Intro

Limity bukmacherskie: ile mogę wypłacić z 1xBet?

Лимит 1хБет
Część recenzji firmy bukmacherskiej 1xbet zawiera informacje o problemie z wypłatą środków. Wynika on często z nieuwagi graczy, którzy nie znają zasad panujących na portalu hazardowym. Dochodzi więc do sytuacji, w których użytkownik nie obstawił swoich środków lub wybrał inny serwis do wypłaty pieniędzy. W takim przypadku wypłata nie może zostać wygenerowana lub zostanie zwrócona na etapie weryfikacji. Zdarzają się jednak momenty związane z limitami w 1xBet? Więcej o tym problemie w artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jakie są limity w 1xBet?

Każdy bukmacher online ma ograniczenia związane z korzystaniem z portalu. 1xBet nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Oczywiście w oficjalnych źródłach nie można znaleźć informacji na temat limitów graczy w 1xBet. Jednak doświadczenia użytkowników biura mówią co innego. Пополнение счета в 1хБет Tak więc limity w 1xBet to wszelkiego rodzaju ograniczenia, które dotyczą przede wszystkim transakcji finansowych w serwisie. Zgodnie z informacjami od stałych bywalców biura istnieją następujące limity:

  • Ile można wpłacić i wypłacić. W artykule o czasie przelewu pieniędzy z 1xbet wspomnieliśmy o minimalnych kwotach wymaganych do zrealizowania transakcji. Te informacje również znajdują się w osobistej szafce gracza i dotyczą zarówno wpłat, jak i wypłat. Jednak dla skutecznych graczy mogą istnieć sztuczne ograniczenia dotyczące maksymalnej kwoty depozytu lub kwoty do wypłaty.
  • O wysokości zakładów i wygranych. Dla większości użytkowników biuro bukmacherskie nie stwarza barier w wygrywaniu. Przyczyna leży w statystyce wygranych zakładów na przeciętnego gracza. Jest to zawsze na korzyść bukmachera 1xBet, który czerpie zyski z porażek obstawiających. Jednak w przypadku, gdy użytkownik zacznie wygrywać, biuro „zaostrzy” limity. Duże zakłady będą anulowane, a wygrane wypłacane częściowo.
  • Wartość kursów. Biuro bukmacherskie oferuje dość dobre kursy na zakłady bukmacherskie. Nie dotyczy to jednak doświadczonych graczy, którzy często wygrywają. W ich przypadku wartości liczbowe mogą być niższe o 5-25%.

Jak można zrozumieć, limity w 1xbet dotyczą użytkowników, którzy więcej zarabiają niż tracą na zakładach bukmacherskich. Jednocześnie wszystkie limity są ustawiane automatycznie i początkowo możesz ich nie zauważyć. Jeśli jednak napotkasz problemy z wpłatami, wypłatami, obstawianiem zakładów itp. powinieneś skontaktować się z obsługą. Będą oni w stanie powiedzieć Ci, czy na Twoim koncie są jakieś limity.

Jaką kwotę mogę wypłacić z 1xBet?

Maksymalna kwota, jaką można wypłacić z 1xBet, zależy od kilku czynników. Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na instrument płatniczy. W przypadku e-portfela maksymalna kwota wypłaty wynosi 15 tys. rubli*, a w przypadku kart płatniczych – do 75 tys. rubli*. Po drugie, wszystko zależy od limitów ustalonych przez bukmachera. W tym przypadku wielkość wypłaty może być zmniejszona kilkukrotnie. Jeśli bukmacher podjął takie działania, trzeba dokonać kilku wypłat. Wiąże się to z ryzykiem zapłacenia wyższej opłaty za przelew. Skąd mam wiedzieć, że są problemy z wypłatą? Podczas zlecania przelewu pojawia się następujący komunikat: „Maksymalna kwota płatności dla kontrahenta 1xBet została przekroczona”. Jeśli gracz, dokonując przelewu, zmieścił się w oficjalnym limicie dla wybranej metody płatności, najprawdopodobniej istnieje inny limit. O limicie można dowiedzieć się od bukmachera z supportu. * Lub równowartość w innej walucie Вывод средств в 1хБет

Jaki jest limit wypłat w 1xBet?

Jeśli użytkownik ma problemy z wypłatą środków, nie zawsze jest to spowodowane limitami w 1xBet. W przypadku, gdy wszystkie wskazówki bukmachera zostały wypróbowane, a problem nadal występuje, można napisać do supportu gracza. Nie ma innego sposobu, aby dowiedzieć się, czy firma bukmacherska nie stosuje żadnych ograniczeń. Wielu graczy zastanawia się „Jaki jest limit wypłat na 1xBet?” Odpowiedź na to pytanie zależy od obecności dodatkowych ograniczeń ze strony bukmachera. W obecności takich, maksymalna kwota wypłaty dla każdej z metod płatności może być zmniejszona o kilka razy. Z recenzji prawdziwych graczy pozostawionych na forach tematycznych można na przykład przeczytać o ograniczeniu wypłat kartą do 10 000 rubli lub równowartości w innej walucie. Na tym samym źródle jeden z graczy pisze o limicie depozytu w wysokości 300 rubli lub równowartości tej kwoty. Dlatego wszystkie informacje na temat własnych limitów na profilu gry można wyjaśnić tylko z zespołem wsparcia. Są oni dostępni 24/7.

Istotne wiadomości