Intro

Jak mogę zmienić walutę w 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet
Na etapie zakładania konta w 1xBet, gracze muszą koniecznie wybrać walutę konta. Pole to jest dostępne we wszystkich metodach rejestracji w 1xBet i odgrywa ważną rolę w dalszych obliczeniach na stronie. Jednak wybór dokonany przez użytkowników na początku nie zawsze jest właściwy. Pojawia się więc potrzeba zmiany waluty w 1xBet. Jak to zrobić? O tym w tym nowym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak mogę wybrać walutę mojego konta w 1xBet?

Biuro bukmacherskie 1xbet przyjmuje użytkowników z całego świata. Dla ułatwienia obsługi strona została zlokalizowana na kilkadziesiąt języków. Ponadto, w 1xbet obstawiający mogą wybrać ponad 50 walut konta. Jak już wcześniej wspomniano, można to zrobić na etapie rejestracji na portalu bukmachera. Po kliknięciu na przycisk „Rejestracja”, pojawi się okno z 4 dostępnymi sposobami założenia konta. Nie ma znaczenia, czy obstawiający wybrał rejestrację „Przez 1 kliknięcie”, „Przez telefon”, „Przez e-mail” czy „Media społecznościowe i komunikatory” obowiązkowym polem będzie „Waluta konta”. Użytkownicy mogą znaleźć w rozwijanej liście i wybrać jedną z 50 walut dostępnych w 1xBet. Ta opcja jest dostępna tylko raz. W myAlpari nie ma możliwości zmiany waluty konta.

Правила БК 1xBet

Jak zmienić walutę w 1xBet?

Większość użytkowników bukmachera nigdy nie zadaje sobie pytania „Jak zmienić walutę w 1xbet?” Regularnie wpłacają i wypłacają pieniądze w walucie wybranej na etapie zakładania konta. Są jednak sytuacje, w których warto dokonać globalnych zmian w swoim profilu. Należy do nich między innymi wybór innej waluty. W celu zmiany waluty konta w 1xBet użytkownik musi skontaktować się z zespołem wsparcia 1xBet. Zalecamy wykorzystanie do tej operacji dwóch kanałów: e-mail lub czat. Konieczne może być przesłanie dokumentów tożsamości. Wygodniej jest zrobić to od razu, niż pisać nową prośbę na maila, po uprzednim kontakcie telefonicznym z supportem. Przedstawiciele wsparcia mogą łatwo odrzucić taką prośbę. Wszystko zależy od profilu użytkownika. Jeśli nie ma żadnych naruszeń, a gracz aktywnie obstawia zakłady, szansa na pozytywny wynik jest większa. Nie ma jednak żadnych gwarancji na zmianę waluty w 1xBet. Pragniemy zaznaczyć, że bukmacher nie pobiera prowizji za wykonanie operacji zmiany waluty na koncie. W starych źródłach można znaleźć informację o 10% prowizji od środków dostępnych na koncie. Jednak w nowym regulaminie 1xBet nie ma takiej reguły.

Регистрация в 1 клик

Co należy napisać do supportu, aby zmienić walutę w 1xBet?

Jeśli użytkownik zdecyduje się na zmianę waluty w 1xbet, powinien zgłosić taką chęć do supportu. W poprzedniej części opisaliśmy najlepsze kanały do złożenia wniosku. Jeśli chodzi o samą prośbę, zalecamy następujący szablon: „Dzień dobry, Drogi Support! W dniu 7 listopada 2021 roku otworzyłem konto #000000001. Waluta konta została określona jako dolar amerykański. Jednak w związku z przeprowadzką (zmiana kraju zamieszkania)/skomplikowaną sytuacją gospodarczą w kraju/niemożnością wpłaty na konto w określonej walucie/innym problemem, proszę o zmianę waluty konta z dolara amerykańskiego na rubla rosyjskiego. Z poważaniem, Anton Stavkovich” Na podstawie tego szablonu, gracz może napisać swój list do supportu 1xbet.

Istotne wiadomości