Intro

Jak mogę usunąć moje konto zakładów 1xBet?

Как удалить данные 1хБет
Użytkownicy zadają sporo pytań dotyczących usuwania konta 1xBet. Część z nich została poruszona w jednym z artykułów na naszym blogu. Jednak nie na wszystkie pytania udało się odpowiedzieć. Dlatego zebraliśmy te tematy, które nie znalazły się w powyższym artykule i poruszymy je w nowym materiale.

Logo 1xbet
100% bonus do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Jak mogę usunąć moje konto 1xBet?

Jeżeli obstawiający postanowił zamknąć swoje konto na stronie firmy bukmacherskiej 1xbet, pierwsze co zrobi, to zacznie szukać opcji „Usuń konto” w gablocie użytkownika. Niestety, jego poszukiwania zakończą się niepowodzeniem. Bukmacher nie udostępnia opcji usunięcia profilu z portalu hazardowego. W jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy, że gracze mogą skontaktować się z supportem 1xbet. Operatorzy mogą jedynie polecić możliwość „zamrożenia” konta. Support nie może jednak zrobić tego samodzielnie. Przedstawiciele biura poproszą, aby nie logować się na konto przez 3 miesiące (90 dni). Po tym okresie konto 1xBet będzie nieaktywne, ale wszystkie Twoje dane pozostaną u bukmachera.

Jak mogę usunąć swój profil 1xBet?

W regulaminie bukmachera jest jasno napisane, że gracze nie mogą usunąć swojego profilu 1xbet. Zmiana ta pojawiła się kilka lat temu i jest spowodowana coraz częstszymi próbami oszukiwania biura przez graczy. Inne sposoby oszukiwania w 1xBet zostaną omówione w osobnym artykule. Ponieważ biuro bukmacherskie zabrania zakładania kilku kont dla jednego gracza, brak możliwości usunięcia profilu w 1xBet jest swego rodzaju zabezpieczeniem. W przypadku oszustwa w biurze, nowe i stare konta zostaną zablokowane. Doprowadzi to z pewnością do usunięcia konta w 1xbet. Jednak gracz nie będzie mógł już w przyszłości korzystać z usług biura, a jego oszustwa mogą być przekazywane do innych biur. Jest to dość bolesny cios dla hazardzistów.

Jak usunąć dane z 1xBet?

Wielu obstawiających interesuje się możliwością usunięcia swoich danych osobowych z serwisu 1xbet. Zgodnie z regulaminem biura, wszystkie informacje o graczach są przechowywane na serwerze firmy przez 10 lat. Po tym czasie bukmacher może je usunąć. Takie zasady podyktowane są licencją, którą posługuje się 1xBet na świadczenie usług w internecie. Brak możliwości usunięcia danych z 1xbet jest jednak sprzeczny z General Data Protection Regulation(GDPR), które obowiązuje w krajach Unii Europejskiej. Dlatego mieszkańcy państw europejskich, które są częścią Unii Europejskiej, mogą uzyskać w urzędzie możliwość usunięcia swojego profilu 1xbet wraz z danymi osobowymi. Dla mieszkańców Rosji, Ukrainy, Białorusi i innych krajów byłego ZSRR ta zasada nie obowiązuje. Jedyne, co gracz może zrobić, to wyczyścić swój profil: przejść do gabinetu osobistego i dokonać zmian w dostępnych polach. Nie dotyczy to jednak danych paszportowych.

Istotne wiadomości