstępie, sprzedaż zakładów jest przewagą konkurencyjną platformy 1xBet. Obstawiający mogą popełniać błędy w swoich przewidywaniach i możliwość odzyskania części pieniędzy jest o wiele lepsza niż utrata całej kwoty zakładu. Nie dziwi więc fakt, że opcja „Sprzedaż zakładów” w 1xbet jest aktywnie wykorzystywana zarówno przez początkujących, jak i profesjonalistów.

Продажа ставки 1хБет

Nie wszyscy użytkownicy rozumieją jednak, w jakich sytuacjach powinni zrezygnować z ryzyka i zwrócić zakład przed rozpoczęciem meczu. Zebraliśmy najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z opcji „Sprzedaj zakład” w 1xBet:

  • Błędna prognoza dotycząca meczu. Ponieważ można sprzedać tylko zakład przedmeczowy, zakłady takie można zawierać na długo przed wydarzeniem sportowym. Ponieważ na wynik ma wpływ wiele czynników (kontuzje, zmęczenie fizyczne i psychiczne itp.), faworyci mogą się zmienić przed rozpoczęciem meczu. Ponadto w niektórych przypadkach obstawiający ma możliwość zwrotu zakładu po rozegraniu meczu, gdy okaże się, że wynik nie jest prawidłowy. Możliwość uniknięcia straty jest więc kluczową zaletą opcji „Sprzedaż zakładów”.
  • Konieczność uzupełnienia swojego bankrolla. W naszej „Szkole zakładów” można znaleźć kilka materiałów na temat bankrolla w zakładach bukmacherskich. W sytuacji, gdy gracz nie zaplanował prawidłowo swojej strategii i wykorzystał wszystkie dostępne środki, zwrot pieniędzy za zakłady pomoże uzyskać „żywe” pieniądze na nowe zakłady.
  • Wypłacanie pieniędzy z platformy. Jeśli użytkownik obrócił cały depozyt wpłacony na konto 1xbet i chce wypłacić pieniądze, może skorzystać z opcji „Sprzedaż zakładu”. W tym przypadku, gracz otrzyma część pieniędzy z powrotem i doda je do kwoty wypłaty. Należy jednak pamiętać, że środki muszą być wcześniej postawione na inne wygrywające zakłady, w przeciwnym razie zostaną zablokowane do czasu obstawienia.

Oprócz standardowej opcji „Sell Bet” w 1xbet, istnieje również opcja „Sell Later”, czyli ubezpieczenie zakładów. Tą opcją zajmiemy się w osobnym artykule.

„1xbet – znalezienie i korzystanie z opcji

Po wniesieniu zakładu, wszystkie zdarzenia przenoszone są do sekcji „Historia zakładów”. Po zalogowaniu się do osobistego gabinetu, użytkownik może przeglądać kupony, przechodząc do wskazanej sekcji i klikając przycisk „Sprzedaj” przy konkretnym zdarzeniu. W nowym oknie, graczowi zostanie zaproponowana kwota zwrotu oraz możliwość potwierdzenia operacji poprzez kliknięcie na przycisk „Sprzedaj teraz”. Gdy gracz wyrazi zgodę na wypłatę, pieniądze zostaną przelane na konto główne w ciągu 20 sekund.

Продажа купона 1хБет

Opcję „Sell Bet” dla 1xbet znajdziesz w swoim osobistym gabinecie (sekcja historii zakładów). Wszystkie zakłady przedmeczowe mogą zostać zwrócone, jeśli nie zostały jeszcze rozegrane (mecz się nie rozpoczął). Chociaż biorąc udział w niektórych promocjach, gracz może zwrócić środki z zakładu przedmeczowego nawet po rozpoczęciu meczu. Dlatego zalecamy zapoznanie się z aktualnymi promocjami bukmachera w dziale PROMO, aby jak najlepiej wykorzystać opcję zwrotu środków z zakładu.

procedura sprzedaży kuponu 1xBet

Biuro bukmacherskie 1xbet stosuje kilka określeń dla opcji zwrotu zakładów: „Sprzedaż zakładów” lub „Sprzedaż kuponów”. Są one synonimami i mogą być stosowane w materiałach promocyjnych bukmachera lub użytkowników biura bukmacherskiego.

W poprzednich rozdziałach podaliśmy krótką definicję „kuponów bukmacherskich”. Należy ją rozumieć jako liczbę wyników w zakładzie przedmeczowym lub na żywo, które są zawarte w jednym zakładzie. Opcja sprzedaży kuponu 1xBet dostępna jest tylko dla zakładów przedmeczowych, które mogą być zakładami pojedynczymi lub parami.

Każdy kupon posiada swój numer oraz charakterystykę zdarzeń (nazwa meczu, kursy, rodzaj zakładu). Użytkownik może przeglądać kupony w sekcji „Historia zakładów”, która jest dostępna w osobistej szafce. Kupon może być również przeglądany poprzez stronę „Sprawdź kupon” w dolnym menu serwisu.

Aby sprzedać kupon, gracz musi wybrać zakład i kliknąć przycisk sprzedaj. Następnie gracz musi potwierdzić operację, klikając na przycisk „Sprzedaj teraz”. Dopiero wtedy nastąpi sprzedaż kuponu 1xbet.

Istotne wiadomości