Intro

Jak mogę wypłacić pieniądze z 1xBet nie posiadając paszportu?

Двухфакторная авторизация 1хБет
Jednym z najpopularniejszych pytań wśród użytkowników 1xBet jest „Czy mogę wypłacić pieniądze z konta bez paszportu?” W naszym artykule o rejestracji niepełnoletnich graczy w 1xBet, częściowo poruszyliśmy ten temat. Postanowiliśmy jednak zrobić z tego osobną publikację i rozbudować ją o pośrednie pytania użytkowników biura.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Czy można zarejestrować graczy w 1xBet bez paszportu?

Zgodnie z zasadami społeczności hazardzistów, zakłady i gry hazardowe dla osób poniżej 18 roku życia są zabronione. Wynika to z wyższego ryzyka „uzależnienia się” od rozrywki hazardowej u młodych ludzi. Badania przeprowadzone przez University of East London w Anglii wśród hazardzistów w wieku od 18 do 45 lat wykazały o 20% większe prawdopodobieństwo stania się zapalonym graczem wśród tych, którzy wcześniej korzystali z Narodowej Loterii (w Anglii można kupować losy dopiero od 16 roku życia). Co więcej, uzależnienie od hazardu, tzw. uzależnienie od ludomanii, rozwija się szybciej wśród młodych ludzi. Dlatego władze wielu krajów zabraniają niepełnoletnim graczom korzystania z jakichkolwiek usług związanych z hazardem. Dotyczy to również platform hazardowych, które działają legalnie, na przykład 1xBet.

Wracając do pytania zawartego w tytule, niepełnoletni gracze mogą założyć konto na stronie 1xbet. Wystarczy wybrać jedną z opcji szybkiej rejestracji. Weryfikacja konta jest jednak obowiązkowym kryterium do wypłaty środków. Przy okazji opisywania problemów z wypłatą pieniędzy z 1xbet, przypomnieliśmy sobie o weryfikacji profilu. Jest to nic innego jak przekazanie przez graczy danych paszportowych bukmacherowi. Jednocześnie biuro może poprosić o te dokumenty w momencie wpłacania pieniędzy na konto lub później, podczas wypłaty. Nie ma jednak możliwości pominięcia tego kroku.

Jeśli użytkownik 1xBet nie ma ukończonych 18 lat (nie jest w stanie dostarczyć dokumentów), jego profil zostanie zamrożony do czasu osiągnięcia pełnoletności. Wpłacone środki również zostaną zamrożone.

Jak wypłacić pieniądze z 1xbet, jeśli masz mniej niż 18 lat?

Niepełnoletni gracze, po założeniu profilu na stronie bukmachera 1xbet, mogą spróbować ominąć ograniczenie w korzystaniu z usług biura. Aby to zrobić, można:

  • Dostarcz dokumenty swojej bliskiej osoby i dokonuj transakcji w jej imieniu.
  • Kupić zarejestrowane i zweryfikowane konto obcej osoby. Wiele takich ofert można znaleźć na forach bukmacherskich i gamingowych.

Wszystkie metody wiążą się jednak z ryzykiem. Po pierwsze, biuro sprawdza adresy IP, z których loguje się gracz. W przypadku zmiany lokalizacji, bukmacher może poprosić o dodatkowe potwierdzenie przeprowadzki lub kopie dokumentów osobistych. Po drugie, w przypadku wypłaty środków mogą pojawić się problemy z niezgodnością danych nadawcy i odbiorcy. Z kolei przelewanie pieniędzy na konto osobiste kogoś bliskiego, a tym bardziej obcego, nie jest dobrym pomysłem. Ponadto, w przypadku wykrycia oszustwa, konto gracza zostanie zablokowane bez możliwości odzyskania środków.

1хБет - двухфакторная авторизация

Jak wypłacić pieniądze z 1xbet bez SMS-a?

Biuro bukmacherskie 1xbet dba o bezpieczeństwo serwisu. Aby chronić środki graczy, firma zdecydowanie zaleca korzystanie z weryfikacji dwuetapowej. Podczas łączenia powiadomień w celu wypłaty pieniędzy z konta hazardowego, operacja nie powiedzie się bez wpisania kodu. Tak więc, włamanie się na konto gracza nie gwarantuje, że atakujący otrzyma swoje środki. Należy pamiętać, że kod znajduje się w aplikacji Authentificator, która jest dostępna w Google Play lub AppStore.

Wcześniej hasło z kodem było wysyłane w formie SMS-a na numer telefonu. Teraz, aby wypłacić pieniądze z 1xbet, nie trzeba wysyłać SMS-a. Można do tego celu wykorzystać Authentificator od Google. A jeśli gracz chce zrezygnować z dodatkowej weryfikacji przy przelewaniu środków, należy wyłączyć odpowiednią opcję. Możesz to zrobić w swoim osobistym gabinecie, w sekcji „Bezpieczeństwo”. Należy pamiętać, że autoryzacja 2-factor jest domyślnie wyłączona.

Istotne wiadomości