Intro

Jak obstawiać zakłady ekspresowe 1xBet?

Экспресс-ставка 1хБет
Z reguły wszyscy początkujący gracze próbują stawiać zakłady ekspresowe po postawieniu kilkudziesięciu zakładów pojedynczych. Wynika to z obawy przed błędnym wytypowaniem kilku zdarzeń i utratą dużej kwoty w przypadku przegranej. Alternatywnie, może być tak, że użytkownicy są zbyt niedoświadczeni, aby stawiać kombinacje. Chociaż cały proces stawiania zakładów ekspresowych na 1xbet jest dość prosty. Dlatego w tym artykule odpowiemy na popularne pytania związane z zakładami ekspresowymi w 1xBet.

Logo 1xbet
bonus 100% do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co to są zakłady ekspresowe 1xbet?

Zanim zaczniesz obstawiać zakłady wzajemne, warto zdefiniować pojęcie zakładu ekspresowego. Przez zakład ekspresowy 1xBet rozumie się zakład kombinacyjny składający się z dwóch lub więcej zakładów na różne gry. Przykładowo, osoba obstawiająca stworzyła kombinację 2 zakładów na różne mecze piłki nożnej. W tym przypadku, Parlay składa się z 2 wyników (selekcji). Jeśli jeden z nich przegra, cała kombinacja nie będzie grać. Jednakże, jeśli parlay wygra, użytkownik otrzyma zwiększony zysk. Jest on obliczany poprzez pomnożenie kursów pojedynczych zakładów (całkowity kurs parlay) przez kwotę zakładu. Dlatego właśnie parlay jest popularną opcją zakładów wśród profesjonalnych bukmacherów. Warto zaznaczyć, że nie w każdym przypadku przegrana pojedynczego zdarzenia oznacza przegraną całej kombinacji. 1xbet pozwala na utratę niektórych selekcji przy większej liczbie wyników. Przykładowo, w przypadku pociągu ekspresowego składającego się z 10 singli, 2 zakłady mogą nie zagrać. W tym przypadku osiągniesz zysk, choć nie maksymalny. Z drugiej strony, gracz może ubezpieczyć zakład w 1xBet i otrzymać część lub całość pieniędzy na swoje konto osobiste. Za tę usługę należy jednak uiścić opłatę.

1xBet: jak obstawić parlay?

Jak już wcześniej wspomniano, zakłady ekspresowe są dość popularnym typem zakładów wśród użytkowników 1xbet. Pomimo tego, że utworzenie zakładu multi nie jest skomplikowaną procedurą, wielu początkujących graczy ma pytania dotyczące tworzenia zakładów ekspresowych. Dlatego przedstawiamy krótki przewodnik, jak utworzyć zakład akumulowany za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej.

Jak mogę postawić zakład akumulowany w 1xBet na stronie internetowej?

Po zalogowaniu się na osobiste konto bukmacherskie, można przejść do sekcji zakładów liniowych lub zakładów na żywo, aby sprawdzić, jakie wydarzenia sportowe są dostępne. Jeśli graczowi podoba się kilka niezależnych wydarzeń, powinien dodać je do kuponu zakładów. Aby to zrobić, należy wybrać zwycięzcę meczu i żądany typ zakładu: 1 (wygrana pierwszego gracza/drużyny), 2 (wygrana drugiego gracza/drużyny) itd. Po umieszczeniu zakładów na kuponie (panel znajduje się po prawej stronie ekranu), bukmacher zaproponuje użytkownikowi zawarcie zakładu parlay. Aby zawrzeć zakład parlay w 1xBet, należy podać kwotę zakładu i kliknąć na przycisk „Bet”. Экспресс дня 1хБет Tak więc krótka instrukcja tworzenia zakładu parlay za pośrednictwem strony internetowej wygląda następująco

  1. Autoryzacja na stronie.
  2. Wybór meczów i kursy na wyniki.
  3. Ustawienie kuponu: dodawanie lub wykluczanie wyników z zakładu ekspresowego.
  4. Wskazanie kwoty parlay.

Podczas tworzenia zakładu parlay w 1xBet, użytkownik otrzyma informację o wysokości wygranej. Możliwe jest również sprawdzenie wysokości maksymalnego zakładu, który akceptuje bukmacher. Opcje sprzedaży i ubezpieczania zakładów dostępne są po wniesieniu zakładu w sekcji Historia zakładów.

Jak mogę postawić zakład ekspresowy w aplikacji 1xBet?

Tworzenie parlay za pomocą aplikacji mobilnej 1xBet nie różni się zbytnio od zawierania zakładów za pośrednictwem strony internetowej. Różnice polegają na układzie elementów (wygląd menu). Aby zawrzeć zakład parlay w 1xBet, użytkownik powinien wybrać interesujące go zdarzenie (kliknąć na kurs jednego z proponowanych wyników meczu) i dodać je do kuponu. Po dodaniu do kuponu odpowiedniej liczby wyników, użytkownik może zawrzeć zakład parlay. Podobnie jak w przypadku strony internetowej, kwota zakładu musi zostać wprowadzona do aplikacji. Znajdują się tam również wszystkie niezbędne informacje na temat stanu konta użytkownika i potencjalnej wysokości wygranej. Procedura tworzenia parlay przez aplikację jest następująca.

  1. Autoryzacja w aplikacji.
  2. Wybór wydarzeń sportowych i kursów na wyniki.
  3. Dodawanie lub wykluczanie wyników z ekspresu.
  4. Wskazanie kwoty za parlay.

Czy warto korzystać z zakładów ekspresowych w 1xBet?

Jak już wcześniej wspomniano, parlaye są popularne wśród użytkowników zakładów bukmacherskich 1xBet. Wynika to z możliwości uzyskania większych wygranych, ponieważ kursy na poszczególne wyniki są zwielokrotnione. Ponadto bukmacher motywuje graczy do zawierania ekspresowych zakładów z dużą liczbą wyników. W przypadku takich zakładów użytkownik otrzymuje dodatkowy wzrost kursów. 1хБет - Стаховка ставок Zakłady ekspresowe 1xBet to jednak zestawy zakładów pojedynczych, które są ze sobą powiązane. I tak jak w przypadku pipsów, jeśli jeden z nich upadnie, to cały system się zawali. Dlatego gracz musi być dobry w nawigacji po meczach i dokonywaniu poprawnych przewidywań. Początkujący gracze lepiej stawiają ekspresowe zakłady na kilka wyników, stopniowo zwiększając ich liczbę. Profesjonaliści mogą z kolei łączyć różne rodzaje zakładów parlay, jak np. 1xBet Anti-Match. Wygrane z takich zestawów kursów będą całkiem pokaźne. Dlatego radzimy zachować ostrożność przy obstawianiu zakładów Parlay. Więcej praktyki na małych kombinacjach to dobra strategia dla początkujących obstawiających.

Więcej pytań na temat zakładów ekspresowych 1xBet

❓ Czym są zakłady ekspresowe w 1xBet?

Bukmacher 1xbet oferuje użytkownikom kilka wariantów zakładów ekspresowych: klasyczny, Stayer (można dodawać zdarzenia na najbliższe 60 dni), Lucky (od 2 do 8 wyników), Anti-Axpress (zakłady muszą przegrać) oraz Patent (kombinacja zakładów ekspresowych). O niektórych z tych typów zakładów pisaliśmy już w osobnym artykule. Zalecamy, abyś go przeczytał.

Jak obstawiać zakłady akumulowane w 1xBet za pomocą telefonu?

Obstawianie zakładów ekspresowych 1xBet za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji nie zależy od typu urządzenia. Zespół programistów zadbał o to, aby portal był przyjazny dla różnych przeglądarek i działał poprawnie na różnych ekranach graczy. Ponadto, aplikacje na Androida i iPhone’a są takie same. Dlatego gracze mogą znaleźć w artykule odpowiedź na pytanie: „Jak postawić Parlay na 1xBet na IPhone?”

💻 Jak postawić zakład ekspresowy w 1xBet na komputerze?

Użytkownicy korzystający z komputera mogą zawierać zakłady za pośrednictwem strony internetowej oraz oprogramowania 1xWin. W pierwszym przypadku, aby zawrzeć zakład ekspresowy w 1xBet, należy wybrać więcej niż dwa zdarzenia i dodać je do kuponu zakładów. Następnie, możliwe będzie pogrupowanie zakładów w parlay. Kolejne kroki są takie same jak w przypadku zakładu pojedynczego. Jeśli używane jest oprogramowanie 1xWin, gracz nie będzie miał również problemu z postawieniem zakładu kombinacyjnego. Wygląd ekranów odpowiada portalowi 1xBet. Dlatego też gracze powinni również dodać kilka zdarzeń do kuponu i postępując zgodnie z sugerowanymi krokami, dokończyć stawianie zakładu ekspresowego.

✅ Jak ubezpieczyć zakład ekspresowy 1xBet?

Po zawarciu zakładu kombinacyjnego, użytkownik może skorzystać z dodatkowej opcji ubezpieczenia zakładu. W tym celu należy przejść do sekcji „Historia zakładów” i kliknąć na przycisk „Ubezpiecz” przy interesującym nas kuponie. Postępując zgodnie z instrukcjami w nowym oknie, użytkownik może zabezpieczyć całość lub część zakładu przed przegraną. Należy zaznaczyć, że usługa ta jest płatna i zależy od ekspresu (liczba wyników, kwota, kursy, itp.).

Istotne wiadomości