Intro

Jak usunąć 1xBet: reklamy z komputera i przeglądarki?

1хБет регистрация вирус
Firma bukmacherska 1xBet cieszy się zaufaniem setek tysięcy graczy na całym świecie. Taki wynik firma mogła osiągnąć dzięki przyzwoitym metodom promocji marki. Jednak niektórzy użytkownicy (nie zawsze użytkownicy bukmacherów) mogą spotkać się z pojawieniem się reklam 1xBet na swoim komputerze, przede wszystkim w przeglądarce. W związku z tym takie reklamy bukmachera 1xBet irytują i wywołują negatywne emocje u użytkowników komputerów. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób pojawiają się wyskakujące okienka i jak usunąć reklamy z przeglądarki i komputera.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

W jaki sposób reklamy 1xBet pojawiają się na Twoim komputerze?

W Internecie można znaleźć wiele pytań dotyczących tego, jak usunąć reklamy 1xBet z komputera. Jak już wspomniano we wstępie, bukmacher nie stosuje agresywnych metod marketingowych. Dlatego też nie jest to jego dzieło. Kto więc promuje markę poprzez dystrybucję irytujących reklam i złośliwych skryptów? Jeśli przyjrzymy się treści wyskakujących banerów, możemy zobaczyć ofertę kliknięcia w link i zarejestrowania się w celu otrzymania bonusu. Mogą to być również ogólne zalety bukmachera 1xBet. Jednak w obu przypadkach po kliknięciu na link w adresie URL będzie znajdował się specjalny kod. Wskazuje on, że właściciel skryptu reklamowego jest zaangażowany w program partnerski 1xBet. W ten sposób złośliwy kod jest rozprzestrzeniany przez nieuczciwych użytkowników. Dlatego pozwól nam powiedzieć, jak usunąć reklamy 1xBet ze swojego komputera.

Jak zablokować reklamy 1xBet?

Aby pozbyć się reklam 1xBet, konieczne jest zrozumienie, w jakich warunkach się one pojawiają. Z reguły użytkownicy widzą główną stronę w przeglądarce, która pojawia się po jej uruchomieniu z informacjami o bukmacherze. Otwiera się ona automatycznie i przekierowuje na stronę firmy bukmacherskiej z propozycją utworzenia konta 1xBet. Drugim sposobem, w jaki objawia się wirus 1xBet jest pojawianie się wyskakujących okienek podczas pracy na komputerze. Pojawienie się banerów jest zaplanowane i również prowadzą one do strony biura. Trzecia opcja: po zalogowaniu się na oficjalnej stronie internetowej otworzy się lustro 1xBet. Zasób ten może zostać wykorzystany do uzyskania nazwy użytkownika i hasła w celu kradzieży danych osobowych obstawiającego. Po zidentyfikowaniu funkcji wirusa 1xBet, możliwe jest podjęcie działań w celu wyłączenia reklamy. Opiszmy je dla konkretnych przypadków.

Jak usunąć 1xBet z przeglądarki?

Aby oczyścić przeglądarkę z reklam, należy najpierw sprawdzić ustawienia: która strona jest wskazywana jako strona główna podczas pobierania. Być może została ona zastąpiona przez „właściwą” dla atakujących stronę. Warto też sprawdzić zainstalowane aplikacje. Jeśli są podejrzane, należy je wyłączyć i sprawdzić, jak działa przeglądarka. W przypadku wykrycia złośliwej aplikacji należy ją usunąć. Jeśli nie masz czasu na ręczne sprawdzanie przeglądarki lub złośliwy skrypt ingerował w niektóre pliki przeglądarki, możesz zainstalować Adguard, który przeskanuje i usunie złośliwe skrypty. W przypadku, gdy ta metoda również nie pomoże, powinieneś użyć Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner, Anti-Malware Home lub innych programów do skanowania komputera. Możesz również odinstalować i ponownie zainstalować przeglądarkę, zapisując najpierw swój profil (fizycznie lub w chmurze)

Jak mogę odinstalować 1xBet z mojego komputera?

Aby usunąć 1xBet ze swojego komputera, należy wykonać kilka kroków:

  • Zobacz aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu za pomocą harmonogramu zadań. Harmonogram ten można znaleźć poprzez wyszukiwanie lub użycie Win+R i wpisanie polecenia msc. Jeśli na liście uruchamianych automatycznie aplikacji znajdują się podejrzane programy, zatrzymaj je lub usuń.
  • Sprawdź swój komputer za pomocą istniejącego programu antywirusowego. Może być w stanie wykryć złośliwe skrypty.
  • Przeskanuj swój komputer za pomocą specjalnego oprogramowania, takiego jak Kaspersky, DrWeb Cureit, ADW Cleaner lub Anti-Malware Home. Zalecamy włączenie najwyższego poziomu skanowania.
  • Zainstaluj Malwarebytes i przeskanuj swój komputer. Całe złośliwe oprogramowanie powinno zostać usunięte.

Po zablokowaniu reklam 1xBet, zalecamy raz w miesiącu sprawdzać komputer pod kątem złośliwych skryptów za pomocą Malwarebytes lub alternatywnych aplikacji. Zalecamy również zachowanie większej ostrożności podczas instalowania programów lub przeglądania pobranych archiwów. Należy również zainstalować bezpieczniejszy program antywirusowy, aby bezpiecznie korzystać z Internetu.

Istotne wiadomości