Intro

Jak prawidłowo obstawiać zakłady w 1xBet?

Правильные ставки 1хБет
W poprzednim artykule przygotowaliśmy odpowiedzi na popularne pytania użytkowników związane z obstawianiem w serwisie 1xBet. Gracze mogą dowiedzieć się, jakie kroki należy wykonać na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej lub w oprogramowaniu na PC. Pod koniec wspomnianego materiału poruszona została kwestia tego, że oprócz zrozumienia schematu obstawiania, warto dowiedzieć się, jak poprawnie obstawiać na 1xbet. Na co warto zwracać uwagę? Jak uzyskać większe wygrane? Poruszmy ten temat w artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak mogę nauczyć się poprawnie obstawiać w 1xBet?

Jeśli jesteś początkujący w zakładach sportowych, oprócz dzisiejszego materiału, zalecamy zapoznanie się z artykułami w naszej Szkole Bukmacherskiej. Składa się ona z 3 poziomów z różnymi artykułami instruktażowymi. Zawierają one informacje na temat kluczowych pojęć w zakładach oraz wskazówki dotyczące skutecznego obstawiania. Możesz również uzyskać podstawowe informacje na temat psychologii zakładów i innych ważnych czynników, które wpływają na sukces w zakładach. Po założeniu konta na stronie zakładów 1xBet, zalecamy zapoznanie się z portalem bukmachera. Wspomniane we wstępnej części artykułu informacje zawierają instrukcje, jakie kroki warto podjąć, aby postawić zakład. Choć droga nie jest skomplikowana, należy dobrze zapoznać się z wszystkimi funkcjami oferowanymi przez biuro bukmachera. Należy również dokładnie przejść przez wszystkie ekrany, aby w pośpiechu, na przykład, nie kliknąć w jakiś niezamierzony przycisk. Takie błędy mogą doprowadzić do przegrania zakładu. Ponadto, aby poprawnie obstawiać na 1xbet, należy znać regulamin biura bukmacherskiego. Wszystkie informacje zawarte są w dziale „Zasady”. Są tam opisy funkcji, cechy różnych typów zakładów itp. Warto też dowiedzieć się, w jakich przypadkach bukmacher stosuje kary dla graczy i unikać ich łamania. W przeciwnym razie wszelkie ograniczenia, np. dotyczące maksymalnego limitu zakładu, mogą być dla obstawiającego niemiłą niespodzianką Правила на 1xBet

Jak poprawnie obstawiać w 1xbet?

Każdy gracz chce zarobić na zakładach więcej niż wydaje. Dlatego wielu użytkowników pod pojęciem „dobrze” rozumie wygraną. Zatem mówiąc o „prawidłowym” obstawianiu, mamy na myśli zakłady, które zostały obstawione mądrze. Aby poprawnie obstawiać w 1xbet, uzyskując wygrane, warto zwrócić uwagę na poniższe wskazówki:

 1. Zdecyduj się na strategię obstawiania. Dla początkujących graczy najlepszą strategią jest obstawianie zakładów pojedynczych, a dopiero potem zakładów wzajemnych.
 2. Dowiedz się, jak rozdysponować swój bankroll. Nie marnuj całego depozytu na jeden zakład. Konieczne jest prawidłowe rozdysponowanie pieniędzy na kilkanaście zakładów, tak aby w przypadku przegranej mieć środki na odrobienie strat.
 3. Nie łam zasad biura bukmacherskiego 1xBet. Firma nauczyła się rozpoznawać wszelkiego rodzaju oszustwa. Chęć przechytrzenia bukmachera w nieuczciwy sposób może doprowadzić do ograniczenia profilu lub jego zablokowania.
 4. Aktywnie korzystaj z programów bonusowych. Bukmacher 1xbet zapewnia graczom różne bonusy i promocje. Korzystaj z nich, aby zdobyć dodatkowe nagrody i wygrane.
 5. Nie polegaj na „stuprocentowych wynikach”. W każdym meczu mogą pojawić się niuanse, które wpływają na wynik. Dlatego zawsze powinieneś pomyśleć o planie „B”.
 6. Przeanalizuj wydarzenia przed postawieniem zakładu. Warto dowiedzieć się wszystkich niuansów na temat uczestników meczu. Kontuzje, warunki pogodowe, skuteczność w poprzednich meczach mogą wiele powiedzieć o nadchodzącym spotkaniu.
 7. Nie należy gonić za wysokimi kursami. Szybki zysk to droga do utraty bankrolla. Warto wybierać wydarzenia na stronie 1xBet z minimalnym ryzykiem dla gracza.
 8. Rób przerwy. Nie powinieneś grać przez całą dobę. Brak odpoczynku może doprowadzić do utraty koncentracji i przegranej. Obstawianie zakładów sportowych powinno być dozowane.

Виды бонусов от 1хБет

Jakie są kluczowe strategie poprawnego obstawiania w 1xbet?

W Internecie można znaleźć wiele historii sukcesu bukmacherów i różnych strategii, które często są wariacjami na temat tych głównych. Dlatego nie będziemy opisywać wszystkich różnych możliwości prawidłowego obstawiania zakładów w 1xbet. Zwrócimy uwagę tylko na takie strategie:

 1. Ustalona kwota z banku. Gracz powinien wybrać stały procent lub kwotę z dostępnego banku dla wszystkich swoich zakładów. Często zaleca się pobieranie 1-5%, w zależności od wysokości depozytu. W przypadku przegrania jednego zakładu, drugi może pokryć stratę lub częściowo ją wyrównać.
 2. Kryterium Kelly‚ego. Wykorzystanie prawdopodobieństwa zdarzenia do obliczania sumy zakładów. Na przykład, przy banku 100$ lub jego równowartości, kursie 3 i prawdopodobieństwie wyniku 0,4, gracz powinien postawić 10$ lub taką samą kwotę w innej walucie. Wielkość zakładu jest obliczana według wzoru C = (3*0.4-1)/(3-1) = 0.1. Wynik (0.1) jest procentem bankrolla, który może być postawiony jako zakład.
 3. Użycie „catch-up„. Jeśli poprzedni zakład gracza był nieudany, można użyć następującej formuły, aby uzyskać kwotę zakładu, która pokryje stratę. Wzór jest następujący: S = V + LB/K – 1, gdzie: V to kwota zysku do osiągnięcia z „nadrobienia”, LB to kwota przegranego zakładu, K to współczynnik zakładu.

Korzystając z tych strategii, użytkownik powinien pamiętać, że nie gwarantują one 100% sukcesu. Zawsze należy polegać na swoim osobistym doświadczeniu i znaleźć rozwiązanie, które w danym przypadku pozwoli na czerpanie zysków z zakładów. W tym właśnie tkwi cały sekret właściwego obstawiania zakładów w 1xbet.

1xbet jak obstawiać, żeby wygrać?

Każdy obstawiający zakład chce, aby był to zakład wygrywający. Niestety, żaden gracz nie jest odporny na straty. Wręcz przeciwnie, doświadczeni obstawiacze twierdzą, że przegrana pozwala przemyśleć strategię i następnym razem osiągnąć pozytywny wynik. Można jednak postawić na wygraną w 1xbet i zminimalizować liczbę przegranych. Aby to zrobić, należy zastosować się do zaleceń opisanych w sekcji „Jak poprawnie obstawiać w 1xbet?” Wszystkim nowicjuszom czytającym ten artykuł, polecamy dodatkowo zapoznanie się z materiałami w „Szkole obstawiania”. Odpowiedni dział można znaleźć w menu na naszej stronie. Zawiera ona kilkadziesiąt artykułów dotyczących teorii i psychologii zakładów bukmacherskich. Dzięki nim użytkownik dowie się, jak obstawiać, aby wygrać w 1xBet. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie zakłady będą udane. Każda porażka to lekcja dla użytkownika, o czym również wspominamy w tutorialach. Zanim przejdziemy do samouczków, proszę nie zanurzać się od razu w świat zakładów. Trzeba je robić mądrze, bo przez zakłady bukmacherskie można stracić nie tylko pieniądze, ale także reputację i zaufanie rodziny, bliskich i partnerów biznesowych. Prawidłowe obstawianie na 1xbet z dużymi wygranymi nie jest wcale tak dalekie od uzależnienia. Pamiętaj o tym przez cały czas!

Istotne wiadomości