Intro

Jak obstawiać zakłady w 1xBet?

Как делать ставки 1хБет

Pomimo tego, że strona 1xBet posiada intuicyjny interfejs, nowicjusze mogą napotkać pewne trudności podczas korzystania z niej. Dotyczy to m.in. obstawiania zakładów w 1xBet. I nie chodzi tu o teorię (wiele przydatnych informacji na temat zakładów sportowych znajdziesz w naszej Szkole Bukmacherskiej), ale o samą procedurę zawierania zakładów. Jeśli i Ty borykasz się z tym problemem, poszukaj odpowiedzi w dzisiejszym artykule

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak obstawiać w 1xBet: dostępne opcje

Biuro bukmachera oferuje użytkownikom kilka narzędzi do zawierania zakładów. Obstawianie zakładów na 1xBet może odbywać się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej (wersja desktopowa i mobilna), aplikacji mobilnej oraz programu na PC. Pomimo różnorodności rozwiązań, interfejs każdego z narzędzi będzie podobny. Dlatego też gracze będą mogli wygodnie obstawiać zakłady zarówno za pośrednictwem smartfonów, jak i na komputerach stacjonarnych. Ponieważ gracze mają pytania dotyczące obstawiania na różnych urządzeniach, przygotowaliśmy odpowiedzi, jak korzystać z wszystkich narzędzi. Ścieżka dla wszystkich przypadków będzie jednak bardzo podobna. Więcej o krokach, które gracze muszą wykonać podczas stawiania zakładów, przeczytasz w kolejnych podrozdziałach artykułu.

Jak obstawiać zakłady na stronie 1xBet?

Korzystając z oficjalnej strony 1xBet.com lub działającego mirrora, należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Zaloguj się do swojego osobistego gabinetu (nowi użytkownicy muszą się zarejestrować w 1xBet.
  2. Przejdź na stronę „Liga”, „Live” lub „Cybersport”, aby wybrać wydarzenie.
  3. Wybierz wynik do obstawienia (interesujący Cię mecz do obstawienia).
  4. Dodaj wynik do kuponu zakładów. Po kliknięciu na symbol liczbowy kursu, zakład pojawia się w obszarze roboczym po prawej stronie (kupon).
  5. Wybierz format zakładu: pojedynczy lub kombinacyjny. W pierwszym przypadku należy podać kwotę zakładu oraz, jeśli jest dostępny, kod promocyjny. Następnie postaw zakład klikając na odpowiedni przycisk. W drugim wariancie należy dodać przynajmniej jeden dodatkowy wynik do kuponu i wybrać wariant kombinacyjny (ekspres, system itp.). Następnie wprowadź kwotę i postaw zakład.

Po tym zakład trafia do „Historii zakładów”, gdzie gracz może śledzić jego wynik. Istnieje również możliwość częściowego wpłynięcia na zakład poprzez jego ubezpieczenie lub sprzedaż. Делать ставки 1хБет Chcielibyśmy zaznaczyć, że obstawianie zakładów w 1xBet w wersji mobilnej strony jest takie samo jak w wersji desktopowej. Jedyna różnica polega na renderowaniu ekranów: rozmieszczeniu elementów i menu. Funkcjonalność portalu nie zmienia się, niezależnie od urządzenia, które wybierzesz.

Jak obstawiać na 1xBet z telefonu?

Według badań przeprowadzonych przez Rona Mondelsona dla internetowej publikacji Yogonet.com, około 70% obstawiających używa swoich telefonów komórkowych do okazjonalnego obstawiania zakładów. Jednak 40% obstawia zakłady z telefonu przez cały czas. Tak więc znaczenie mobilnej strony i aplikacji 1xBet jest nie do przecenienia. A bukmacher ma coś do zaoferowania użytkownikom, którzy chcą obstawiać w 1xBet z telefonu. Obstawianie z gadżetów jest poręczne dzięki:

  • Mobilna wersja 1xBet. Otwiera się ona automatycznie po wejściu na stronę 1xBet z telefonu. Główne różnice między wersją desktopową a mobilną dotyczą menu („Hamburger” w prawym górnym rogu strony), układu ekranów oraz nawigacji. Poza tym, obstawianie zakładów w 1xBet z poziomu mobilnej wersji portalu jest takie samo jak w przypadku wersji głównej: dodaj zdarzenie do kuponu zakładów, określ kwotę, dokonaj ustawień i kliknij „Zawrzyj zakład”.
  • aplikacja mobilna 1xBet. Możesz ją pobrać z oficjalnej strony biura. Aplikacja jest dystrybuowana bezpłatnie na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Więcej szczegółów na temat zawierania zakładów w aplikacji mobilnej 1xBet omówimy w dalszej części artykułu.

Вход в мобильную версию 1xBet

Jak obstawiać w aplikacji mobilnej 1xbet?

Pierwszym krokiem do skorzystania z tej opcji jest pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej 1xBet. Dostępna jest ona w dwóch wersjach: Android oraz iOS. Program jest do pobrania z oficjalnej strony/mirror lub AppStore (dla posiadaczy Apple). Instrukcja instalacji dostępna jest również na portalu bukmachera. Po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej 1xBet, gracz przechodzi do wybranej sekcji, aby wybrać zakład. Gdy już zdecydujemy się na wydarzenie, postępujemy tak samo jak na stronie internetowej. Jedyna różnica polega na wyglądzie ekranów.

Jak obstawić zakład w oprogramowaniu do zakładów 1xWin od 1xBet?

Użytkownicy systemu Windows mogą pobrać oprogramowanie do obstawiania 1xWin, aby uzyskać szybki dostęp do zakładów. Jest ono dostępne do pobrania na stronie urzędu w sekcji „Aplikacje na pulpit”. Ważne jest, że w przeciwieństwie do strony internetowej, która może być blokowana przez dostawców usług internetowych, obstawiający będą mieli możliwość obstawiania zakładów bez użycia VPN. Zmiana adresu IP i punktu połączenia odbywa się na poziomie oprogramowania. Po zainstalowaniu 1xWin, gracz musi się zalogować. Następnie, użytkownik będzie musiał wykonać te same kroki, co na stronie internetowej. Wygląd oprogramowania odwzorowuje portal internetowy bukmachera Программа для 1xWin

Jak nauczyć się obstawiać w 1xBet?

Wielu początkującym wydaje się, że obstawianie w 1xBet to kwestia pół godziny. Wystarczy wybrać zdarzenie i obstawić zakład, kierując się intuicją. Jednak po pierwszej porażce i stracie bankrolla, użytkownicy biura zmieniają zdanie na temat zakładów sportowych. W rzeczywistości obstawianie zakładów sportowych to żmudna praca, która wymaga wiedzy i doświadczenia. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z zakładami w 1xBet, zalecamy zapoznanie się z lekcjami naszej Szkoły Obstawiania. Przejście przez wszystkie sekcje da Ci podstawową wiedzę, która pomoże Ci zdobyć doświadczenie na stronie bukmachera. Dalej musisz już tylko nauczyć się analizować i eksperymentować z zakładami. I pamiętaj, że wygrywają tylko ci, którzy umieją przegrywać. Nie bój się więc przegrywać. W nauce poprawnego obstawiania pomogą Ci 1xBet. O tym, jak poprawnie obstawiać, będzie osobny artykuł na naszej stronie.

Popularne pytania dotyczące zakładów 1xBet

✅ Jak obstawiać zakłady w 1xBet?

Aby rozpocząć obstawianie zakładów w 1xBet, należy się zalogować. Nowi użytkownicy muszą więc najpierw się zarejestrować, dokonać depozytu i dopiero potem postawić zakład. Istnieje niewielka różnica w sposobie obstawiania w 1xBet z komputera (wersja desktopowa strony i oprogramowania do obstawiania) i z telefonu (wersja mobilna portalu i aplikacja mobilna). Szczegółowo o tym procesie możesz przeczytać w tym artykule.

💲 Jaka jest minimalna stawka w 1xBet?

Wielu początkujących graczy zastanawia się, jaka jest minimalna stawka zakładu w 1xBet. Wartość ta zależy od wybranej waluty konta. Dlatego minimalną stawkę można sprawdzić na stronie 1xBet podczas zawierania zakładu. Na przykład, próg może wynosić 0,3 dolara, 0,2 euro, 10 rubli lub 5 hrywien dla wskazanych walut.

❔ Jak obstawiać zakłady na 1xbet z telefonu?

Bukmacher umożliwia graczom stawianie zakładów na 1xbet z poziomu mobilnej wersji strony i aplikacji. W pierwszym przypadku wystarczy wejść na stronę 1xbet.com, wygląd strony zostanie automatycznie dostosowany do wielkości ekranu Twojego gadżetu. W drugim przypadku należy pobrać aplikację mobilną z portalu bukmachera. Każda z tych opcji jest szczegółowo opisana w artykule.

Istotne wiadomości