Intro

Jak mogę zarejestrować się w 1xBet nie posiadając paszportu?

Как зарегистрироваться на 1xBet без паспорта
W odpowiedziach na pytania o to, jak przejść kontrolę tożsamości w 1xBet, pisaliśmy krótko o rejestracji graczy bez paszportu. Jest to jednak dość obszerny temat, który cieszy się zainteresowaniem wśród początkujących graczy. Postarajmy się więc omówić zawiłości rejestracji w 1xBet bez paszportu i bez TSUPIS (istotne dla mieszkańców RF).

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak zarejestrować się w 1xBet, jeśli nie masz 18 lat?

Zgodnie z warunkami biura bukmacherskiego 1xbet tylko pełnoletni użytkownicy mogą obstawiać zakłady i grać w ruletkę, pokera itp. Jednocześnie schemat weryfikacji jest skonstruowany w taki sposób, że osoba niepełnoletnia może zarejestrować się na stronie bukmachera. Aby to zrobić, wystarczy wybrać jeden ze sposobów założenia konta w 1xBet.

Po zalogowaniu użytkownik może wprowadzać dowolne dane do profilu osobistego, wpłacać pieniądze na konto, obstawiać zakłady i odbierać wygrane. Aby jednak wypłacić pieniądze, bukmacher będzie wymagał dowodu tożsamości. Dlatego wpisywanie danych „z głowy” nie wchodzi w grę, bo nie będzie możliwości ich potwierdzenia. A jeśli gracz będzie chciał zmienić imię, nazwisko, adres w karcie, biuro będzie wymagało dokumentów na zmianę nazwiska i miejsca zamieszkania. Jeśli ich nie będzie, profil zostanie zablokowany.

Tak więc można zarejestrować się w 1xbet mając mniej niż 18 lat, ale po sprawdzeniu dokumentów, profil zostanie zamrożony do czasu osiągnięcia przez gracza pełnoletności.

Jak zarejestrować się w 1xBet nie posiadając paszportu?

Podobnie jak w przypadku poprzedniego pytania, gracz może założyć konto w 1xBet bez paszportu. Jednak weryfikacja profilu jest nieunikniona. Dlatego w odpowiedzi na popularne zapytanie „1xBet rejestracja bez paszportu” w wyszukiwarce można znaleźć fora, na których sprzedawane są konta. Są one zarejestrowane na innych graczy, do użytkownika należy dołączenie karty do przelewów.

Dlaczego ten sposób korzystania z 1xBet jest niebezpieczny?

  • Po pierwsze, sprzedawca nadal ma dostęp do konta (hasło można zresetować przez e-mail), jeśli e-mail nie został podany kupującemu po zawarciu umowy.
  • Po drugie, serwis bezpieczeństwa może poprosić o potwierdzenie przeprowadzki lub zmiany dostawcy usług internetowych poprzez zmianę adresu IP gracza.
  • Po trzecie, w przypadku przelewu na kartę, może być wymagane potwierdzenie, że konto jest założone na nazwisko właściciela profilu. W tym przypadku gracz ma do czynienia z fałszowaniem certyfikatu. Dobrze, jeśli kontrolerzy nie zauważą różnicy.

Dlatego to gracz decyduje, czy chce podjąć ryzyko, rejestrując się w 1xBet bez paszportu.

Jak mogę zarejestrować się w 1xBet bez UCPIS?

W 2014 roku weszły w życie niektóre przepisy ustawy nr 222-FZ „O zmianach w ustawie federalnej ‚O państwowej regulacji organizacji i prowadzenia działalności hazardowej oraz o zmianach niektórych aktów prawnych Federacji Rosyjskiej'”, które uruchomiły działanie UUPIS. Jest to nic innego, jak centrum przyjmowania zakładów w Internecie. Innymi słowy, władze podatkowe są zainteresowane uzyskiwaniem dochodów z wygranych graczy w internetowych zakładach bukmacherskich. Dlatego też wszystkie legalne zakłady bukmacherskie podpisały umowy z jednym z UUPIS-ów na wymianę danych w celu potrącania 13% prowizji od obstawiających.

Teraz jest już jasne, dlaczego rejestracja w 1xBet bez UUPIS jest palącym pytaniem dla wielu nowych graczy. Bukmacher działa jednak w Rosji nielegalnie, korzystając z licencji offshore. Pisaliśmy o tym w artykule przeglądowym o 1xBet w Rosji. Dlatego gracze nie powinni się martwić o rejestrację w 1xBet bez TSUPIS. Wszystkie wygrane trafią na konto osobiste, bez konieczności odprowadzania podatku.

Istotne wiadomości