Intro

Jak mogę zarejestrować się w 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet

Jakie opcje rejestracji obsługuje bukmacher 1xBet?

Po zapoznaniu się użytkownika z biurem bukmacherskim 1xBet i podjęciu decyzji o korzystaniu z jego usług, przychodzi kolej na założenie konta. W tym przypadku bukmacher daje graczowi kilka sposobów na to, jak zarejestrować się w 1xBet. Obstawiający ma więc możliwość wyboru tej opcji, która będzie dla niego najwygodniejsza.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Obecnie, aby zarejestrować się w 1xBet, możesz użyć swojego e-maila, numeru telefonu, sieci społecznościowych lub szybko utworzyć profil „za jednym kliknięciem”. Aby to zrobić, kliknij na przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu ekranu.

Przy wyborze sposobu rejestracji w 1xBet, gracz zostanie poproszony o wypełnienie różnych danych. I tak, do szybkiej rejestracji wystarczy wybrać walutę konta i kraj zamieszkania, a tworząc profil poprzez pocztę – określić kluczowe dane o obstawiającym. Jednak na koniec, w prywatnym biurze, będziesz musiał podać wszystkie informacje o sobie i dołączyć kopię paszportu, aby zweryfikować swój profil. Chcielibyśmy również wspomnieć, że średni czas rejestracji wynosi 5 minut. Dlatego też gracz może wybrać dowolną opcję.

Wielu graczy pyta o możliwość rejestracji w 1xBet bez paszportu (jeśli chcą pozostać anonimowi lub mają mniej niż 18 lat) lub bez UCPIS. O tej opcji porozmawiamy w osobnym artykule.

Więcej pytań dotyczących rejestracji w 1xBet:

Jak mogę zarejestrować się w 1xBet?

Bukmacher 1xBet udostępnia graczom aplikację mobilną na systemy Android i iOS. Dodatkowo dostępna jest wersja strony internetowej zoptymalizowana pod kątem telefonów i tabletów. Jednocześnie rejestracja w 1xBet na telefonie nie różni się niczym od korzystania z desktopu. W aplikacji i na mobilnej wersji strony dostępne są wszystkie te same 4 opcje opisane w artykule.

💻 Jak zarejestrować się przez stronę mobilną 1xBet?

Aby założyć konto na stronie mobilnej 1xBet, należy przejść do sekcji „Rejestracja”. Jest ona dostępna w prawym górnym rogu strony. Następnie należy wybrać jeden ze sposobów utworzenia profilu: przez e-mail, telefon, sieci społecznościowe lub „1-click”.

Jak mogę zarejestrować się w 1xBet przez telefon?

Proces rejestracji w 1xbet na telefonie nie różni się od tworzenia konta na komputerze. Jeśli gracz korzysta z mobilnej wersji strony lub aplikacji, przycisk rejestracji znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Bukmacherzy mają również 4 możliwości utworzenia konta.

⭐ Jaki jest najlepszy sposób na rejestrację w 1xBet?

1xBet daje nowicjuszom wybór 4 sposobów na stworzenie profilu gracza. Każda z tych opcji pozwoli na utworzenie konta w ciągu 5 minut. W związku z tym, to do gracza należy wybór najlepszego sposobu rejestracji, który zależy od jego zainteresowań.

Istotne wiadomości