Intro

Jak wypełnić formularz rejestracyjny 1xBet?

Регистрационная анкета 1xBet
W jednym z artykułów na naszej stronie opowiadaliśmy o rejestracji w 1xBet dla początkujących. Ponieważ bukmacher udostępnia różne sposoby na założenie konta (przez e-mail, telefon, portale społecznościowe lub szybką rejestrację), gracze mają pytania, jak wypełnić wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym 1xBet. Spróbujmy na nie odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak wypełnić ankietę 1xbet?

Po wybraniu przez gracza najlepszej opcji rejestracji w 1xBet, można mówić o wypełnieniu formularza. Rzecz w tym, że formularze są różne i zależą od wybranej metody rejestracji. Z wyjątkiem zakładania konta poprzez e-mail, bukmacher wymaga od gracza podania waluty konta oraz kraju zamieszkania.

„Jak wypełnić formularz w 1xBet?” – to popularne pytanie wśród początkujących graczy. Odpowiedź jest bardzo prosta. Na etapie rejestracji gracz powinien wypełnić wszystkie sugerowane pola, a następnie, po uzyskaniu dostępu do serwisu, przejść do wpisania danych do kwestionariusza. Znajduje się ona w zakładce Personal Area – Personal Data. Następnie gracz może edytować pola z pustymi lub błędnymi informacjami o sobie.

Należy pamiętać, że dane muszą być poprawne. Zostaną one sprawdzone przez specjalistów 1xBet podczas weryfikacji profilu.

Jak wypełnić wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym 1xBet?

Gracz może edytować poszczególne pola lub wszystkie otwarte pola w swoim profilu. W pierwszym przypadku należy użyć ikony ołówka, w drugim – kliknąć na przycisk Edit all. Po tej operacji otworzą się pola, w które można wpisać poprawne lub brakujące dane.

Анкета игрока 1хБет

Jeśli nad danym polem znajduje się ikona kłódki, gracz nie ma możliwości jego edycji. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić informacje kilka razy przed ich wprowadzeniem, ponieważ kolejne edycje mogą zająć dużo czasu. Jeśli chcesz zmienić któreś z zablokowanych pól, musisz skontaktować się z supportem poprzez jeden z dostępnych kanałów.

Jak wypełnić swoje dane osobowe w 1xBet?

Podanie informacji o sobie jest obowiązkową procedurą, aby móc korzystać z usług firmy. Jak wspomniano wcześniej, gracz musi wypełnić swoje dane osobowe w 1xBet. Można to zrobić poprzez stronę internetową biura (w wersji pełnej i mobilnej) oraz poprzez aplikację mobilną. Aby tego dokonać, gracz powinien wykonać następujące kroki:

 1. Dokonaj autoryzacji na stronie internetowej (zaloguj się do strefy gry).
 2. Przejdź do sekcji „Dane osobowe”. Zazwyczaj otwiera się ona zaraz po kliknięciu na przycisk „My Account”.
 3. Zaznacz wszystkie pola, w których chcesz wprowadzić informacje, klikając na „Edytuj wszystko”. Możesz również zmienić dane w pojedynczym polu, klikając na ikonę „Ołówka”. O tych operacjach pisaliśmy bardziej szczegółowo w sekcji powyżej.
 4. Wypełnij swoje dane osobowe w 1xBet. Po raz kolejny pamiętaj, że dane te muszą być poprawne.

W kolejnej sekcji znajdują się informacje o polach, których wypełnienie jest wymagane. Należy zaznaczyć, że podane dane zostaną sprawdzone po złożeniu wniosku o wycofanie środków ze strony internetowej. Dlatego po wypełnieniu danych osobowych w 1xBet, warto je sprawdzić i dokonać niezbędnych poprawek (w przypadku błędów).

Niektórych pól nie można zmienić poprzez osobisty gabinet gracza. Jeśli musisz je poprawić, zalecamy skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania pomocy. Są oni dostępni 24/7.

Jakie pola zawiera arkusz gracza 1xBet?

Profil gracza 1xBet składa się z dwóch sekcji: dane konta i dane kontaktowe. W pierwszej z nich obstawiający ma jedynie możliwość zmiany hasła. Przechodząc do sekcji z danymi kontaktowymi, użytkownik musi wypełnić takie pola:

 • Nazwisko.
 • Imię.
 • Data urodzenia.
 • Rodzaj dokumentu i szczegóły dotyczące dokumentu.
 • Region (województwo, powiat)
 • Region, województwo, miasto.
 • Adres zameldowania.

Редактирование личных данных 1хБет

Pola opcjonalne do wypełnienia:

 • Telefon.
 • E-mail.
 • Imię i nazwisko ojca.
 • Miejsce urodzenia.

Jeśli gracz zauważy błąd we wprowadzonych danych i nie jest w stanie sam go poprawić, powinien skontaktować się z zespołem wsparcia. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy z wypłatą wygranych. Dlatego pragniemy ponownie podkreślić konieczność dokładnego sprawdzenia wszystkich danych przed rejestracją lub wypełnieniem karty osobistej na stronie 1xBet.

Istotne wiadomości