Intro

Jak ominąć blokadę 22Bet?

Блокировка сайт 1хБет
Biuro bukmacherskie 22Bet dość aktywnie rozwija i zdobywa swoją niszę na rynku hazardu sportowego. W zakresie zakładów sportowych 22Bet może już konkurować z najstarszymi bukmacherami. Aktywnie rozwija się również działalność hazardowa. Wszystko to przyczynia się do wzrostu świadomości marki wśród obstawiających i organów regulacyjnych państw, w których ci ostatni mieszkają. Dlatego też nie dziwi fakt, że wraz z rosnącą popularnością biura gracze spotkali się z blokadą strony 22Bet w swoich krajach. W niniejszym artykule omówimy przyczyny tego zjawiska oraz sposoby obejścia ograniczeń w odwiedzaniu portalu hazardowego.

Dlaczego strona 22bet jest zablokowana?

Oficjalna strona Bet 22bet jest licencjonowana przez rejestratora z Curacao. Wiele krajów akceptuje tę licencję i nie zabrania graczom korzystania z usług tego biura. W tych krajach, gdzie licencja 8048/JAZ nie jest uznawana lub hazard jest zabroniony, dostęp do zasobów jest problematyczny. Tak więc, portal bukmacherski 22Bet został umieszczony na „czarnej liście” zakazanych stron internetowych na terytorium Federacji Rosyjskiej. Dlatego na wniosek Roskomnadzoru, portal hazardowy został zablokowany przez wszystkich dostawców usług internetowych.

Istnieje kilka powodów, dla których strona 22Bet jest zablokowana:

  • Awariatechniczna. Rzadko, ale jednak zdarza się, że portal może nie działać z powodu problemów po stronie bukmachera. W takim przypadku warto sprawdzić informacje na oficjalnych stronach firmy w sieciach społecznościowych.
  • Zaplanowana konserwacja/konserwacja zapobiegawcza. Bukmacher z wyprzedzeniem ostrzega o planowanych pracach na stronie.
  • Dostęp do strony jest zablokowany 22bet. Użytkownicy z nie wszystkich krajów mogą korzystać z usług biura bukmachera. Firma nadal ogranicza dostęp do strony dla obstawiających z regionów, w których istnieją ograniczenia i problemy z prawem hazardowym.
  • Strona jest blokowana przez dostawców usług internetowych. W niektórych krajach, w których firma aktywnie buduje swój biznes, nie ma możliwości dostępu do portalu. Jest on blokowany przez lokalnych dostawców usług internetowych.

Не удалось соеденится с сервером 22Бет

Aby dowiedzieć się, co jest powodem zablokowania strony 22Bet, należy przyjrzeć się błędowi w przeglądarce:

  • Jeśli pojawia się biały ekran, jest to błąd po stronie serwera.
  • Jeśli strona długo się ładuje i pojawia się komunikat o błędzie 500, 501, 503 – błąd po stronie serwera.
  • Gdy portal jeszcze się nie załadował i wyświetla komunikat „Nie udało się połączyć z serwerem” – blokada przez dostawców internetu.
  • Jeżeli portal 22Bet załadował się, ale na markowym ekranie pojawia się komunikat „Dostęp do strony jest ograniczony” – strona nie działa w kraju zamieszkania gracza.

Na podstawie przyczyny blokady strony bukmachera można szukać sposobu na jej obejście.

Jak obejść blokadę 22Bet?

Blokada biura bukmacherskiego to nieprzyjemny problem dla użytkowników, ale nie można go nazwać nierozwiązywalnym (chyba, że sam bukmacher nie akceptuje graczy z określonych krajów). Ponieważ popyt rodzi podaż, zawsze można znaleźć obejście.

Istnieje wiele sprawdzonych i niezawodnych sposobów na ominięcie blokady 22Bet. Efekt sprowadza się do jednego: klient ukrywa swój prawdziwy adres IP i loguje się z adresu należącego do innego kraju. Innymi słowy, ominięcie zablokowanej strony nie polega na wejściu na nią bezpośrednio przez swojego dostawcę usług internetowych, ale przez specjalne serwery, które szyfrują prawdziwy adres IP użytkownika.

Poniżej rozważymy proste i łatwe w użyciu metody ominięcia blokady strony 22Bet.

Сайт 22Bet

Korzystanie z lustra strony 22Bet

Z technicznego punktu widzenia najłatwiejszym sposobem na połączenie się z zablokowaną stroną jest skorzystanie z mirrora strony 22bet. Opcja ta jest więc zalecana dla początkujących graczy w zakładach bukmacherskich.

Strona lustrzana to kopia oryginalnej strony, obsługująca wszystkie funkcje i cechy oficjalnej strony biura bukmacherskiego, ale z innym, alternatywnym adresem internetowym. Aby skorzystać z mirrora bukmachera należy napisać na maila do pomocy technicznej 22Bet i uzyskać adres strony.

Korzystanie z mirrora nie wymaga instalacji ani konfiguracji żadnego oprogramowania. Wystarczy wpisać nowy adres do przeglądarki. Kolejną zaletą tej metody jest niezawodność – działa ona stabilnie i szybko. Dodatkowo, nie ma żadnych ograniczeń co do szybkości ładowania stron, mirror jest całkowicie legalny i dostępny dla każdego. Ale strony lustrzane 22Bet nie działają przez długi czas. Wtedy adresy są również blokowane i konieczny jest kontakt z supportem w celu uzyskania nowego portalu bukmacherskiego.

Korzystanie z usług VPN w celu uzyskania dostępu do 22Bet

Kolejnym najczęstszym sposobem po mirrorach jest usługa VPN.

VPN (Virtuale Private NetWork) to wirtualna sieć prywatna, która pozwala na połączenia sieciowe przez inną sieć. Jego zasada działania polega na stworzeniu bezpiecznego połączenia pomiędzy komputerem użytkownika a stroną internetową, z pominięciem dostawcy Internetu. Umożliwia to dostęp do zablokowanej strony internetowej.

Podczas korzystania z VPN połączenie z zasobem przechodzi przez zaszyfrowany kanał do serwera, a przez ten serwer do żądanej strony internetowej w Internecie. Ponieważ adres IP serwera będzie używany podczas łączenia się z witryną, dostawca usług internetowych nie rozpoznaje pośrednika jako zakazanego zasobu, więc połączenie nie jest blokowane. Zapewnia to pewien poziom anonimowości dla graczy.

Istnieje wiele bezpiecznych darmowych usług VPN, ale zwykle mają one niską prędkość i niezawodność. Przyzwoity poziom ochrony i szybsze prędkości transferu zapewniają płatne VPN-y.

Oprócz programów i usług do korzystania z sieci VPN, możesz zainstalować wtyczki do przeglądarek (często opracowane przez te same serwisy) lub korzystać z przeglądarek z wbudowanym VPN, takich jak Orega. Możecie też skorzystać z przeglądarki Tor, która zmienia Wasz adres IP przy każdym połączeniu.

Aplikacja mobilna od Bet 22Bet

Ze strony bukmachera można pobrać aplikację mobilną 22bet, która jest obsługiwana przez systemy Android i iOS. Oprócz korzyści płynących z obstawiania zakładów, program nie boi się blokad i działa nawet przy słabym internecie. Dlatego pobierając aplikację, gracze zapomną o problemie zmiany mirrorów czy płacenia za wysokiej jakości usługę VPN.

Najważniejsze jest to, aby korzystać z oficjalnej aplikacji pobranej ze strony 22Bet. W przeciwnym razie możliwe jest zainfekowanie telefonu wirusami oraz udostępnienie danych i dostępu osobom trzecim.

Gdy nie można dostać się na stronę bukmachera, warto skorzystać z proponowanych opcji. Dzięki nim gracze będą mieli nieprzerwany dostęp do zakładów sportowych i gier od 22bet.

Istotne wiadomości