Intro

Jak zmienić lub usunąć powiązanie z moim numerem telefonu w 1xBet?

[Podczas rejestracji na stronie 1xBet, użytkownicy mają do dyspozycji 4 sposoby na założenie konta, w tym za pomocą numeru telefonu komórkowego. A jeśli gracz zdecyduje się na rejestrację bez podawania numeru, bukmacher i tak zaleci jego wpisanie, aby zwiększyć bezpieczeństwo konta. Choć nie jest to obowiązkowe. Jeśli jednak użytkownik potwierdził swój numer telefonu, mogą pojawić się dodatkowe komplikacje w przypadku jego utraty lub zmiany. Dlatego w tym artykule zajmiemy się dodawaniem i zmianą numeru telefonu w 1xBet. [/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak dodać numer telefonu do 1xBet?

Bukmacher daje użytkownikom możliwość dodatkowego zabezpieczenia swojego konta poprzez dodanie numeru telefonu do 1xBet. Po potwierdzeniu go SMS-em, gracz będzie mógł szybko odzyskać dostęp do konta. Tym samym pojawi się dodatkowy sposób, jak przywrócić konto w 1xBet. W celu powiązania numeru w 1xBet, gracz musi zalogować się do osobistego gabinetu. W zakładce „Bezpieczeństwo” znajduje się karta „Bind number”. Po jej kliknięciu otworzy się pole, w którym obstawiający może wpisać swój numer i potwierdzić go SMS-em. Na stronie znajduje się również karta „2-factor authorisation”. System zabezpieczeń bukmachera opiera się na wykorzystaniu aplikacji Google Authenticator. Po potwierdzeniu dostępu do profilu kodem QR, gracz może logować się do serwisu za pomocą haseł jednorazowych. Będą one generowane w aplikacji i sprawdzane przez bukmachera przy dostępie do portalu.

Jak zmienić swój numer telefonu w 1xBet?

Gracze mogą znaleźć się w sytuacji, gdy zgubili telefon i nie ma możliwości przywrócenia karty SIM lub numer został zmieniony. W takim przypadku, gracz musi zmienić numer telefonu w 1xBet. W przeciwnym razie może mieć problemy z przelaniem pieniędzy (kod potwierdzający może przyjść SMS-em) lub może nie być w stanie przywrócić swojego konta, jeśli straci nazwę użytkownika i hasło. Как добавить номер на 1xBet Istnieją 2 sposoby zmiany numeru telefonu w 1xBet:

  • Poprzez swój osobisty gabinet. W tym celu użytkownik powinien zalogować się i przejść do sekcji „Bezpieczeństwo”. Następnie należy kliknąć na kartę „Assign Number” w celu podania innych informacji. Po wpisaniu nowego numeru, na stary numer zostanie wysłany SMS z kodem (w celu potwierdzenia operacji). Jeśli gracz nie ma dostępu do tego numeru, należy skorzystać z następującej metody.
  • Poprzez serwis pomocy technicznej. Obstawiający może zwrócić się o pomoc do serwisu wsparcia 1xBet. Można to zrobić za pośrednictwem adresu e-mail dostępnego na stronie „Kontakty”. Gracz może również zadzwonić pod numer telefonu podany w kontaktach. Po poinformowaniu o zaistniałej sytuacji, przedstawiciele firmy poproszą o potwierdzenie, że numer jest zarejestrowany na użytkownika oraz o zdjęcie paszportowe. Konieczne jest również określenie daty rejestracji na stronie, numeru konta do gier, metod wpłaty i wypłaty pieniędzy. Jeśli identyfikacja przebiegnie pomyślnie, informacje zostaną zmienione na prośbę gracza w ciągu 2 dni.

W przypadku, gdy identyfikacja nie powiedzie się, graczowi nie pozostaje nic innego, jak utworzyć nowe konto. Należy jednak przed tym napisać do supportu, aby poinformować, że inne konto zostało zablokowane. W przeciwnym razie profil gracza, po ponownej rejestracji, zostanie w przyszłości usunięty.

Jak odłączyć swój numer z 1xBet?

Jeżeli gracz zdecydował, że nie chce już otrzymywać SMS-ów od bukmachera, można spróbować go usunąć. Nie pomoże tu samodzielna manipulacja, w osobistym gabinecie, aby odłączyć numer z 1xBet. Obstawiający powinien napisać do supportu gracza poprzez jeden z dostępnych kanałów. Według informacji z forów, nie zawsze kontakt z supportem pomaga w rozwiązaniu sytuacji. Przedstawiciele biura niechętnie przyjmują takie prośby, skarżąc się na politykę bezpieczeństwa. Wytrwałym użytkownikom udało się jednak rozwiązać kwestię odblokowania numeru z 1xBet na swoją korzyść. Alternatywną opcją na usunięcie numeru ze strony bukmachera może być zamrożenie konta. Po upływie określonego czasu profil może zostać usunięty wraz z danymi osobowymi gracza, który się na nim znajduje Как поменять номер телефона

Więcej pytań o numer telefonu do 1xBet:

Jak mogę potwierdzić mój numer 1xBet?

Jeśli gracz zdecydował się dodać swój numer telefonu do swojego konta, można to zrobić za pośrednictwem swojego osobistego gabinetu. W zakładce „Bezpieczeństwo” należy przejść do karty „Zweryfikuj numer” w 1xbet, gdzie należy podać swój numer telefonu. Weryfikacja numeru odbywa się poprzez SMS, który zawiera jednorazowy kod.

📲 Jak zmienić swój numer telefonu w 1xBet?

Aby zmienić numer telefonu w serwisie 1xbet, użytkownik musi przejść do osobistego gabinetu i samodzielnie dokonać zmian lub skontaktować się z obsługą klienta. W pierwszym przypadku należy wejść w zakładkę „Bezpieczeństwo” i zmienić informacje w karcie „Dodaj numer”. W drugim – napisać przez czat lub e-mail wsparcia. Ta opcja będzie wymagać dowodu tożsamości i własności nowego numeru (pokaż umowę).

🔐 Jak zalogować się do 1xbet przez numer telefonu?

Bukmacher daje użytkownikom możliwość zalogowania się do 1xbet przez numer telefonu. Taka opcja pojawia się, jeśli gracz dokonał rejestracji za pomocą telefonu. Dodatkowo, użytkownik może potwierdzić swój numer w osobistej szafce. Po weryfikacji staje się on kolejnym loginem, na równi z mailem i numerem ID.

Istotne wiadomości