Intro

Jak mogę się zarejestrować w 22Bet?

Зарегистрироватся 22Бет
Jeśli zdecydowałeś się spróbować swoich sił w tego rodzaju rozrywce (lub zarabianiu), jaką są zakłady sportowe, musisz zarejestrować się na stronie 22Bet. Co więcej, będziesz musiał zweryfikować swoje konto, a następnie potwierdzić swoją tożsamość, aby móc wypłacać swoje pieniądze i brać udział w promocjach bukmachera. Brzmi skomplikowanie… ale tak naprawdę wszystkie kroki do założenia konta można wykonać dość szybko. Istnieją 2 rodzaje rejestracji w 22Bet: pełna (przez e-mail) i uproszczona (przez portale społecznościowe). Przyjrzyjmy się obu opcjom.

Jak założyć pełne konto w 22Bet?

Kiedy gracz kliknie przycisk „Zarejestruj się” na 1xbet, system poprosi go o wybranie jednej z dwóch opcji. W przypadku pełnej rejestracji będziesz musiał podać następujące dane:

 • Imię.
 • Imię i nazwisko.
 • Twój adres e-mail.
 • Twoje hasło do następnego logowania.
 • Kraj zamieszkania.
 • Waluta konta.

Przed kliknięciem przycisku „Register” w 1xbet należy zwrócić uwagę na ostatnią pozycję „Currency”. Gracz powinien dokładnie przemyśleć, w jakiej walucie będzie mu wygodniej wypłacać wygrane. Zmiana tego ustawienia w 22Bet będzie bowiem bardzo trudna, jeśli nie niemożliwa.

Nie jest również wskazane wpisywanie przypadkowego adresu e-mail, gdyż w odpowiedzi na to pytanie otrzymasz e-mail potwierdzający założenie konta. Otrzymasz link, który musisz kliknąć, aby dokończyć rejestrację w 22Bet. Bez tej czynności Twoje konto będzie nieaktywne i nie będziesz mógł zawierać zakładów.

Pozostałe pola takie jak imię, nazwisko, hasło i kraj nie powinny sprawiać żadnych problemów. Również w tym przypadku zalecamy, aby nie zadzierać z bukmacherem i nie podawać prawdziwych danych. Jest to spowodowane tym, że rozmowa z bukmacherem jest krótka i dość trudna.

Jak zarejestrować się w 22Bet poprzez sieci społecznościowe?

Druga opcja rejestracji w 22Bet dla wielu wyda się łatwiejsza i wygodniejsza, a przede wszystkim szybsza. Jest to rejestracja za pośrednictwem portali społecznościowych. Jeśli potencjalny klient posiada konto w przynajmniej jednym z poniższych zasobów, może śmiało wybrać tę opcję.

Сайт 22Bet

Bukmacher 22Bet współpracuje z serwisami społecznościowymi takimi jak

 • Koledzy z klasy.
 • Vkontakte.
 • Yandex.
 • Mail.ru.
 • Gmail.

Wybierając ten sposób rejestracji, gracz będzie musiał wyrazić zgodę na wykorzystanie przez bukmachera danych osobowych z wybranego zasobu.

Oprócz portalu społecznościowego trzeba będzie również wybrać walutę, w której chce się dokonywać transakcji na stronie. Należy zachować ostrożność i uważnie wpisywać dane, gdyż ustawienie to wybiera się raz podczas rejestracji i nie można go później zmienić (jedynie poprzez kontakt z obsługą).

Po wybraniu waluty i sieci społecznościowej, kliknij „Zarejestruj się”, a dla gracza otworzy się nowa karta. Przeczytaj i potwierdź umowę użytkownika z warunkami użytkowania. Następnie bukmacher automatycznie wygeneruje nazwę użytkownika i hasło, aby zalogować się na swoje osobiste konto. Zalecamy, aby je sobie gdzieś zapisać. Jeśli jednak gracz zapomni dane do logowania, można je dość łatwo przywrócić.

Jak założyć drugie konto w 22Bet?

Bez długiego wstępu, powiedzmy od razu, że nie jest to dobry pomysł. Bukmacher 1xbet pozwala na założenie tylko jednego konta i korzystanie w pełni z jego dobrodziejstw. Aby móc dokonywać transakcji pieniężnych i brać udział w promocjach firmy, należy zweryfikować swoją tożsamość poprzez okazanie dokumentów.

Nawet jeśli klientowi uda się zarejestrować drugie konto w 22Bet posługując się fałszywymi dokumentami, to w przypadku wykrycia tego faktu bukmacher zablokuje oba konta bez możliwości ich przywrócenia. W skrócie – dożywotni ban wraz z zablokowaniem dostępu do wszystkich wygranych.

Jak mogę się zarejestrować po zablokowaniu mojego konta w 22Bet?

Jeśli gracz dowiedział się, że jego konto zostało zablokowane podczas próby logowania, nie ma potrzeby spieszyć się z zakładaniem nowego konta. Po pierwsze, spróbuj znaleźć przyczynę blokady i przywrócić dostęp. Choć nie zawsze jest to łatwe, to w końcu się opłaca. Bukmacher 1xbet dokładnie monitoruje bezpieczeństwo transakcji i jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo danych osobowych swoich graczy. Dlatego, jeśli istnieje najmniejsze podejrzenie oszustwa, konto zostanie zablokowane.

Zdarzają się przypadki, że obstawiający są wysyłani na bana bezpodstawnie. Jeśli gracz jest pewien, że ma rację i posiada dokumenty potwierdzające, może napisać do supportu.

Bardzo częstym powodem blokady jest używanie cudzych kart (brata, matki, przyjaciela, żony itp.). Jeżeli obstawiający został za to zbanowany, to mamy złe wieści. Udowodnienie czegokolwiek będzie dość trudne, a i tak służby bezpieczeństwa mogą w końcu wysłać powiadomienie o zakończeniu współpracy i usunięciu konta na 1xbet.

W przypadku poważnych naruszeń i usunięcia konta, wszystkie przyszłe rejestracje z tymi samymi danymi osobowymi co sprawca zostaną również zablokowane i usunięte.

22Бет регистрация

Tak więc odpowiedź na pytanie: „Jak mogę się zarejestrować po zablokowaniu mojego konta w 22Bet?

Bądź ostrożny podczas korzystania z serwisu, przeczytaj regulamin i przestrzegaj go. Wielu błędów można uniknąć czytając regulamin przed rozpoczęciem swojej kariery w świecie zakładów bukmacherskich.

Jak zalogować się na swoje osobiste konto 22Bet?

Logowanie do konta 22Bet jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to zapamiętać swoją nazwę użytkownika i hasło.

Jeśli gracz dokonał pełnej rejestracji poprzez adres email, loginem będzie ten email, a hasłem będzie to, które wymyśli klient.

W przypadku rejestracji w 1xbet za pośrednictwem sieci społecznościowych, strona automatycznie wygeneruje nazwę użytkownika i hasło. Z reguły są one również wysyłane na maila. Dlatego, jeśli gracz ich nie zapisał i zapomniał, należy szukać nazwy użytkownika i hasła w mailu. Można również skorzystać z metod przywrócenia dostępu do 22Bet.

Istotne wiadomości