Intro

Jak mogę otrzymać i wykorzystać mój darmowy zakład 1xBet?

Бесплатная ставка 1хБет
Bukmacher 1xbet oferuje darmowe zakłady dla nowych graczy i stałych bywalców. Mogą oni wykorzystać je do wypróbowania nowych technik obstawiania i zdobycia dodatkowych nagród od biura. Gdzie można otrzymać freebet i jak go wykorzystać na stronie bukmachera? W artykule znajdziesz więcej szczegółów.

Logo 1xbet
bonus 100% aż do 100 EUR

1xBet rejestracja1xBet rejestracja

Najlepszy alternatywny bukmacher, jeśli 1xbet nie działa w Twoim kraju:

Co oznacza Free Bet od 1xBet?

Darmowyzakład 1xbet lub free bet to zakład, który można postawić na stronie bukmachera bez wpłacania pieniędzy. W tym przypadku zakład jest opłacany przez biuro. Wygrana nie jest przekazywana na konto główne, lecz na konto bonusowe i podlega obstawianiu według schematu opisanego w regulaminie freebetu.

Wielkość darmowego zakładu zależy od bukmachera. Generalnie wszyscy bukmacherzy oferują wysokie freebety dla swoich użytkowników. Trzeba jednak uważać, aby nie dać się nabrać na chwyty marketingowe. Należy pamiętać, że im wyższy freebet, tym trudniejsze są warunki obstawiania. Jeśli chodzi o 1xBet, to firma oferuje dość lojalne zasady zamiany darmowego zakładu na nagrodę pieniężną.

Jak otrzymać darmowy zakład od 1xbet?

Dla użytkowników 1xbet dostępne są następujące rodzaje freebetów:

  • Za rejestrację. Darmowy zakład jest przyznawany po założeniu konta i wpłacie pieniędzy na konto. Jak otrzymać bonus za pierwszy depozyt w 1xbet pisaliśmy w poprzednim artykule. Zauważmy, że maksymalna kwota bonusu wynosi do 130$ lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie. To powiedziawszy, 30$ to dodatkowa nagroda, którą możesz otrzymać używając naszego kodu promocyjnego STAVKAWIN.
  • Dla punktów promocyjnych. Aktywni użytkownicy mogą zdobywać specjalne punkty za obstawianie zakładów. Czym są punkty promocyjne 1xbet zostało omówione na blogu. W skrócie, jest to odpowiednik cashbacku, który gracz otrzymuje za swoją aktywność na stronie. Jest to rodzaj programu lojalnościowego od bukmachera. Otrzymane punkty można zamienić na kody promocyjne (na stronie jest specjalna sekcja) i wykorzystać je w zakładach i grach.
  • Za udział w promocjach. W dziale PROMO znajdziesz kilkanaście promocji, dzięki którym możesz otrzymać gratisy na zakłady i gry. Biuro udostępnia również punkty promocyjne dla zwycięzców i uczestników, które można zamienić na darmowe zakłady. O tym pisaliśmy już wyżej.
  • Urodziny. bukmacher 1xbet gratuluje swoim użytkownikom z okazji ich urodzin freebetem.

W rzadkich przypadkach, firma może zapewnić darmowe zakłady jako rekompensatę za trudności z kontem i inne problemy. Nie ma innych sposobów na otrzymanie freebetów.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Jakie są zasady korzystania z darmowego zakładu 1xBet?

Nowi gracze powinni dokładnie zapoznać się z warunkami korzystania z darmowego zakładu w 1xbet. Po pierwsze, istnieje szereg ograniczeń (niuansów) dotyczących tego typu zakładów. Po drugie, uzyskanie wygranej z freebetu nie oznacza automatycznego otrzymania pieniędzy. Środki te muszą być najpierw obstawione. I tu właśnie czeka na użytkowników pierwsze rozczarowanie: nie zawsze jest możliwe obrócenie pełnej kwoty i odzyskanie bonusu na konto główne.

Wracając do kwestii ograniczeń, gracze powinni zwrócić uwagę na specyfikę obstawiania darmowych zakładów:

  • Liczba zdarzeń ograniczona. Możesz postawić freibet tylko na niektóre dyscypliny sportowe lub wydarzenia przedmeczowe.
  • Wysokie kursy na zakłady. Aby wygrać, kurs zakładu musi być co najmniej tak wysoki, jak ustalona wartość. Często kurs musi wynosić od 1.50.
  • Ograniczony typ zakładów. Na 1xbet możesz postawić darmowy zakład w ekspresowym tempie na określoną liczbę wyników.

Po spełnieniu tych warunków i otrzymaniu nagrody, warto obrócić bonusowe pieniądze. Tam również znajdują się opisane wyżej ograniczenia. Oprócz nich można wspomnieć o minimalnej kwocie zakładu do postawienia. Z reguły kwota ta jest o rząd wielkości wyższa niż w przypadku zwykłego zakładu.

Więcej pytań na temat 1xBet darmowy zakład

▶️ Jak korzystać z darmowych zakładów w 1xBet?

Bukmacher udostępnia graczom freebety w postaci kodów promocyjnych. Aby skorzystać z darmowego zakładu w 1xBet, należy wpisać dostępny kod numeryczno-literowy w polu „Promo code” podczas stawiania zakładu. Pole „Kwota zakładu” powinno pozostać puste. W tym przypadku bukmacher na pewno zaliczy kod promocyjny i nie obciąży konta głównego.

✅ Jak postawić darmowy zakład w 1xBet?

Aby postawić darmowy zakład w 1xbet, należy spełnić wszystkie warunki określone w sekcji „Bonusy i prezenty”. Polegają one na wybraniu konkretnego sportu, kursów i rodzaju zakładu, na który chcesz postawić darmowy zakład. Więcej o tych ograniczeniach możesz przeczytać w jednej z sekcji tego artykułu.

⏱️ Jak długo trwa wygranie darmowego zakładu 1xBet?

Po otrzymaniu nagrody w postaci darmowego zakładu, gracze mają określony czas na jego obrócenie. Dokładna liczba dni jest podana w regulaminie darmowego zakładu (zobacz Bonusy i Prezenty). Jednak średnio gracze mają 30 dni na wykonanie wypłaty na swoje konto główne.

Istotne wiadomości