Intro

Jak mogę przejść kontrolę dokumentów w 1xBet?

Пройти проверку документов в 1xBet
Po założeniu konta w 1xBet , jak już wcześniej wspomniano, gracz może skorzystać z oferty bukmachera. Wystarczy wpłacić pieniądze na swoje konto, aby zacząć obstawiać zakłady na wydarzenia sportowe, pozasportowe lub gry. Konto obstawiającego pozostaje jednak nadal niezweryfikowane. W związku z tym użytkownik ma ograniczenia związane z wypłatą wygranych.

Aby otrzymać pieniądze na swoje konto osobiste należy wypełnić formularz 1xBet. O tym, jak to zrobić, pisaliśmy już w naszych poprzednich artykułach. Wspominaliśmy również o tym, jak zweryfikować swoje konto 1xBet. Więcej szczegółów na temat tego, jak zweryfikować konto 1xBet znajdziesz w tym artykule.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Dlaczego powinienem zweryfikować swój profil 1xBet?

Bukmacher 1xBet korzysta z licencji rejestratora z Curacao, która określa wymagania dotyczące świadczenia usług hazardowych. Między innymi, istnieje warunek weryfikacji dokumentów. Ma to na celu zapewnienie, że urząd jest pewny, że gracz:

 • Wiek co najmniej 18 lat.
 • Nie zamierzasz korzystać z oszukańczych programów.
 • Nie będzie tworzyć dodatkowych kont (takie działanie jest zabronione przez bukmachera).

Dlatego weryfikacja dokumentów w 1xBet jest obowiązkową procedurą, którą muszą przejść wszyscy obstawiający.

Jak przebiega weryfikacja w 1xBet?

Jak już wspomniano we wstępie, gracz musi wypełnić kartę z danymi osobowymi. Aby to zrobić, należy wpisać informacje w obowiązkowe pola. A jeśli pojawią się w nich błędy, należy je poprawić samodzielnie lub kontaktując się z obsługą 1xBet.

Po wprowadzeniu danych osobowych i wybraniu dokumentu do weryfikacji przez 1xBet, można zanurzyć się w świecie hazardu: obstawiać lub grać. Użytkownik nie będzie miał żadnych ograniczeń co do wielkości minimalnych zakładów, wysokości otrzymywanych wygranych, korzystania z konta bonusowego i udziału w promocjach. Kiedy jednak gracz zdecyduje się na wypłatę pieniędzy i wyśle do bukmachera stosowny wniosek, będzie musiał przejść przez kontrolę dokumentów w 1xBet.

W zależności od kraju zamieszkania obstawiającego, jego maila, aktywności na stronie i innych parametrów, system 1xBet decyduje o tym, w jaki sposób zostanie przeprowadzona weryfikacja. Istnieje kilka opcji weryfikacji tożsamości:

 • Dostarczenie zeskanowanej kopii paszportu lub zdjęcia paszportowego.
 • Zdjęcie gracza trzymającego paszport w rękach (przed klatką piersiową lub w pobliżu twarzy).
 • Kopia paszportu potwierdzona przez notariusza.

Jeśli bukmacher 1xBet ma jakieś pytania, mogą zostać poproszone o dodatkowe dokumenty: prawo jazdy, potwierdzenie rachunku za media, ubezpieczenie itp.

Личные данные 1хБет

Jak wprowadzić dane paszportowe w 1xBet?

Podczas zakładania konta na stronie 1xbet, gracz ma do dyspozycji uproszczone opcje rejestracji. Nawet największy formularz przy zakładaniu profilu przez e-mail wymaga od gracza podania nazwy użytkownika i hasła. Reszta informacji musi być wprowadzona w gablocie użytkownika.

Aby wprowadzić dane paszportowe w 1xbet, użytkownik musi się zalogować. W gabinecie osobistym znajduje się sekcja „Dane osobowe”, która zawiera profil gracza. Przed złożeniem wniosku weryfikacyjnego gracz powinien wypełnić kartę z danymi osobowymi (pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdkami). Bez tego pracownicy biura nie będą w stanie zweryfikować profilu.

Na stronie „Dane osobowe” gracz jest zobowiązany do wpisania takich obowiązkowych informacji:

 • Imię i nazwisko.
 • Imię.
 • Data urodzenia.
 • Rodzaj dokumentu.
 • Region.
 • Miasto.
 • Adres zameldowania na pobyt stały.

Użytkownik może również wprowadzić inne informacje o sobie, które pomogą w personalizacji obstawiającego w przypadku utraty dostępu do konta. Takimi informacjami są:

 • Patronimik.
 • Miejsce urodzenia.
 • Numer telefonu.
 • Email.

Po uzupełnieniu obowiązkowych danych, gracz może przejść do weryfikacji konta przez przedstawicieli 1xBet.

Ввод паспортных данных 1хБет

Jak zmienić dane paszportowe w 1xBet?

Często dochodzi do sytuacji, gdy użytkownik wprowadzi błędne dane podczas zakładania konta. Możliwe jest również popełnienie błędu przy wprowadzaniu informacji podczas wypełniania profilu, np. podanie błędnych danych paszportowych w 1xbet. W takim przypadku gracz może sam dokonać poprawek lub poprosić o pomoc zespół wsparcia 24/7.

Wszystkie informacje na temat obstawiającego przechowywane są w sekcji Dane osobowe. Niektóre dane są nieedytowalne (znajduje się przy nich ikona kłódki): numer konta, data rejestracji i kraj zamieszkania. Nie można ich zmienić, z wyjątkiem kraju zamieszkania gracza. Aby dokonać zmian musisz napisać do supportu i przedstawić dokumenty o przeprowadzce do innego kraju. Resztę informacji można zmienić samodzielnie, klikając na ikonę ołówka.

Więcej pytań dotyczących weryfikacji profilu w 1xBet:

📃 Dlaczego warto podać dane paszportowe w 1xBet?

Biuro bukmacherskie 1xbet, po uzyskaniu licencji od organu rejestrującego z Curacao, zobowiązało się do zniechęcania do korzystania z usług hazardowych przez osoby niepełnoletnie. W tym celu firma zobowiązuje obstawiających do poddania się procedurze weryfikacyjnej – sprawdzeniu danych paszportowych. Dzięki temu krokowi możliwe jest zminimalizowanie prób obstawiania zakładów online przez graczy poniżej 18 roku życia. Dodatkowo firma sprawdza dokumenty użytkowników, aby wykluczyć z portalu nieuczciwych obstawiających, których pełno na rynku zakładów sportowych i hazardu.

⌚ Jak długo trwa sprawdzanie dokumentów przez 1XBet?

Po złożeniu przez gracza wszystkich niezbędnych dokumentów (lista będzie widoczna w Twojej osobistej szafce) bukmacher ma 72 godziny na ich weryfikację. Z reguły weryfikacja w 1xBet przebiega znacznie szybciej, a gracz może wypłacić pieniądze w ciągu 24 godzin od wysłania wniosku.

📋 Jakie dokumenty są potrzebne do weryfikacji 1xBet?

Weryfikacja tożsamości gracza jest procedurą indywidualną. Bukmacher sam decyduje, jakie dokumenty będą mu potrzebne do weryfikacji tożsamości. Najczęściej jednak jest to paszport (krajowy lub zagraniczny) oraz prawo jazdy.

📝 Jak ominąć weryfikację paszportową w 1xBet?

To popularne pytanie wśród nastolatków, którzy nie ukończyli 18 roku życia. Zgodnie z regulaminem, bukmacher przed wypłatą środków będzie sprawdzał dokumenty. Nie ma więc możliwości ominięcia weryfikacji w 1xBet. Oczywiście, gracz może korzystać z danych osób bliskich. Należy jednak uważać, aby oszustwo nie zostało wykryte przez służby bezpieczeństwa. W takim przypadku, zablokowanie profilu jest nieuniknione.

Istotne wiadomości