Intro

Jak wypłacić pieniądze z 1xBet: dostępne metody

Вывести средства 1хБет
Gracze, po otrzymaniu pierwszej wygranej lub po wydaniu części swojego bankrolla, mogą wypłacić środki na swoje konto osobiste. Bukmacher udostępnia w tym celu użytkownikom szereg usług płatniczych. Gracze wciąż jednak mają wiele pytań związanych z wypłatą pieniędzy z 1xbet. Odpowiemy na nie w tym artykule.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak wypłacić środki z 1xbet: dostępne opcje

Na stronie bukmachera znajduje się sekcja „Płatności”, w której zebrane są informacje o tym, jak wpłacać i wypłacać pieniądze z 1xbet. Strona jest zorganizowana w taki sposób, że użytkownicy mają możliwość przeglądania informacji dotyczących indywidualnie wybranych krajów oraz w zakresie wpłat i wypłat.

Należy zaznaczyć, że liczba usług płatniczych zależy od kraju zamieszkania gracza. Średnio, gracze mają do dyspozycji ponad 30 opcji wpłat i wypłat środków:

  • Przelewy za pomocą kart płatniczych.
  • Przelew pieniędzy na konto bankowe (w niektórych krajach).
  • Portfele elektroniczne.
  • Systemy płatności.
  • Kryptowaluty.

Aby wypłacić pieniądze z 1xbet, gracz musi wybrać interesującą go usługę, wprowadzić dane instrumentu płatniczego i potwierdzić operację. Następnie wpłata jest przesyłana do weryfikacji, która zgodnie z regulaminem może trwać od kilku godzin do jednego dnia. Jeśli nie będzie żadnych pytań, pieniądze zostaną przelane na wskazane konto osobiste.

Личный кабинет 1xБет - Вывести средства

Jak mogę wypłacić pieniądze z 1xBet na moją kartę?

Aby przelać pieniądze na kartę bankową, gracz powinien wejść w zakładkę „Wypłata z konta” (gabinet osobisty) i wybrać kartę interesującego go systemu płatniczego. Uniwersalnym rozwiązaniem jest Visa i MasterCard. Jednak w niektórych krajach dostępne są przelewy na karty Maestro lub Mir. Ta ostatnia opcja będzie istotna dla obstawiających z Rosji, którzy używają karty Mir do wpłacania i wypłacania pieniędzy z 1xbet.

Po kliknięciu na hologram systemu płatności, należy określić kwoty do przelania i podać numer karty. Po wysłaniu wniosku, sprawdzeniu pochodzenia środków i wykorzystaniu ich na platformie, gracz otrzyma określoną kwotę na swoje konto osobiste.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie banki wydające karty współpracują z systemami płatniczymi. Dlatego użytkownicy nie będą mieli żadnych problemów z wypłatą środków dostępnych w 1xbet do Sberbanku (Rosja), Privatbanku (Ukraina) itd.

1xbet: jak wypłacać pieniądze do e-portfeli?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, bukmacher 1xbet daje możliwość dokonywania przelewów na e-portfele takie jak Skrill czy Jeton Wallet. Jest to dość popularne narzędzie, poprzez prywatność i szybkość przelewów.

Jednak rok 2021 przyniósł rozczarowanie dla obstawiających, którzy korzystali z portfeli Qiwi (Qiwi) oraz Yandex.Money (YMoneu). Rosyjski Bank Centralny zakończył audyt firm finansowych i znalazł wiele nieprawidłowości w międzynarodowych transakcjach przekazów pieniężnych. Ponieważ działalność instytucji hazardowych nie jest dostępna w Rosji, współpraca z 1xbet jest obarczona konsekwencjami dla rosyjskich firm. Duże kary nałożone na firmy zarządzające Qiwi i Yandex.Money doprowadziły do zniknięcia tych e-portfeli ze strony bukmachera. Tak więc popularne pytania „Jak wypłacić pieniądze z 1xBet do Yandex.Money?” lub „Jak przelać środki z 1xBet do Qiwi” mają tę samą odpowiedź: „Jeszcze nie”. Support biura bukmachera odpowiada, że jest to problem techniczny. Wszystko to jednak z powodu kar Centralnego Banku Rosji i zaostrzonego monitoringu finansowego w tym kraju.

1хБет сколько выводится платеж

Jak mogę wypłacić pieniądze z 1xBet z telefonu?

Liczba użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej 1xbet stale rośnie. Dlatego nie dziwi fakt, że gracze mają pytania dotyczące wykorzystania telefonu do transakcji na koncie. Jednak dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi aplikacji mobilnej 1xBet, nie będzie to trudne. Dodatkowo, oprogramowanie jest szybkie, więc gracz nie spędzi dużo więcej czasu niż podczas korzystania z wersji internetowej portalu hazardowego.

Jeśli gracz jest autoryzowany, należy przejść do zakładki „Płatności” – „Wypłata z konta” i wybrać interesujący nas instrument płatniczy. Następnie należy podać kwotę do przelania oraz dane karty/konta. Po sprawdzeniu środki zostaną zaksięgowane na wybranym narzędziu płatniczym zgodnie z regulaminem.

Jak mogę wypłacić pieniądze z 1xBet na inne konta?

Biuro bukmacherskie 1xBet działa na rynku zakładów bukmacherskich online od 2012 roku. Przez ten czas firma zdążyła zdobyć cenne doświadczenie, aby skutecznie walczyć z oszustami i chronić swoich użytkowników przed utratą pieniędzy. Dlatego w swojej pracy bukmacher stosuje przejrzysty algorytm działań, w tym wycofywania pieniędzy z 1xBet.

Zgodnie z zasadami firmy, gracze mogą dokonywać wypłaty środków tylko za pośrednictwem instrumentu płatniczego, z którego dokonano wpłaty. Przykładowo, jeśli do dokonania depozytu użyto karty bankowej, to wygrana również może być wypłacona tylko na tę kartę. Obstawiający nie ma możliwości dodania innej karty lub wskazania innej metody płatności. Na stronie internetowej nie ma takiej funkcjonalności.
Вывод средств 1хБет на карту A co z użytkownikami, którzy do wpłaty używają różnych instrumentów płatniczych? W takim przypadku bukmacher 1xBet umożliwia wypłatę pieniędzy na każdy z serwisów płatniczych w równowartości depozytu. W takim przypadku gracz może przelać wszystkie swoje wygrane na ostatnią z użytych metod płatności.

Tym samym użytkownik nie może zmienić szczegółów dotyczących wypłaty pieniędzy z 1xbet. Aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienie ograniczeń, należy skontaktować się z przedstawicielami supportu bukmachera, którzy udzielą odpowiedzi na podstawie oficjalnego regulaminu firmy.

Najczęstsze pytania dotyczące wypłat z 1xBet

💳 Jakie metody wypłaty obsługuje 1xBet?

użytkownicy 1xBet mogą wypłacać środki na karty bankowe, konta bankowe (nie są dostępne we wszystkich krajach), e-portfele, systemy płatności oraz za pośrednictwem kryptowalut. Całkowita liczba instrumentów płatniczych różni się w zależności od kraju, ale często wynosi ponad 30 usług.

📜 Czego potrzebuję, aby wypłacić pieniądze z 1xBet?

Użytkownik powinien postawić zdeponowane środki na sporty, cyber sporty (minimalny kurs od 1.1) lub w grach. Ponadto, należy zweryfikować profil poprzez okazanie paszportu. Następnie użytkownik może wypłacić środki na swoje konto osobiste.

❎ Co mam zrobić, jeśli nie mogę wypłacić pieniędzy z 1xBet?

W przypadku błędów technicznych serwisu, należy odczekać jakiś czas i powtórzyć operację. Jeśli to nie pomogło, skontaktuj się z supportem i poznaj przyczynę. Więcej szczegółów na temat sytuacji z ograniczeniami wypłat z 1xBet omawiamy w osobnym artykule na naszej stronie.

Istotne wiadomości